آریزونا بهداشت عمومی آزمایشگاه انجام coronavirus تست بدون هیچ هزینه ای برای بیماران, دولت, وزارت بهداشت, مدیر کارا مسیح را تایید کرد دوشنبه — اما تنها اگر افراد دیدار با معیارهای بسیار خاص.

“ما اولویت کسانی که در خطر بسیار بالا برای COVID-19” را به عنوان ویروس تنفسی نیز شناخته مسیح گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با آریزونا دولتی mlb.

“اگر آنها که سابقه مسافرت و یا تماس با یک مورد شناخته شده آنها اولویت دارد,” او گفت:. “اگر آنها در بیمارستان بستری هستند (با مشکلات تنفسی) و لازم نیست که دیگر تشخیص … ما را اولویت بندی آنها را به عنوان به خوبی.”

مسیح گفت: مقامات دولتی بودند “به دنبال در حال گسترش است که” اما ارائه یک جدول زمانی برای گسترش معیارهای تست رغم گفته او در نهایت انتظار برای دیدن هزاران نفر از آریزونا موارد است.

چقدر تست است که دولت انجام می شود تا کنون ؟

تا به امروز 56 Arizonans تست شده برای عفونت با 44 گرفتن نتایج منفی.

شش مورد از این بیماری بودند یا تایید و یا فرض مثبت و شش بود در انتظار به معنای مقامات اعلام می تواند بیشتر موارد به زودی.

تا همین اواخر, تست تنها می تواند انجام شود با استفاده از آزمون تولید شده توسط مراکز کنترل بیماری و توزیع به وزارت امور خارجه آزمایشگاه.

CDC ضربه گیر با اولیه توزیع چرا که دسته اول از تست ارسال شد به خطر بیافتد که منجر به نادرست نتایج آزمون.

آریزونا بهداشت عمومی آزمایشگاه شروع به انجام آزمون در هفته گذشته و می روند تا 450 نمونه یک روز در صورت نیاز مسیح گفت. نتایج در دسترس هستند در همان روز و یا بعد.

چقدر هزینه دارد ؟

بسیاری از Arizonans که می خواهم برای آزمایش شده اند قادر به, و به احتمال زیاد نمی خواهد تا زمانی که شرکت های خصوصی قادر به ارائه تست.

برخی از ساکنان گزارش پینگ ponging بین دفاتر پزشکان و بیمارستان ها که با اشاره آنها را به هر یک از دیگر در حالی که دیگران با ابراز نگرانی در مورد هزینه های بالقوه در ارتباط با گرفتن آزمایش به خصوص به عنوان ویروس شایع تر می شود.

زمانی که دولت گسترش آن تست پایه مسیح گفت: کسانی که بیمه مدیکر یا پزشکی نمی خواهد که به پرداخت. اما او گفت که او مطمئن بود در مورد هزینه های خصوصی بیمه Arizonans ممکن است ببینید.

در سراسر کشور, Cigna, Aetna Humana و خاص آبی صلیب آبی سپر شرکت متعهد به waiving تست و هزینه های شرکت می پردازد برای اعضای برخی از برنامه های. برخی از ارائه دهندگان خدمات بیمه نیز چشم پوشی preauthorization مورد نیاز است.

امریکا برنامه های بیمه درمانی لابی سازمان به نمایندگی از بیمه بهداشت و درمان ارائه دهندگان حفظ یک لیست از COVID-19 جزئیات پوشش.

آن را بلافاصله روشن نیست چه هزینه کامل از آزمون خواهد بود.

رسیدن به خبرنگار در maria.polletta@arizonarepublic.com یا 602-653-6807. او در توییتر دنبال کنید @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de