رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و خاموش بر روی خود اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر بیش از درک بی وفایی توسط کارکنان خود را — scotching این DNI شانس تبدیل شدن به یک دائم آمریکا واشنگتن پست گزارش داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین مگوایر در روز چهارشنبه با سفیر ایران در آلمان ریچارد Grenell یک آوازی وفادار.

با توجه به پست تهمت آموخته مگوایر کارمند شلبی پيرسون به طبقه بندی جلسه پنج شنبه گذشته به خانه کمیته اطلاعات در مورد تامین امنیت انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به اشتباه بر این باورند او اطلاعات داده شده به طور خاص به کمیته صندلی Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا که خواهد بود مفید به دموکرات ها اگر از پست گزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین بود و مقصر مگوایر زمانی که آنها ملاقات روز پس از آن ارسال شده است.

کمیته ای رسمی گفت: ارسال این جلسه مربوط به “تامین امنیت انتخابات و دخالت خارجی در این اجرا تا سال 2020 انتخابات است.”

“اعضای هر دو طرف شرکت کننده از جمله رتبه بندی عضو [لذت] Nunes و شنیده دقیق همان جلسه از کارشناسان در سراسر جامعه اطلاعاتی” این کمیته گفت: با توجه به این پست. “هیچ خاص و یا جداگانه جلسه ارائه شد به یک طرف و یا به هر عضو از جمله رئیس.”

پيرسون در ابتدا مقرر در 2019 توسط DNI دن کت که در سمت چپ خانه سفید همان سال بود و اغلب در مخالفت با رئیس جمهور در مورد میزان دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات و تهدید آینده دخالت.

Grenell جیر پنج شنبه به رئیس جمهور معرفی خواهد دائمی DNI “به زودی” و آن را نمی خواهد او. یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: با توجه به پست دائم نامزد را اعلام خواهد کرد قبل از مارس 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im