Walz خواستار یک “متحد” دولت از دولت در میان COVID-19

رژیم صهیونیستی. تیم Walz صحبت یکشنبه به یک دوربین از خود اقامت رسمی در کلیسای سنت پل, تبدیل, خود, دوم, دولت, دولت به آدرس پرشوری تماس با اسلحه به مبارزه با گسترش این رمان coronavirus است که روبترقی Minnesotans زندگی و فلج اقتصاد کشور.

کنار گذاشتن سیاست طبیعی برنامه های که مصرف شده توسط COVID-19 بحران فرماندار والا Minnesotans’ شن و سخاوت در صورت تهدید کرده است که دیده می شود افزایش مرگ و عوارض در دولت و در سراسر کشور در هفته های اخیر.

“ساعت های طولانی از تاریکی ها پیش رو” Walz هشدار داد. اما او افزود که Minnesotans در حال حاضر متحد با ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش حمایت از مراقبت های بهداشتی کارگران و بودن در آنجا برای یکی دیگر در حالی که ماندن از هم جدا.

“وجود دارد هیچ توقف طوفان COVID-19 از ضربه زدن, مینه سوتا, اما ما در حال آماده سازی برای آن” Walz گفت.

بخشی پپ بحث, بخش, سخت, بررسی واقعیت Walz استفاده می شود-12 دقیقه آدرس به التماس Minnesotans با هم کار کنند. “شما در حال کند کردن روند گسترش این بیماری است.” “شما در حال حفاظت از همسایگان خود. شما در حال دادن بیمارستان ها زمان برای آماده سازی برای مراقبت از بسیاری از کسانی که بیمار سقوط خواهد کرد. شما در حال ساخت یک تفاوت و شما قطعا صرفه جویی در زندگی می کند.”

ارائه نشانه هایی از امید Walz گفت: دولت در حال ساخت بیمارستان’ ظرفیت برای اطمینان از به عنوان بسیاری از Minnesotans که ممکن است می توانید مراقبت از افزایش تست برای پیگیری گسترش اضافه کردن هواکش و تلاش برای پیدا کردن بیشتر تجهیزات حفاظت فردی برای پاسخ اول.

“مینه سوتا دولت ما دولت قوی است” Walz گفت. “دولت ما دولت انعطاف پذیر است. دولت ما دولت متحد است.”

ساعت قبل از سخنرانی خود به DFL فرماندار اعلام کرد او تا به حال خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به موضوع یک فاجعه بزرگ اعلام شده است. که اجازه می دهد بودجه فدرال به دولت که Walz می خواهد به استفاده از بحران, مشاوره, تغذیه مکمل برنامه های پزشکی, کمک های مراسم تشییع جنازه کمک های و نیازهای دیگر.

فرماندار livestreamed آدرس خود را به دولت از زیرزمین سالن انتظار در فرمانداری اقامت در سنت پل. او خود قرنطینه در محل اقامت پس از برقراری ارتباط با یک عضو از جزئیات امنیتی که COVID-19. آن را غیر معمول تنظیم برای یک دولت از دولت اما نه بی سابقه است. سابق رژیم صهیونیستی. جسی ونتورا پس از ایراد سخنرانی از اقامت و نه در دولت و کنگره.

Walz را livestreamed مذاکرات را تبدیل به یک نگاه آشنا در هفته های اخیر. او به طور منظم به ارائه اطلاعات در مورد مراحل خود را مدیریت مصرف برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

روز یکشنبه او برجسته کار کوچک کسب و کار است که در حال ساخت ضد عفونی کننده دست و ماسک و همچنین به عنوان که از شرکت های بزرگ مانند کلینیک مایو, Medtronic و 3M که در حال کار بر روی تجهیزات و درمان است. او داستان مشترک از مردم در مرکز شهر, مینیاپولیس, کوبیدن قابلمه و ماهی تابه به تشویق کارکنان مراقبت های بهداشتی از بازگشت از یک تغییر و یک دولت نظامی در شمال شعبه توزیع سرعت, دکتر, پشته از ماسک صورت به جای یک بلیط.

Walz گفت: نکته کلیدی Minnesotans می توانید انجام دهید برای کمک به این است که در خانه باقی می ماند که او گفت می تواند به کاهش خطر انتقال ویروس تا 80%.

“ماندن در منزل است که تنها واکسن ما در حال حاضر” Walz گفت.

این بیماری همه گیر است و تغییر تمرکز از فرماندار و دولت. آن را نیز به طور چشمگیری تغییر دولت وضعیت مالی است.

فرماندار و قانونگذاران رهبری به سال 2020 جلسه قانونی پیش بینی مینه سوتا را 1.5 میلیارد دلار مازاد بودجه. اکثریت جمهوریخواه در سنا پیشنهاد کرده بود با استفاده از دلار برای معافیت های مالیاتی. این DFL-تحت سلطه خانه پیشنهاد گسترش آموزش و پرورش در اوایل فرصت ها و مراقبت از در دسترس بودن. هر دو طرف اکنون در حال شکل دهی مجدد این برنامه.

در اواسط ماه مارس با ویروس, پخش كردن, Walz ارائه محتاط هزینه های طرح که در سمت چپ حدود 1.2 میلیارد unspent در راستای مطالبات مالی COVID-19. که پول خواهد شد به احتمال زیاد مصرف می شود پاسخ.

“ما در حال رفتن به یک کسر بودجه در سال آینده. … ما نیاز به سفت شدن کمربند,” رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake گفت: در تصویری از او منتشر شد ساعت قبل از Walz صحبت کرد.

تن از Gazelka ویدئو خروج از معمول سیاست را احاطه کرده است که یک دولت از دولت آدرس.

“ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می تواند به ما کمک کند فرماندار موفق” Gazelka گفت که جمهوری خواهان مجلس سنا خواهد شد بهترین خود را به تجمع در اطراف فرمانداری در نظر دارد.

او گذاشته چند از اولویت های است که چین با برخی از Walz اهداف. Gazelka گفت که او می خواهد برای اطمینان از اولین پاسخ دهندگان می توانند با استفاده از جبران خسارت کارگران اگر آنها coronavirus و به دنبال راه هایی برای پرش شروع اقتصاد و اطمینان از مشاغل آمد.

DFL رهبری در مجلس همچنین از مردم خواست تا گرد هم می آیند و پس از Walz آدرس. مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک به نام Walz “مرد برای لحظه ای.”

خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گفت: فرماندار “زده تن است.” او گفت: جمهوری خواهان اصرار “حس مشترک و شفقت” هنگامی که آن را به تعادل می آید بهداشت عمومی و اقتصاد در حال حرکت رو به جلو مردم اجازه می دهد که می تواند به بازگشت به کار در حالی که هنوز باقی مانده امن است.

Walz در ابتدا برنامه ریزی شده به دولت خود را دولت در تاریخ 23 مارس در خانه اتاق در کنگره به عنوان او انجام داده بود در سال 2019. به طور معمول قانونگذاران و مهمانان بسته به اتاق به تماشای سخنرانی. که طرح شد nixed پس از فرماندار قرنطینه قوه مقننه و احتیاج مردم دستور داده شد به فاصله خود از دیگران است.

 

نویسنده کارکنان Torey ون Oot کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de