WaPo سرمقاله خواستار بایدن به بیشتر به طور مستقیم پاسخ جنسی سوء ادعا

واشنگتن پست روز چهارشنبه به هیئت تحریریه خواست سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری برای رسیدگی به اتهامات یک سال 1993 تجاوز جنسی وارد شده توسط یکی از دستیاران سابق تارا Reade. نفوذ سی کاغذ نیز نامیده می شود در بایدن به انتشار اسناد مربوط به خود را در مجلس سنا حرفه ای در بهره از شفافیت.

هیئت مدیره وجود دارد گفت: “هیچ نتیجه گیری روشن” با توجه به دقت Reade حساب. اما گفت که وضوح بیشتری ممکن است دروغ در یک گنجینه ای از بسته بندی و دیجیتالی سناتوری سوابق اهدا به دانشگاه دلاور در سال 2012. کسانی که اسناد می تواند به عنوان مثال اگر تایید شکایت ثبت شده توسط Reade.

بررسی اسناد و مدارک هیئت تحریریه نوشت را نشان می دهد “یک میل به صورت عمومی به همه می دانیم که قادر به شناخته می شود که باید در همه مورد علاقه است.”

بایدن نه به طور مستقیم خطاب Reade را با خود ندارد. مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرده “این هرگز اتفاق افتاده است.” این مقاله به هیئت تحریریه گفت: باید رسیدگی به اتهامات شخصا.

بایدن از متحدان بالقوه و در حال اجرا جفت ایستاده اند توسط بایدن با اشاره به سابقه طولانی از مبارزه مسائل زنان است. در برخی موارد آنها همچنین با اشاره به های اخیر نیویورک تایمز بررسی به عنوان شواهدی وجود دارد که ادعا شده بود بررسی می شود و بی اعتبار. که مقاله خود گفت: آن گزارش هیچ نتیجه قطعی در این زمینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im