جنایات جنگی مرتکب شده تقریبا از همه طرف ها در سوریه, سازمان ملل متحد می گوید

محققان برای U. N. حمایت شورای حقوق بشر روز دوشنبه گفت که آنها تا به حال شواهدی از جنایات جنگی در سوریه مرتکب شده تقریبا همه طرف در این درگیری در طول نیمه دوم سال گذشته و به ماه ژانویه است.

محققان تبدیل شده تا جنایات جنگی توسط نیروهای دولتی سوریه نیروهای القاعده وابسته در سوریه و ترکیه مورد حمایت سوریه و مبارزان.

کمیسیون تحقیق سوریه شده است ردیابی و chronicling نقض حقوق بشر و نقض پس از مدت کوتاهی پس از سوریه و شروع جنگ در سال 2011 است. آنها نشان داد که یافته های خود را در 19 منظم گزارش روز دوشنبه در این زمان پوشش جولای 11 سال گذشته تا ژانویه. 10.

که دوره مشخص شده بود توسط چند تحولات کلیدی در جنگ.

شروع در اوایل دسامبر روسیه-حمایت دولت سوریه توهین آمیز شروع به هل دادن به سوریه آخرین دژ شورشی در شمال غربی استان ادلب که تحت سلطه القاعده مرتبط اند.

این حمله منجر به افزایش نزدیک به یک میلیون شهروندان سوری در حال فرار از جنگ در میان زمستان سخت آب و هوا. این بزرگترین موج جابه جایی در سوریه و نه سال جنگ داخلی.

کمیسیون, اعضای, به رهبری, برزیلی, وکیل پائولو پینهیرو گفت: سوریه زنان و کودکان و دیگر غیرنظامیان صورت “سطح بی سابقه ای از درد و رنج.”

پینهیرو همچنین گفت: این کمیسیون در بر داشت “دلایل منطقی به این باور” که هواپیمای روسی درگیر شدند در حداقل دو حمله در یک بازار شلوغ در ماه جولای و در مرکز آوارگان در ماه اوت است.

“در هر دو حوادث روسیه نیروی هوایی نیست مستقیم این حملات در خاص نظامی, هدف, بالغ به جنگ جرم و جنایت از راه اندازی بی رویه حملات نظامی در مناطق” این کمیسیون گفت: با استناد به شاهد و شهادت فیلم اطلاعات, تصاویر, گزارش, پرواز spotters, پرواز ارتباطی ره گیری و هشدار دهنده زود هنگام مشاهده گزارش.

نیروهای دولتی نیز متهم به استفاده از مهمات خوشه ای در پر جمعیت اردوگاه برای آوارگان و غیرنظامیان است.

به القاعده مرتبط حیات تحریر الشام ذکر شده بود برای انجام حداقل یک اعدام.

در جای دیگر در شمال شرقی سوریه دولت ترکیه نیروهای خود را متحد سوریه مبارزان حمله کرد, کردی-برگزار مناطق در ماه اکتبر.

شورای حقوق بشر نشان داد که ترکیه حمایت ملی سوریه و ارتش و نیروهای شوک در ترکیه توهین آمیز ممکن است مرتکب جنایت جنگی از قتل در Oct. 12 کشتار در سوریه-کردی سیاستمدار Hevrin خلف. او رئیس حزب آینده سوریه.

ترکیه اعلام کرد هدف خود در حمله به فشار آمریکا و متفقین کردی شبه نظامیان از یک منطقه حائل در امتداد مرز. تهاجم رسوب داده شد با عقب نشینی نیروهای آمریکایی از مرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر