والت دیزنی نوه برادفورد لوند فایل های شکایت کالیفرنیا قضایی شورای برابر کالیفرنیا قاضی David J. کوان به دنبال خسارت پولی به اتهام غیر قانونی و تبعیض تحت ایالات متحده آمریکایی ها با معلولیت و توانبخشی اعمال

سان فرانسیسکو, جولای 24, 2020 /PRNewswire/ — پنسیلوانیا لوند نوه مرحوم والت دیزنیامروز اعلام کرد که پر از ضد معلولیت تبعیض شکایت علیه LA برتر قاضی دادگاه David J. کوان و کل LA برتر سیستم دادگاه. لوند ثبت شکایت تحت کالیفرنیا قانون با رئیس دادگستری کالیفرنیا دیوان عالی کشور است که رئیس دولت در امور قضایی شدند.

تحت قانون دولت چنین شکایت از معلولیت تبعیض توسط یک قاضی و یک county Superior Court سیستم باید فرستاده شود به وزارت کالیفرنیا از نمایشگاه اشتغال و مسکن (“DFEH”) برای بررسی و تعیین. داریو J. Frommerیک شریک بین المللی و مشهور شرکت حقوقی Akin Gump می نویسد: در این شکایت کتبی به رئیس دادگستری که اگر DFEH می یابد که قاضی کوان و دادگاه عالی سیستم درگیر در چنین معلولیت تبعیض در تخلف از قانون آمریکایی های دارای معلولیت و توانبخشی عمل می کند حتی بر اساس یک درک غلط پس از آن که قاضی و دادگاه باید سیستم یافت می شود مسئول خسارت پولی و تحریم های دیگر.

لوند شکایت ثبت شده توسط Frommer از طرف او در جولای 7 با کالیفرنیا شورای قضايی به طور خاص نقل قول قاضی کوان نظر نادرست از نیمکت در دادگاه علنی که لوند “ممکن است” سندرم داون. آن را در بخش بر اساس است که کاملا نادرست و تبعیض آمیز بیانیه و دیگر بی اساس یافته های ساخته شده توسط قاضی کوان در مورد لوند عدم ظرفیت ذهنی که کوان منصوب “نگهبان litem آگهی” — به طور موقت جدید وکیل انحصار وراثت دادگاه – انکار براد درخواست برای محاکمه و دادرسی. که منجر Frommer ادعایی در تبعیض آمیز عمل بر اساس یک درک غلط از کار افتادگی.

در طول 25 ژوئن 2019 با شنیدن transcript (p.19 ll. 10-13), قاضی کوان اظهار داشت: از نیمکت در دادگاه بدون محاکمه یا هرگونه مدارک:

“آیا من می خواهم به 200 میلیون دلاربه طور موثر به کسی که رنج می برند ممکن است در برخی از سطح از سندرم داون? جواب این است: هیچ.”

با توجه به ماه ژوئن رونوشت از دادگاه لوند وکیل ساندرا Slatonخواستار یک مکان جمع شدن یادآوری قاضی کوان که یک تست DNA مانع این احتمال که لوند بود سندرم داون. “این ثابت شده درست نیست و حتی [هیئت امنا] آیا ادعا می کنند که دیگر” Slaton گفت. وقتی دوباره خواست تا برداشت خود را از اظهارات نادرست در نور dispositive شواهد DNA قاضی کوان پاسخ در یک کلمه: “رد شده است.” (25 ژوئن 2019 متن p. 21 l. 4).

“قاضی کوان [نادرست] نظر [از زمین] و اقدامات به نظر می رسد بر اساس چیزی غیر از خالص animus برای آقای لوند بر اساس یک درک ناتوانی” Akin Gump را Frommer سابق رهبر اکثریت این مجلس ایالتی کالیفرنیا نوشت محترم. Tani G. Cantil-Sakauyeالقضات از کالیفرنیا و رئیس شورای قضایی مستقر در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا. “قاضی کوان نیز آگاه باشید که آریزونا دادگاه مشخص بود که آقای لوند صالح است. در عین حال قاضی کوان این شواهد را نادیده گرفته و اجازه ضمنی او تعصبات او منجر به غیرقانونی نوار آقای لوند از حقوق مدنی و حق خود را به کنترل خود در امور.”

در ماه مارس گذشته لوند به ارمغان آورد در مورد فدرال ایالات متحده دادگاه منطقه مرکزی کالیفرنیاادعا نقض حقوق قانون اساسی خود را با توجه به روند پس از قاضی کوان بر اساس این نتیجه گیری غلط است که لوند فاقد کافی ظرفیت ذهنی را تکذیب کرد لوند درخواست برای دادرسی و تشریفات قانونی.

براد لوند ادامه خواهد داد و به مبارزه با ستمگران معلولیت تبعیض با رئیس دادگستری و در دادگاه فدرال و اثبات به دادگاه فدرال که خود ناشی از روند حقوق نقض شده گفت:” لانی J. Davisسابق کاخ سفید ویژه مشاور و شرکت مشاور در لوند آمریکا حقوق مدنی مورد عمل در برابر قاضی کوان و لا County Superior Court سیستم در دادگاه فدرال در ماه مارس گذشته.

“آقای لوند به رسمیت می شناسد که به مراتب بیش از حد بسیاری از قربانیان تبعیض از جمله تبعیض بر اساس یک درک غلط اغلب منابع ندارید به فایل خود را در موارد” داریو Frommer گفت. “و آقای لوند در حال مبارزه را به نمایندگی خود را به عنوان به خوبی.”

“آقای لوند معتقد است که حتی قضات بالاتر از قوانین منع تبعیض یا می تواند نقض قانون اساسی ایالات متحده و او حق است” دیویس اضافه شده است.

تماس با ما: Alex Lange
[email protected]
(202) 480-4309

منبع لانی Davis

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im