Warehowz انتخاب شده توسط پیشرو در جهان زنجیره تامین Accelerator دره سیلیکون پلاگین و بازی

RICHMOND, Va. و SUNNYVALE کالیفرنیا 5 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — با نوآوری در خط مقدم برنامه های خود پلاگین و بازی به رسمیت شناخته شده است که Warehowz در حال انجام چیزی منحصر به فرد است. Warehowz مفتخر است به لیست کوتاه از 12 شرکت انتخاب از بیش از 600 جهانی شرکت کنندگان است.

تدارکات متمرکز بر تکنولوژی برنامه به عنوان یک شتاب دهنده کسب و کار برای اتصال برجسته اولیه و مرحله رشد نوپا با بزرگترین شرکت های بزرگ. در ابتدای ماه فوریه Warehowz تیم اجرایی شروع به دریافت مشاوره از زنجیره تامین صنعت درخشان ذهن. این برنامه همچنین شامل دسترسی به یک دولت از هنر برای Warehowz در دره سیلیکون.

این Warehowz on-line بر روی تقاضا پلت فرم انبارداری دارای سهولت استفاده و انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان

مدیر عامل شرکت Warehowz, Darrell Jerveyاشاره می کند که “ما در حال انتخاب است و شهادت به تغییر در زنجیره تامین صنعت. شرکت در حال تنظیم رویکرد خود را به ذخیره سازی و تحقق به افزایش بهره وری درایو انعطاف پذیری و در نهایت درایو درآمد را افزایش می دهد.” جهان در حال تغییر و Warehowz قرار است به سطح شیب دار بالا و مهار و حتی بیشتر کسب و کار از طریق به اشتراک گذاشته شده اقتصاد ،

Warehowz ادامه خواهد داد به شبکه با بهترین و درخشان ترین طریق ساختار برنامه ریزی شده برنامه ها و یک در یکی از جلسات در تکنولوژی سرمایه جهان است.

Warehowz ابر-بر روی تقاضا پلت فرم انبارداری که به رسمیت شناخته شده است که جهان در حال تغییر است و در حال ظهور فن آوری است که برنده مسابقه به بهره وری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Warehowz بازدید Warehowz.com. تماس با مگان Mullinix برای سوالات مطبوعات و یا مصاحبه در [email protected] و یا از طریق تلفن در 804-256-3366. و یا بازدید Warehowz.com به امن و یا لیست فضای انبار.

منبع Warehowz

لینک های مرتبط

warehowz.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im