سربازان بین المللی (برنده) & Fisker, Inc. esports مشارکت

لس آنجلس, Feb. 21, 2020 /PRNewswire/ — Fisker, Inc. – طراح و سازنده ترین احساسات تکان دهنده, زیست, وسایل نقلیه الکتریکی و پیشرفته mobility solutions – اعلام کرده است پویا esports همکاری با رزمندگان بین المللی است. مشارکت را معرفی Fisker خیره کننده جدید وسیله نقلیه الکتریکی (EV) در Fisker اقیانوس به رزمندگان بین المللی طرفداران در سراسر شمال امریکا است.

سربازان بین المللی (برنده) در بوستونبر اساس esports شرکت پیشگام مرحله 1 سرمایه گذاری. برنده است و به سرعت در حال گسترش به چند esports عناوین از جمله موشک لیگ Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), FIFA, سر و صدا و Fortnite. این سازمان نیز به سرعت اضافه کردن محتوا سازندگان برای تقویت حضور خود در هر دو آنلاین و در جریان سیستم عامل مانند کشش و یوتیوب.

مرحله 1 سرمایه گذاری شریک مدیریت دیوید باوم اظهار داشت: “با Fisker قرار است به عنوان اولین بار در جهان alldigital شرکت ماشین هر دو Fisker, Inc. و برنده احساس می کنید که در حال ظهور esports فضا را فراهم می کند یک راه عالی را به شما معرفی جدید دیجیتال ادراک مخاطبان به “ترین در جهان پایدار خودرو’ به Fisker اقیانوس شگفت زده می شوند و خود را به گسترش مخاطبان و مشتریان با هم در آمریکای شمالی.”

رزمندگان بین المللی: https://warriorsinternational.gg/
Fisker, Inc.: https://www.fiskerinc.com/

این Fisker اقیانوس را شروع تولید در سال 2021 است و در حال حاضر در دسترس برای رزرو با 250 دلار (ایالات متحده) هزینه از طریق Fisker Flexee برنامه در iOS و Android – و همچنین از طریق Fisker سایت. مشخصات اضافی خواهد شد در طول Geneva International Motor Show و از طریق Fisker اختصاصی FLEXEE برنامه در ماه های آینده.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای مصاحبه سوالات, تماس با [email protected]

در مورد Fisker, Inc.
کالیفرنیابر اساس Fisker, Inc. است انقلابی در صنعت خودرو در حال توسعه بیشتر عاطفی مطلوب و سازگار با محیط زیست وسایل نقلیه الکتریکی بر روی زمین است. عاشقانه رانده شده توسط یک چشم انداز, تمیز, در آینده برای شرکت در یک ماموریت برای تبدیل شدن به شماره 1 e-mobility ارائه دهنده خدمات با ترین در جهان پایدار وسایل نقلیه. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.FiskerInc.com – و لذت بردن از محتوای منحصر به فرد در سراسر فیسکر را از کانال های رسانه های اجتماعی: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube و LinkedIn.
دانلود انقلابی جدید فیسکر موبایل برنامه از App Store یا Google Play store.

منبع Fisker, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.fiskerinc.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de