رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاهده سابق مشاور امنیت ملی به عنوان “خائن” را به دنبال جلوگیری جان بولتون کتاب بر اساس اجرایی امتیاز واشنگتن پست گزارش داد.

رئیس جمهور ادعا می کند هر گونه گفتگو بین او و بولتون طبقه بندی شده است و به گفته مشاوران بولتون “از اتاق که در آن اتفاق افتاده است” نباید منتشر شود قبل از انتخابات ماه نوامبر با توجه به دو پست منابع.

“شورای امنیت ملی را قبل از انتشار بررسی Amb. بولتون مقاله است ادامه” بولتون وکیل, Charles J. Cooper گفت: پست. “Amb. بولتون در ادامه به دنبال آن در ایمان خوب است. ما باید چیزی برای گفتن فراتر از آن.”

را “خائن” نظر آمد در طول Feb. 4 off-the-record ناهار با مجریان قبل از دولت از آدرس اتحادیه در منابع.

“ما در حال رفتن به سعی کنید و جلوگیری از انتشار کتاب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هر گزارش. “پس از من ترک او می تواند انجام این کار است. اما نه در کاخ سفید است.

“من به پسر یک استراحت. من به او یک شغل. و سپس او تبدیل می شود به من. او فقط ساخت تا چیز.”

با وجود به دنبال خود کتاب منتشر شده در برنامه مارس 17, Bolton گفت: دانشگاه وندربیلت فروم شهادت او را نمی خواهد تحت تاثیر نتیجه سنا را استیضاح رای دادگاه خواستار خانه مقالات از استیضاح “به شدت حزبی است.”

“مردم می تواند استدلال می کنند در مورد آنچه که من باید می گفت و آنچه که من باید انجام داده اند” بولتون گفت. “من شرط می بندم شما یک دلار حق در اینجا و در حال حاضر من شهادت را ساخته اند هیچ تفاوت به نتیجه نهایی.”

در گذشته قانونی سابقه یک مت Bissonnette کتاب “No Easy Day” مجبور به تبدیل بیش از به دولت تمام سود و آینده حق امتیاز به خاطر او به چاپ کتاب قبل از پاک شدن توسط پنتاگون.

رابرت Luskin شد Bissonnette وکیل در این مورد اذعان قدرت ریاست جمهوری به تاخیر انداختن بولتون کتاب, چاپ و نشر در انتظار بررسی قضایی این پست گزارش شده است.

“چالش برای بولتون است که رئیس جمهور است و بسیار گسترده و قدرت برای طبقه بندی و یا تنزل رتبه دادن; اما هنگامی که این مقاله در واقع ارسال شده است و برای بررسی بولتون خواهد از حق به چالش کشیدن بی مورد تاخیر و یا صرفا دمدمی مزاج و یا کینه جو تمرینات از اقتدار دولت را به نقد و بررسی و نیاز به تغییرات” Luskin گفت: پست. “او می تواند بررسی قضایی اما این روند را نمی توان سریع و قوانین نیست به خصوص روشن است.”

اطلاعات از آسوشیتد پرس استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im