چروکی شهروندان در تماس الیزابت وارن به عموم رد یک خانواده داستان بومی میراث فرهنگی به عنوان یک راه برای منصرف کردن دیگران از ساخت ادعاهای دروغین آنها می گویند اغلب خیال بافی بومی آمریکایی است.

این موضوع را خالی از سکنه ماساچوست سناتور پس حتی قبل از او اعلام کرد او را به دنبال نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری با وجود وارن بارها و بارها عذرخواهی برای شناسایی به عنوان بومی آمریکا در گذشته و برای ارسال یک آزمایش DNA تا از آنچه او شنیده ام در حال رشد است.

بیش از 200 قبیله ای از شهروندان پرسیده بحث این هفته, امضای نامه ای به وارن گفت که او عذر خواهی مبهم و اصلا نشانی از آسیب او ایجاد می شود.

وارن به سرعت در پاسخ به این نامه با دیگر عذرخواهی. او گفت که او مایل به ایستادن با کشور هند در راه است که در دیگران نیست و با اشاره به سابقه و دیگر اعضای قبیله ای که در ستایش او کار می کنند.

Joseph M. پیرس یکی از چهار چروکی ملت شهروندان که سازماندهی این نامه گفت: وارن رفتن نیست به اندازه کافی در پرداختن به خانواده اش داستان در مورد اتصال به دلاور و چروکی مردم است.

“ما فکر می کنیم که او یک فرصت برای ایستادن و به دیگران نشان دهید که آن را OK به حقیقت صحبت می کنند در مورد این تاریخ حتی هر چند که ممکن است از لحاظ عاطفی دشوار است چرا که این حملات در هسته که او فکر او بود که” پیرس استادیار در دانشگاه استونی بروک در نیویورک خبر داد.

وارن کمپین نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

وارن رشد در اوکلاهما است که به 39 فدرال به رسمیت شناخته شده و قبایل. او به عنوان آماده سازی ریاست جمهوری به اجرا در اواخر سال 2018 او منتشر شد نتایج یک تست DNA انجام شده توسط یک استاد دانشگاه استنفورد نشان داد که او تا به حال یک دور بومی جد از آمریکا.

آزمون بود برای پاسخ به منتقدان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که متهم وارن ساخت ادعاهای دروغین در مورد گذشته او. اما حرکت معکوس به عنوان برگ برنده در ادامه به gleefully تمسخر وارن با استفاده از نژادی لکه دار کردن “پوکاهونتاس” و بسیاری از رهبران قبیله ای را رد کرد و آن را نادرست و مغرضانه راه برای اندازه گیری میراث بومیان آمریکا.

وارن به نظر میرسد که موفق به قرار دادن این موضوع در پشت او را به عنوان او سوار یک افزایش شدید در پای صندوق های رای برای تبدیل شدن به یکی از دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه جلو دونده. او سوم به پایان رسید در آیووا و شانس حتی بدتر در نیوهمپشایر بالا بردن سوال در مورد چقدر دیگر او را در رقابت باقی می ماند.

بیشتر افراد ادعا می کنند روابط چروکی از هر قبیله با توجه به سرشماری جمعیت که نمی آشتی ارقام با قبایل ثبت نام دفاتر. دلیل این است که سه گانه گفت: Circe استورم نویسنده از “تبدیل شدن به هندی: مبارزه بیش از چروکی هویت در قرن بیست و یکم.”

چروکی ملت به تصویب رسید سفید استانداردهای تمدن تلاش برای حفظ حاکمیت خود را با تقلید از دولت های اروپایی و ایجاد یک قانون اساسی. Cherokees intermarried با سفیده برای بسیار طولانی تر از دیگر قبایل بود که تا حدودی استراتژیک برای هر دو طرف استورم گفت.

چروکی ثبت نام سیاست است که تکیه بر اصل و نسب نیز ملایم تر از کسانی که از قبایل که تنها تکیه بر خون کوانتومی استورم گفت.

“همه آن چیزهایی را که از لحاظ جسمی سفید و یا سفید-بازیگری راحت تر به ادعای Cherokee,” او گفت:.

پیرس گفت: ادعای اغلب خیال بافی مردم بومی و اجازه می دهد تا غیر بومی به احساس بیشتر در آمریکا بدون نیاز به تعامل با جوامع بومی و یا آدرس های تاریخی جنایات علیه آمریکایی های بومی است.

چروکی شهروندان آمریکا خواست وارن به عنوان مثال مجموعه و مقابله با خانواده اش تاریخ شفاهی در حالی که کار با قبیله ای سازمان ملل برای ارائه راهنمایی به دیگران که ممکن است شبیه داستان های خانوادگی.

“آن را در مورد یک انتخابات آن در مورد آینده جوامع ما و او می تواند بخشی که” پیرس گفت.

وارن گفت: او ادعا می کند از مادری آمریکایی و نسب بودند بخشی از “خانواده هاو روایات قومی.” او گفت که او هرگز به دنبال عضویت در هر قبیله و تصریح کرد: در نامه این هفته که تنها قبیله ای سازمان ملل نمی DNA آزمون تعیین تابعیت. او گفت که او هرگز بهره مند از نظر مالی و یا حرفه ای از ادعای بومی و اذعان کرد هر کس نمی خواهد او را قبول عذر خواهی.

او می گفت که “در تلاش برای یک دوست به قبیله ای سازمان ملل.” پیرس اذعان کرد که وارن گوش و آموخته شده از کشور هند و پلت فرم شامل مسائلی است که توجه به مردم بومی.

وارن متعهد به دفاع از یک قانون فدرال که به دنبال نگه داشتن بومی آمریکایی مراقبت از کودکان در پرورش و یا تصویب دادرسی در خانه های بومی و حمایت قبایل به عنوان حاکمیت نهادهای سیاسی و نه از گروه های نژادی است.

او حمایت کرده است به قبایل کامل کیفری قضایی در قبایل زمین. به عنوان توسط دولت فدرال به رسمیت شناخته شده و قبایل است که الزامات خاص می تواند ادعا قضایی و غیر بومی در محدود موارد خشونت داخلی.

وارن همچنین اتحاد پیوست و دیگر دموکرات ها در هل دادن به بازگرداندن مرزهای اصلی خرس گوش بنای یادبود ملی در جنوب یوتا که تهمت کاهش می یابد و خواستار حفاظت از مواد معدنی توسعه در دیگر سایت آمریکایی های بومی در نظر بگیرید مقدس در شمال غربی نیو مکزیکو و شرقی آریزونا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de