Walmart, Inc. استخدام 150,000 کارگران موقت و آماده آن پارکینگ برای coronavirus آزمون به عنوان بزرگترین خرده فروش girds خود را برای مقابله با چالش های بی سابقه ای از سرعت گسترش شیوع.

اکثریت قریب به اتفاق کارمندان جدید را در فروشگاه ها و بسیاری را تبدیل به کارکنان دائم در طول زمان خارج شده و در بیانیه ای گفت: پنجشنبه شب بود. این شرکت همچنین قرار است شروع به ویروس آزمون در منطقه شیکاگو در این آخر هفته در درجه اول برای مراقبت از سلامت کارگران و اولین پاسخ دهندگان در رابطه با مقامات پزشکی و داروخانه های زنجیره ای Walgreens, چکمه, داد, Inc.

“همه چیز آماده است برای رفتن” دن بارتلت خارج شده است معاون اجرایی رئیس جمهور از امور شرکت ها گفت: در تماس با خبرنگاران. “ما چادر است. باید آن را تا و در حال اجرا به زودی.” او گفت که این شرکت در حال صحبت کردن به فرمانداران’ دفاتر برای دریافت مجوز به گسترش تست سایت به کشورهای دیگر.

در حالی که خرده فروشان مانند macy’s, Inc. و kohl’s Corp. شده اند مجبور به بستن تمام فروشگاه های خود را, دیگران مانند خارج شده و Costco Wholesale Corp. در حال تجربه افزایش ترافیک به طور معمول دیده می شود تنها در اطراف تعطیلات اوج. خارج زنجیره تامین شد “ابتلا به آن نفس” بارتلت گفت: در حالی که در آن مواد غذایی منظقه خدمات وانت بوده است “ناودان.” اولیه و تقاضا برای آب و محصولات کاغذی منتقل شده به غذا با بسیاری از آمریکایی ها نیاز به خوردن تمام وعده های غذایی خود را در خانه به عنوان رستوران ،

“ما در حال تلاش برای پیدا کردن که در آن عادی است” بارتلت گفت. “ما مطمئن هستیم که ما به آن برخورد نشده است.” هنوز هم خارج شده و کار به نگه داشتن قفسه نگردند ستایش بود توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه.

Walmart, ملت, بزرگترین خصوصی کارفرما با 1.5 میلیون همکاران را به استخدام افرادی که بوده ام اجازه رفتن از مشاغل در رستوران و هتلداری صنایع. این شرکت خواهد شد که مقدار زیادی از متقاضیان به عنوان براده برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در حال آماده کردن خود برای افزایش به رکورد 2.25 میلیون دلار در این هفته با توجه به گلدمن ساکس گروه در حالی که بانک مرکزی آمریکا گفت: از آن می تواند به عنوان بالا به عنوان 3 میلیون نفر است.

جدید استخدام خواهد شد تقسیم بین خارج 4,750 ایالات متحده فروشگاه ها و شبکه خود را از حدود 150 مراکز توزیع. این حرکت در می آید روز پس از رقیب Amazon.com Inc. گفت: این طرح به استخدام 100,000 اضافی مردم است.

‘روند منظم’

در ضمن coronavirus تست در خارج پارکینگ قرار است به زودی به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته برای پاسخ اول. فدرال و مقامات بهداشتی دولت را اداره آزمون در ابتدا با کارکنان این شرکت “مشاهده و یادگیری” بارتلت گفت. در زمان خارج داروسازان می تواند انجام تست های گرد, او گفت:, اما هرگز رسیدگی به بیمار داده.

“ما نمی خواهیم مردم را در خیابان و تفکر در آنها می توانید یک آزمون” بارتلت گفت. “این خواهد بود یک روند منظم.”

خارج شده و سهام (WMT) کاهش 4.6% جمعه آوردن سهام به قلمرو منفی برای سال.

خرده فروش هیچ برنامه ای برای بستن هر یک از آن ایالات متحده فروشگاه بارتلت گفت: بر خلاف فروشندگان بیشتر اختیاری کالا مانند فروشگاه های بزرگ که بسیاری از آنها بسته خود را درب. خارج رهبران ایالات متحده در حال نشانه گرفتن از همتایان خود در چین که در آن خارج شده و در عمل بیش از 400 فروشگاه. وجود دارد خارج شده و تنها مجبور به تعطیل کردن “شاید” از فروشگاه های خود را در طول مراحل اولیه از شیوع بارتلت گفت: اگر چه بسیاری از عمل در بیشتر ساعت محدود.

بیشتر استخدام

آمریکا برای احترام یک کار گروه حمایت است که اغلب انتقادی از خارج محل کار سیاست گفت اضافی استخدام خواهد شد اضافه کردن به صفوف پاره وقت خارج شده و کارگران که حقوق و مزایای اغلب نمی مقایسه کامل-تایمر.

“گسترش خارج نیروی کار استخدام کارکنان موقت است و هیچ چیز برای جشن” ملیسا عشق خارج کارمند و عضو کار گروه در بیانیه ای گفت:. “این یک سیلی: در میان یک بحران در حالی که همکاران مثل من در حال رفتن بالا و فراتر از ندای وظیفه برای خدمت به مشتریان خود خارج شده و در حال در آوردن ارتش از استخدام های جدید برای انجام شغل ما و ما حتی نمی تواند به اندازه کافی ساعت.”

در پاسخ خارج شده گفت: 60 درصد از این شرکت ساعتی کارگران تمام وقت. “صفوف پاره وقت همکاران در خارج شده است کاهش برای چند سال گذشته رشد نمی,” او گفت:.

همه از خارج آمریکا ساعتی کارکنان دریافت جایزه در مارس 2 — $300 برای کارکنان تمام وقت و 150 دلار برای بخش تایمر. آن را به سرعت بخشیدن به آن برنامه ریزی شده بعدی فصلنامه پاداش, پرداخت, میله میله برای مارس به اواخر ماه آوریل است. این حرکت هم هزینه خارج شده و حدود 550 میلیون دلار کمی بیشتر از آن باعث می شود در سود عملیاتی در ایالات متحده در هر هفته.

“همکاران ما انجام می دهند بسیار دشوار کار در یک محیط متشنج” بارتلت گفت. “ما این فرصت را به ارائه آنها را با پول اضافی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de