واشنگتن —

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه اعلام کرد که ایالات متحده به گسترش آن به اروپا سفر محدودیت شامل بریتانیا و ایرلند به ایالات متحده مسلح با ابزار جدید در برابر این بیماری همه گیر محکم برای آن بدتر قبل از آن بهتر می شود. دولت را بالا عفونت کارشناس هشدار داد که COVID-19 مارس افزایش در این کشور در روزهای آینده.

تحت محدودیت در اروپا سفر شهروندان آمریکایی دارندگان کارت سبز و دیگران هنوز هم مجاز به بازگشت به ایالات متحده, اما خواهد بود قریب به 13 فرودگاه و به معرض نمایش های بهداشتی و قرنطینه سفارشات.

“اگر شما لازم نیست که به سفر, من نمی خواهد آن را انجام دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. پس از چند روز بی میلی او همچنین گفت که او تا به حال گرفته شده coronavirus تست زیر چند فعل و انفعالات با افرادی که آلوده می شوند. او در حال حاضر در انتظار نتایج. کاخ سفید نیز شروع به آزمایش دمای هر کس که نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن; او گفت: خود را در دمای عادی بود و او احساس خوب است.

اوایل روز شنبه مجلس تصویب قانون برای ارائه مستقیم کمک به آمریکایی ها درد و رنج جسمی از نظر مالی و عاطفی از coronavirus بیماری همه گیر. سنا هنوز هم باید رای در بسته. مغلوب ساختن پیشی جستن از آن پشتیبانی می کند. همچنین او اعلام کرد اضطراری ملی جمعه, رها کردن تا آنجا که 50 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی برای پاسخ به بحران است.

کمی وجود دارد امیدوارم که از یک چرخش سریع.

“ما بیشتر موارد و ما بیشتر درد و رنج و مرگ,” دکتر گفت: Anthony Fauci از موسسه ملی سلامت “به ویژه در میان vulnerables.” در عین حال او گفت: “ما هنوز فرصت” برای کاهش شدت این بیماری همه گیر. ایالات متحده ثبت کرده است حداقل 51 کشته و تقریبا 2500 تایید عفونت.

برای بسیاری از مردم COVID-19 باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته به بیش از آن.

جدید محدودیت های مسافرتی به عنوان بریتانیا دیده می شود آن مرگ و میر از این ویروس تقریبا از دو روز قبل به 21 و تعداد افراد آلوده به افزایش به بیش از 1100 از حدود 800 روز قبل. ایرلند تا به حال 90 مورد تأیید و یک مرگ تا روز جمعه.

ایالات متحده آمریکا گفت: پیش از آن در هفته 30 روز محدودیت در پروازهای تحت پوشش تنها 26 کشور منطقه شنگن اتحادیه اروپا border-رایگان سفر منطقه که مانع بریتانیا و ایرلند است. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: محدودیت در بریتانیا و ایرلند را به اثر نیمه شب سه شنبه شب ،

پنس اضافه شده است که مقامات فدرال بودند “با توجه به طیف گسترده ای از اقدامات” به صورت بالقوه داخلی محدودیت های مسافرتی اما هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند. “ما قصد داریم همچنان به دنبال حقایق” پنس گفت.

اما یک مقام ارشد امنیت داخلی رسمی در یک جلسه برگزار می شود به شرط این که رسمی نیست شناسایی شود گفت: “هیچ انتظار از هر مسافرت داخلی محدودیت در این زمان” توسط هوا و یا راه آهن.

بریتانیا گرفته شده یک رویکرد متفاوت به عنوان کشورهای در سراسر اروپا و دیگر مبتلا مناطق تعطیل, مدارس اوراق مارکت ها و توقیف کافه ها و رستوران ها. دولت بریتانیا نه به شدت محدود فعالیت های روزمره هر چند وجود دارد و نشانه های آن ممکن است.

مدارس در ایرلند شمالی شد عامل به عنوان معمول است اما در سراسر مرز در جمهوری ایرلند مدارس, مهدکودک, مراکز و نهادهای فرهنگی بسته شد.

در آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل لغو هفته آینده برنامه ریزی شده است زنگ تفریح برای مقابله با این موضوع است. حزب دموکرات به نام مک کانل به reconvene در حال حاضر و با تصویب بسته کمک.

“هر کس در حال رفتن به ایده های جدید اما که به سرعت همه چیز را گفت:” از سوی دیگر ، چاک شومر بالا سنا از حزب دموکرات. “ما باید به عمل بلافاصله.” با رئیس جمهور حمایت و قوی جمهوریخواه حمایت از مجلس رای عبور به نظر می رسد به احتمال زیاد.

در حالی که اضطراب آویزان بر ملت رئیس جمهور در زمان فندک تن در لحظات او خطاب به رسانه ها. او افتخار است که او “افتخار” است که میانگین صنعتی داو جونز در واکنش با یک روز جمعه پس از به دست آوردن او اعلام کرد اضطراری ملی اعلام شده است.

“من فکر می کنم ما باید انجام دهد یکی از آنها هر روز شاید” شوخی تهمت که عینک آبی کلاه مزین با “ایالات متحده آمریکا.” “چگونه در مورد پنج بار در روز؟”

رئیس جمهور با اشاره نکرد که با وجود روز جمعه وانت بازار به حال خود بدترین هفته از اکتبر 2008. فقط در چند هفته سهام ایالات متحده از دست داده اند و تمام دستاوردهای ساخته شده در طول سال 2019.

له از فعالیت های دربسته در محیط پر سر و صدا در هفته در واشنگتن به عنوان حرکت سریع ویروس چپ آمریکایی ها عادی به طور ناگهانی مرور خود قرنطينه مدرسه تعطیلی و تغییر روش زندگی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تعدادی از دیگر اقدامات برای تقویت انرژی در بازارهای, کاهش بار مالی برای آمریکایی ها با وام های دانشجویی و حرفه ای پزشکی انعطاف پذیری بیشتری در درمان بیماران در طول بحران بهداشت عمومی.

مرکزی به بسته کمک از کنگره می سازد که در مواقع اضطراری $8.3 میلیارد دلار اندازه گیری مورد تایید قبلا هم رایگان تست پرداخت بیمار و خانواده را ترک مقررات.

ارائه بیمار پرداخت برای کارگران یک عنصر بسیار مهم فدرال تلاش برای جلوگیری از گسترش سریع عفونت است. مقامات هشدار می دهند که این کشور سیستم بهداشت و درمان می تواند به سرعت تبدیل ضعف به شدت بیمار, بیماران, به عنوان به طور ناگهانی اتفاق افتاده در ایتالیا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه توسط ویروس.

قابلیت اطمینان حقوق را حفظ خواهد کرد جریان — برای مردم خود quarantining و یا مراقبت از دیگران — می تواند کمک به اطمینان آمریکایی ها آنها را نمی خواهد سقوط به مشکلات مالی. این قانون نیز ارائه می دهد سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی را ترک کنند. کوچک و متوسط کارفرمایان خواهد پرداخت از طریق اعتبار مالیاتی.

هر دو وزیر خزانه داری Mnuchin و مجلس نانسی پلوسی وعده داده شده یک سوم coronavirus بسته دنبال خواهد شد به زودی با تهاجمی تر مراحل را برای تقویت اقتصاد ایالات متحده است که اقتصاددانان از ترس در حال حاضر تضعیف به رکود است.

Mnuchin گفت: قانونگذاران باید برای رفع خطای جزئی در تایید مجلس لایحه ای که می تواند ایجاد برخی از سکسکه در گرفتن اندازه گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن میز توسط در اوایل این هفته. آن را شامل یک ظرافت مذاکره در مورد ارائه یک اعتبار مالیاتی برای کسب و کار برای ارائه مرخصی استعلاجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه نیز گفت: مردم انتظار می رود قریب الوقوع اجرای یک وب سایت “تسهیل” توسط گوگل است که راهنمای کاربران را از طریق یک سری از سوالات برای تعیین اینکه آیا آنها باید غربالگری ویروس. اگر تست توصیه می شود کاربران می توان به کارگردانی یک تست محلی محل سکونت, که می تواند شامل پارکینگ در خارج, هدف, Walgreens و زنجیر دیگر.

اما آن را به سرعت آشکار شد که چنین یک مسیر سریع به تست شد و در مراحل اولیه توسعه است و می تواند به طور گسترده ای به کار به زودی.

میان مقامات ایالات متحده گفت: اکثر کروز شرکت متوقف شده بود جدید و سفرهای چند که تا به حال بودند. مغلوب ساختن پیشی جستن تایید و تصمیم گیری های برخی از شرکت ها گرفته شده به فروشگاه خود را به عنوان کشور به طور فزاینده ای hunkers پایین.

پنتاگون و وزارت امور خارجه اعلام کرد راهنمایی های جدید با هدف محدود کردن جنبش از آن پرسنل و ارتقاء اجتماعی فاصله به امید کاهش تاثیر این بیماری همه گیر در سازمان. به عنوان بخشی از که کارمند وزارت امور خارجه بود برای شرکت در “ماموریت بحرانی” سفر تنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de