غربی, R. I., مارس 13 سال 2020 /PRNewswire/ — Washington Trust Bancorp, Inc. (“شرکت” یا “واشنگتن اعتماد”) (NASDAQ: شستشو) امروز اعلام کرد که با توجه به COVID-19 شیوع و برای ایمنی و رفاه کارکنان و سهامداران شرکت تغییر کرده است محل نشست سالانه سهامداران (در “نشست سالانه”) برگزار می شود تنها از طریق کنترل از راه دور صوتی دسترسی داشته باشید. سهامداران قادر نخواهد بود برای حضور در نشست سالانه در فرد است. قبلا اعلام تاریخ و زمان نشست سالانه (آوریل 28 سال 2020 در 11:00 a. m. ET) تغییر کرده است.

به عنوان شرح داده شده در این شرکت در نشست سالانه پروکسی مواد که قبلا توزیع شده سهامداران از نزدیک از کسب و کار در مارس 2, 2020, رکورد تاریخ, خواهد بود واجد شرایط برای شرکت در نشست سالانه. سهامداران که مایل به شرکت در جلسه سالانه باید بازدید www.virtualshareholdermeeting.com/WASH2020 و با وارد کردن شماره کنترل بر روی پروکسی کارت, رای گیری, آموزش فرم و یا اطلاع از نشست سالانه. برای اطمینان از دسترسی به پخش زنده سهامداران باید در بررسی به پخش توسط 10:45 صبح (ET) در آوریل 28 سال 2020. سهامداران که تجربه مشکلات فنی دسترسی به نشست سالانه در طول بررسی در دوره یا جلسه باید تماس بگیرید (800) 586-1548 (toll free) یا (303) 562-9288 برای کمک. پروکسی شامل کارت با پروکسی مواد قبلا توزیع نمی خواهد به روز رسانی به منعکس کننده تغییر مکان برای نشست سالانه.

شرکت تشویق می کند واجد شرایط سهامداران برای رای دادن بر روی طرح های پیشنهادی قبل از نشست سالانه با استفاده از دستورالعمل های ارائه شده در پروکسی مواد قبلا توزیع شده است. سهامداران این فرصت را به رای دادن سهام خود را در نشست سالانه.

در مورد واشنگتن اعتماد BANCORP, INC.
واشنگتن اعتماد Bancorp, Inc., پدر و مادر از واشنگتن اعتماد شرکت تا به حال 5.3 میلیارد دلار در دارایی های که از 31 دسامبر 2019. تاسیس در سال 1800 واشنگتن اعتماد است که قدیمی ترین, جامعه, بانک ملت, بزرگترین دولت-اجاره بانک که مقر آن در رود آیلند و یکی از شرق برتر شرکت های خدمات مالی. واشنگتن اعتماد ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات مالی از جمله تجاری بانکی, وام مسکن, بانکداری, بانکی شخصی و مدیریت ثروت و اعتماد خدمات از طریق دفاتر خود واقع در رود آیلند, کانتیکات و ماساچوست. سرمایه گذار اطلاعات موجود در این شرکت در وب سایت ir.washtrust.com.

منبع واشنگتن اعتماد Bancorp, Inc.

لینک های مرتبط

www.washtrust.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de