Walmart, Inc. گفت: این امر استخدام 50,000 بیشتر کارگران در فروشگاه خود را از باشگاه ها و مراکز توزیع برای دیدار با افزایش تقاضا برای مواد غذایی و ملزومات خانگی از مصرف کنندگان انباشت در طول شیوع کروناویروس.

خرده فروش (WMT) گفت: آن را به حال خود رسیده زودتر هدف از استخدام 150,000 کارگران شش ماه جلوتر از برنامه گرفتن در 5000 نفر در هر روز به طور متوسط در زمانی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال از دست دادن شغل خود را در میان بی سابقه “stay-at-home” سفارشات از دولت های ایالتی و محلی.

این اقدامات در حالی که لازم است برای کنترل گسترش بیماری را نیز به فعالیت های اقتصادی برای متوقف مجازی, وادار کردن شرکت ها به مراحل شدید به صرفه جویی در پول نقد.

S&P 500 شاخص کاهش یافته است 15 درصد از آن در ماه فوریه رکورد بالا در حالی که خارج بورس رسید بیش از 10% در همان دوره است.

خارج شده گفت: آن کار کرده بود با بیش از 70 شرکت هایی که furloughed کارگران با توجه به همه گیر به استخدام خود 150,000 کارکنان جدید بسیاری از آنها آمد از رستوران و هتلداری صنایع.

این شرکت گفت: 85 درصد از کارگران استخدام شده در حال رفتن به طور موقت یا پاره وقت نقش.

شاید تقاضا برای مواد غذایی ضد عفونی کننده دست و دستمال توالت و دیگر محصولات خانگی نیز باعث خرده فروشان Kroger, هدف و Amazon.com به استخدام توسط هزاران نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im