می خواهم به یک افسر پلیس? دولت ممکن است شل قبل از استفاده از مواد مخدر قوانین

Austin Grijalva فارغ التحصیل از گراند کانیون دانشگاه مربیان بیس بال جوانان و مراجع شخصیت و توصیف او به عنوان یک کارگر سخت.

همه این ویژگی ها او را یک نامزد خوب به یک افسر پلیس است.

اما یک اشتباه در تابستان 2016 می تواند از خط خارج هدف خود را از تبدیل شدن به یک Oro Valley اداره پلیس مامور او را خوردند-ماری جوانا حاوی یکجور دوربین عکاسی.

تحت قانون آریزونا استفاده از مواد مخدر می تواند یک فرد از بودن قادر به اعمال به عنوان یک افسر به مدت هفت سال.

“آکادمی کارکنان از جمله کلاس های خود افسر صحبت کرده اند بسیار بسیار از Austin بیان او بسیار عالی است در دانشگاهیان آمادگی جسمانی و تاکتیک های دفاعی” رئیس کارا رایلی گفت: هیأت دولت در ماه گذشته درخواست که آن را صرف Grijalva گذشته استفاده از مواد مخدر به طوری که او می تواند کار به عنوان یک افسر پلیس است.

یک اشتباه نباید تحت الشعاع قرار دادن تمام ویژگی های خوب این پیام بود رایلی فرستاده شده به 13 عضو آریزونا صلح افسر استانداردها و آموزش مدیره ایالت دفتر مسئول صدور گواهینامه پلیس.

هیئت مدیره به اتفاق آرا تصویب Grijalva را به چشم پوشی در آن جلسه آوریل.

اما نه هر متقاضی خیلی خوش شانس.

آریزونا ادارات پلیس و county sheriffs’ دفاتر اغلب به نوبه خود از نامزدها که ممکن است ساخته شده خوب افسران همه به خاطر یک اشتباه در دبیرستان یا کالج.

در طول افسر روند درخواست یک فرد باید اعتراف هر گونه استفاده از مواد مخدر. محققان خواهد انجام بررسی زمینه های متقاضی و متقاضی نیز باید یک تست دروغ سنجی برای تعیین هر گونه مواد مخدر غیر قانونی استفاده کنید.

آیا استانداردهای نیاز به به روز شده است ؟

ماه گذشته هیئت مدیره همچنین به عنوان شناخته شده AZPOST پیشنهاد سه تغییر در آن مواد مخدر غربالگری فرایند است که به آن امید می تواند کمک به ادارات پلیس پر کردن جای خالی با متنوع متقاضی ،

این آمد و پس از “98 سران سازمان” در آریزونا گفت AZPOST در یک نظرسنجی که آنها می خواهند هیئت مدیره برای به روز رسانی وضعیت مبارزه با مواد مخدر-غربالگری قوانین با توجه به هیئت مدیره مارس 15 دقیقه نشست.

“ما در حال حاضر مواد مخدر استاندارد نشده اند قابل ملاحظه ای به روز شده از اواسط 1990s” مت جوردانو, مدیر اجرایی AZPOST گفت: Arizona Republic یک ایمیل به در. “در صحبت با استخدام مدیران از سازمان های پلیس در سراسر کشور, آنها توصیه برخی از استانداردهای مورد نیاز برای به روز رسانی به عنوان آنها شده اند قادر به استخدام متقاضیان بر اساس مواد مخدر قبل از اشتغال استفاده شده است.”

هیئت مدیره در نظر گرفته درخواست و موافقت پیشنهاد برای تغییر این استاندارد در مورد استخدام پلیس’ گذشته استفاده از ماری جوانا و استروئیدها و استفاده از Adderall بدون نسخه. Adderall استفاده می شود برای درمان بیش فعالی/نقص توجه اختلال است.

فعلی سیاست های ماری جوانا استروئیدها و Adderall استفاده کنید:

  • بدون استفاده در سه سال گذشته نمی تواند بیش از مجموع 20 بار و نمی تواند بیش از پنج بار پس از سن 21. و هرگز به عنوان یک افسر. خوراکیهای نمی توانید استفاده شده است در هفت سال گذشته.
  • هیچ استفاده غیر مجاز طی هفت سال گذشته بیش از یک استفاده پس از سن 21 و بیش از پنج برابر کل. و هرگز به عنوان یک افسر.
  • بیش از دو کاربرد از Adderall بدون نسخه.

تغییرات پیشنهادی:

  • ماری جوانا: حذف محدودیت در تعداد برای استفاده از ماری جوانا و خوراکیهای اما بدون استفاده از مجاز در دو سال گذشته.
  • استروئیدها: هیچ استفاده غیر مجاز طی سه سال گذشته است.
  • Adderall: بدون استفاده بدون نسخه در عرض سه سال گذشته است.

“هدف این است که برای به روز رسانی مدارک تحصیلی حداقل باید در خط با آنچه ما باور داریم که این انتظارات اجتماعی از صلح افسر نامزد” جوردانو گفت. “من معتقدم که این تغییرات در صورت تصویب ایجاد خواهد شد بزرگتر و متنوع تر نیروی کار قادر به ارائه جهان کلاس خدمات پلیس به مستحق ساکنان آریزونا.”

او گفت که AZPOST نیست “کاهش استانداردهای” بلکه “ما در حال به روز رسانی قوانین به معاصر است.”

تغییرات پیشنهادی هنوز نهایی. AZPOST هنوز هم باید رای گیری در مورد اینکه آیا برای ارائه این پیشنهاد به دفتر والی را می توانید ارائه دهید.

‘به دنبال متقاضیانی که آرزوی بالاترین آرمان’

وجود 33 ایالت از جمله آریزونا که از نظر قانونی اجازه می دهد مردم را به استفاده از ماری جوانا برای استفاده های پزشکی. و 11 متحده باید قانونی استفاده تفریحی از ماری جوانا با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

ادارات پلیس در سراسر کشور باید تغییر قوانین خود را در مورد استفاده از ماری جوانا.

در سال گذشته آتلانتا اداره پلیس گفت: آن دیگر عبارتند از ماری جوانا به عنوان یک پاسخ در این نرم افزار است که می پرسد که مواد مخدر متقاضی استفاده کرده است.

“من واقعا نگران ما بودند و از دست دادن متقاضیان به استفاده از ماری جوانا,” آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر به تازگی گفت: Atlanta Journal-Constitution. “به عنوان یک کارفرما آن را واقعا دشوار فضا به خودتان پیدا کنید در.”

در آریزونا AZPOST مجموعه حداقل استانداردهای از آکادمی پلیس آموزش به چه مدارک یک فرد باید به یک افسر. آژانس پلیس می تواند بالاتر از استانداردهای اما باید حداقل نیازهای.

ققنوس پلیس گفت: این امر رعایت هر چه AZPOST تصمیم می گیرد اما که آن را ادامه خواهد داد استخدام نامزدها.

این تغییرات تاثیر هدف ما از جذب شایسته ترین محلی و خارج از دولت نامزدها” Sgt. مرسدس ثروت گفت. “ما به دنبال متقاضیانی که آرزوی بالاترین آرمان های شخصی انجام برای الهام بخشیدن و حفظ اعتماد در جامعه ما است.”

آریزونا جمهوری تماس چند تن دیگر ادارات پلیس و پلیس اتحادیه های کارگری. برخی از پاسخ نیست. دیگران کاهش یافته است به نظر گفته آنها در حال انتظار برای دیدن آنچه که هیئت مدیره خواهد قطعی و یا که آنها معمولا نمی دیدگاهها برای AZPOST قوانین.

‘چرا که آنها را مانع از انجام کار خود را?’

کیم هامفری سابق ققنوس فرمانده پولیس گفت که اگر AZPOST قبول این تغییرات او امیدوار است اعضای هیئت مدیره مورد مداقه قرار نگرفته که آیا اعتراف به قبلی استفاده از مواد مخدر.

در برخی از زمان خود را به عنوان یک ققنوس پلیس فرمانده هامفری کار می کرد برای جلوگیری از استفاده از استروئید در داخل بخش.

او گفت: جذب که ممکن دودی ماری جوانا و یا در زمان Adderall زمانی که آنها جوان بودند و نه لزوما نشانه ای از چگونه آنها را انجام دهد شغل خود را به عنوان یک افسر.

“کسی که دودی ماری جوانا از 10 سال پیش و یا در زمان Adderall در کالج چرا که آنها را مانع از انجام کار خود را ؟” گفت: Humphrey که بازنشسته از اداره پلیس در سال 2014 پس از 32 سال خدمت.

اما او تا به برخی از نگرانی ها در مورد استروئید و خوراکی قوانین.

او گفت: ممکن است کسی ممکن است استروئید استفاده می شود یک بار است و پس از آن پشیمان. اما معمولا این دارو انجام شده است در چرخه و منجر به دیگر مواد مخدر غیر قانونی استفاده کنید برای بنیادی کردن اثرات منفی استروئیدها هامفری گفت.

آن است که کمی نگران کننده مردم که با استفاده از آن به دلیل وجود یک مسئله روانی,” او گفت:. “اگر آنها درگیر شدند در بدنسازی, فرهنگ, آن را بسیار آسان به سقوط به آن طرز فکر.”

در edibles, او گفت که او نگران است چرا که آنها قوی تر از سیگار کشیدن ماری جوانا, و در حال حاضر می توانید برخی از خطرات به برخی از افرادی که آنها را بخورند.

پژوهش تقسیم شده است در مورد اینکه آیا خوراکی یا مدرن محصولات ماری جوانا می تواند به افزایش احتمال اسکیزوفرنی در برخی از افراد است.

‘اعتراف به استفاده از استروئید’

در سال 2006 ققنوس شد و اولین شهر بزرگ در کشور به اضافه کردن استروئیدهای آنابولیک به لیست مواد غیر قانونی آن را به طور تصادفی نمایش برای.

در سال 2007 ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر انجام یک کاوشگر به پزشکان نادرست عبور از نسخه 12 لینک ققنوس افسران و 12 آتش نشان به بررسی است.

در سال 2014 اداره پلیس حل شده تصادفی غربالگری برای استروئیدها.

جان Hoberman یک استاد در دانشگاه تگزاس در آستین و نویسنده “Dopers در مدرسه” گفت: تغییرات پیشنهادی به منظور کمک به مقابله با یک موضوع استخدام.

او گفت: تغییر قوانین در استفاده از استروئید باید به عنوان یک شاخص وجود دارد که ممکن است یک فرهنگ استروئید سوء استفاده در میان افسران.

“این امکان وجود دارد که آنها شده اند در مواجهه با تعداد فزاینده ای از مردم اعتراف به استفاده از استروئید,” او گفت:. “آنها می خواهند برای کاهش احتمال رد متقاضی به سادگی از آنجا که آنها را فریب دهد در اطراف با استروئیدها.”

Uriel گارسیا عمومی را پوشش می دهد-مسائل ایمنی در آریزونا. او را در رسیدن به [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @ujohnnyg.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im