Walz به نیشگون گرفتن و کشیدن اقامت در خانه محدودیت به عنوان مینه سوتا جنگ COVID-19

رژیم صهیونیستی. تیم Walz قرار است روز چهارشنبه برای اعلام یک “مینه سوتا راه” در پاسخ به COVID-19 همه گیر — یک استراتژی است که نگه می دارد چه کار می کرد در جریان دو هفته اقامت در خانه را می دهد دولت در مسیر به حذف برخی از محدودیت های است که کمک به از دست دادن شغل و اقتصادی درد.

“ما یک فرصت اگر ما این حق برای جلوگیری از بدترین چیزهایی است که شما دیده اید اتفاق می افتد در مکان های خاصی گفت:” Walz, مرجع شیوع بیماری که غرق بیمارستان در شهر نیویورک و ایتالیا.

افزایش COVID-19 مورد است که هنوز هم انتظار می رود در مینه سوتا که گزارش چهار کشته و 83 مورد جدید در روز سه شنبه ساعت قبل از آن دریافت یک فاجعه بیانیه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آنلاک بودجه فدرال برای حفاظت اضطراری و بهبودی از این بیماری همه گیر. اما فرماندار گفت: شواهدی وجود دارد که زمان اجتماعی فاصله استراتژی نه تنها با تاخیر آینده افزایش, اما کاهش آن است.

مینه سوتا انتظار می رود برای دیدن نمایی رشد عفونت در این مرحله از بیماری همه گیر دو برابر شدن موارد هر از چند روز اما این اتفاق فقط هر هشت روز گفت: Jan مالکوم, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان.

“است که به سرعت ما را حفظ کرده اند با توجه به آخرین داده ها,” او گفت:. “این خبر خوبی است.”

Walz صادر اقامت در خانه که به پایان می رسد یکشنبه بر اساس مدل سازی توسط دانشگاه مینه سوتا مینه سوتا وزارت بهداشت بود که بدبین در برخی مفروضات. فرماندار ستایش که مدل برای پیش بینی جریان های اجتماعی فاصله تفاوت خواهد بود اما واقعیت از شیوع ایفا کرده است متفاوت در مینه سوتا در برخی از راههای مهم.

در این مدل فرض بر این به طور متوسط طول مدت اقامت از 23 روز در بخش مراقبت های ویژه برای بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری. فرماندار گفت: واقعی طول اقامت کوتاه تر شده است و میزان مرگ و میر شده است پایین تر است.

از سوی دیگر coronavirus ثابت شده بیشتر عفونی از پیش بینی Walz گفت. مدل سازی بر اساس یکی از آلوده Minnesotan گسترش coronavirus به 2.5 دیگران است.

یک ماه پس از گزارش خود اولین مورد از COVID-19 مینه سوتا در حال حاضر 1,069 مورد تأیید و 34 و میر ناشی از رمان coronavirus پدید آمده است که در چین در ماه دسامبر.

دولت همچنین دارای بیش از 35 شیوع حداقل یک COVID-19 بیماری در میان ساکنان و یا کارگران در دراز مدت مراقبت از امکانات. دولت شمارش نیست و در عین حال شامل یک مورد تایید شده توسط Minnesota Department of Veterans Affairs از یک فرد در دولت جانبازان در مینیاپولیس.

وخیم حالات هنوز هم ممکن است

کابوس سناریو برای مینه سوتا خواهد بود موجی از COVID-19 مواردی که بیش از تعدادی از بیمارستان تخت های مراقبت ويژه و هواکش که نگه داشتن افراد مبتلا به علائم تنفسی تنفس. هنگامی که بیماران نیاز به هواکش اما این دستگاه در دسترس نیست, مرگ, خطرات افزایش 1.5 به 16.5 بار بسته به سن بيمار با توجه به داده های مدل سازی.

Walz و مالکوم هشدار داد که چنین حالات وخیم باقی می ماند ممکن است حتی اگر برآورد اوج COVID-19 موارد در مینه سوتا شده است تحت فشار قرار دادند به مه یا اوایل ماه ژوئن است. این رهبران دولت گفت: آنها نگران خوشنودی — به خصوص با آخر هفته عید پاک در حال آمدن است و وسوسه برای گروه زیادی از خانواده ها برای جمع آوری و به طور بالقوه گسترش coronavirus.

“ما نمی خواهیم این همایش بزرگ” Walz گفت.

Walz در اوایل این هفته درخواست کرده بود فدرال فاجعه بیانیه که صادر شده است به بیش از 40 متحده به دلیل بیماری همه گیر. این حرکت اجازه می دهد تا مینه سوتا به بازپرداخت توسط دولت فدرال برای فعال سازی یک عملیات اورژانس مرکز گارد ملی و هزینه های اجرای قانون سلامت روان و حمایت از دیگر اقدامات است.

توقف این بیماری شده است سخت تر از پیش بینی, چرا که مقامات بهداشت دست کم گرفت توانایی مردم برای گسترش این ویروس قبل از بروز علائم ، Walz گفت: او در حال حاضر پشتیبانی از پوشیدن bandannas یا ماسک های خانگی برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران, و او گفت: او در یکی از این هفته زمانی که او سگ خود را به یک پارک.

یک سوم از مینه سوتا را تایید موارد درگیر کردن مردم با هیچ شناخته شده در ارتباط با دیگر افراد آلوده به این معنی که ویروس در حال گسترش به طور گسترده ای.

چگونه بسیاری از مردم در موارد خفیف هستند و هرگز مورد آزمایش قرار نامشخص است گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی, مدیر, اما یک گروه از ایالات متحده اپيدميولوژيستها در حال کار بر روی یک استاندارد مورد تعریف است که مردم می توانید استفاده کنید برای تعیین اینکه آیا آنها ممکن است آن را به حال. به عنوان بسیاری از 80 درصد از عفونت های تولید تنها علائم خفیف.

کلینیک مایو آغاز انجام تست سرولوژی این هفته برای پیدا کردن آنتی بادی در افراد bloodstreams و بررسی کنید که آنها از بهبود عفونت کروناویروس. این آزمون خواهد شد در عرضه محدود در حال حاضر حتی با دانشگاه مینه سوتا با اضافه کردن آنها را به زودی به عنوان به خوبی.

Walz گفت: او هنوز هم مشکل کمبود چشمگیر آزمایش های مولکولی برای تشخیص افرادی که بیمار است که او را ترک کرده است گفت: دولت “کور” به این دوره از وقوع.

دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه در حال حاضر در درجه اول تست بینی سواب نمونه از تسهیلات مراقبت دراز مدت به دلیل تعداد ساکنان در معرض خطر عوارض ناشی از عفونت. دولت دستورالعمل در اولویت تست از دیگران است اما ترک که به آزمایشگاه خصوصی از جمله مایو و آزمایشگاه U و HCMC که شروع به تست در هفته گذشته.

‘این است که کار’

ابزار دیگر پدید آمده اند برای ردیابی شیوع ،

تو را کارلسون دانشکده مدیریت در روز سه شنبه رونمایی شد یکی از اولین در سراسر کشور انتقالها از تخت بیمارستان استفاده برای COVID-19 با هدف کمک به متحده برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و حمایت از یکدیگر در هنگام موارد افزایش است.

مایو را Nference برنامه شناسایی موج در COVID-19 در جوامع با تقسیم تعداد مثبت نتایج آزمون با تعداد کل آزمایش های انجام شده در آن جوامع است.

سلامت سیستم در اصل با استفاده از این برنامه به تصمیم می گیرید که در آن برای ارتکاب آن منابع پزشکی در سراسر جنوب شرقی مینه سوتا در پاسخ به همه گیر اما در حال حاضر آن را در حال همکاری با وزارت بهداشت برای شناسایی و پاسخ به سرعت به نقاط داغ در سراسر ایالت.

“ما در حال شروع به گرفتن عکس بهتر از این درست میزان عفونت در شهرستانهای مختلف در مینه سوتا” گفت: دکتر اندرو Badley صندلی از مایو را COVID-19 تحقیقات نیروی کار.

Walz نکردن جزئیات بیشتری از خود تجدید نظر COVID-19 پاسخ طرح تا روز چهارشنبه اما گفت که هدف او این است که برای حفظ ایمنی در حالی که اجازه می دهد بیشتر کارگران و کسب و کار برای از سرگیری فعالیت های که شامل فرد-به-فرد تماس بگیرید و کمی خطر انتقال ویروس.

فرماندار امیدوار است که مرحله بعدی نمی تواند به عنوان مضر به اقتصاد بیش از 350,000 Minnesotans باید کاربردی برای مزایای بیکاری پس از مه 15 — اما هشدار داد که مردم هنوز هم باید به طور منظم برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

“این کار” او گفت: “از آنجا که مردم اساسا مطابق و انجام همه چیز آنها نیاز به. هیچ کدام از آن تغییر خواهد کرد.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im