بازارهای مالی را پرتاب دستکش بلند در دولت ها در سراسر جهان: قانون در حال حاضر برای دفع فاجعه است.

داشتن مجبور فدرال رزرو به اولین اورژانس کاهش نرخ پس از بحران 2008 یک سقوط آزاد در سهام در رکود وحشت است که حول و حوش افزایش برای سیاست گذاران.

آمریکا شرایط مالی در حال حاضر ونرخ از سال 2011 موجب شده توسط نفت-سقوط قیمت و رشد موارد ویروس. ترس است که بازار استرس خواهد آمار رشد اقتصادی درست زمانی که تقاضای کل طول می کشد یک ضربه با کسب و کار و مصرف کنندگان در مستند.

“متاسفانه وقتی که همه به جز دولت آمریکا وحشت بازار دم خطر را افزایش می دهد” Evercore ISI استراتژیست های led توسط دنیس Debusschere نوشت: در یک توجه داشته باشید. سرمایه گذاران نمی تمرکز بر روی هر نشانه های مثبت از پتانسیل بهبود در تولید چینی به جذاب ارزیابی “تا زمانی که آنها اعتماد به نفس است که دولت ایالات متحده و تغذیه را ‘انجام آنچه در آن طول می کشد’ به پایین دم خطر” گفتند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال تهیه پیش نویس اقدامات از جمله موقت گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی و ممکن است برای کمک به شرکت ها در مواجهه با اختلال از شیوع این بیماری با توجه به سه نفر آشنا با این موضوع در حالی که فدرال رزرو گفت: صبح روز دوشنبه آن را افزایش دهند این هفته عملیات مخزن به از بین بردن بازار پول.

برای سرمایه گذاران آن را به اندازه کافی نیست. S&P 500 با سقوط 7 درصد در باز راه اندازی یک تجارت توقف در حالی که بازده در سراسر منحنی خزانه داری آمار پایین تاریخی.

در Deutsche Bank AG, جهانی, سر ارز تحقیقات جورج Saravelos یک لیست که شامل محرک های مالی “در منظور از قدر لیمن بحران, بالاتر از 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی جهانی” او نوشت: در یک توجه داشته باشید در روز دوشنبه. بانک مرکزی باید “را به خرید دارایی های پر ریسک از جمله سهام و اوراق قرضه شرکت های بزرگ, حداقل به طور موقت و به عنوان به زودی به عنوان این هفته” وی افزود: به منظور کاهش ریسک نقدینگی در بازار.

تغذیه کاهش

در حالی که دولت به خصوص در اروپا شده اند و تمایلی به نوبه خود در مالی spigots برخی از بازیکنان در بازار در حال حاضر در انتظار شدید تر اقدام به دستگیری کاهش می یابد. در Mediolanum مدیریت دارایی در دوبلین سر از سهام استراتژی دیوید Holohan می گوید: “یک گام مهم در محرک های مالی” در آمریکا می تواند آمده در روز. وجود دارد می تواند اقدامات مشابه در اروپا هر چند این ممکن است بعدا.

همانطور که برای تغذیه او می گوید: ممکن است یکی دیگر از 50-بر اساس نقطه برش قبل از هفته آینده برنامه ریزی شده جلسه پس از هفته گذشته اورژانس موفق به کاهش الهام بخش اعتماد به نفس.

این شرکت نشده خریداری شیب و در عین حال داشتن تبدیل کم وزن در سهام و افزود: هجز زودتر سر از استراتژی سرمایه گذاری برایان o’reilly گفت. سهام ایالات متحده هنوز هم به ارزش حدود 17 بار در سال آینده را درآمد در مقایسه با sub-15 متعدد دیده می شود در طول فروش در اواخر سال 2018 او اشاره کرد.

“به طور کلی ما انتظار کاهش قیمت سهام به ادامه تا زمانی که پاسخ هماهنگ به یک اندازه از آن جایی که جبران تاثیر از COVID-19 گفت:” پیتر Garnry سر از سهام استراتژی در بانک Saxo. “چه اتفاق می افتد در حال حاضر این است که قیمت نفت جنگ و COVID-19 افزایش احتمال بحران وام و اعتبار.”

به این ترتیب ستاره ممکن است هماهنگی فوق العاده ای محرک است. “اگر مالی گسترش می آید با صریح تضمین از بانک مرکزی به backstop هر بودجه مورد نیاز و سپس شما در واقع باید نزدیک ترین شما به ‘هلیکوپتر پول'” گفت: Garnry. “این خیلی زود در این نقطه اما این همه بستگی دارد در چگونه جهانی همه گیر بازی می کند و اینکه ما یکی دیگر از بحران وام و اعتبار.”

ایان Shepherdson بنیانگذار پانتئون اقتصاد کلان گفت: در توییتر افزایش coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا می تواند فدرال رزرو نرخ بهره صفر و یک $1 تریلیون بسته محرک. در عین حال به طور بالقوه بریس برای خزانه داری منحنی به سقوط نزدیک به صفر با S&P 500 غلت بیشتر او نوشت.

سابق بانک فدرال اقتصاددان کلودیا Sahm نشان می دهد که دولت فدرال باید ارسال پول به مردم تحت تاثیر فشار بانک ها برای کاهش فشار بر روی وام گیرندگان و افزایش بیکاری پشتیبانی می کند. بیل مک براید که اجرا می شود خطر محاسبه شده وبلاگ شناور ساخت ویروس تست رایگان و گسترش بیمه بیکاری.

گزارش کارت

تا کنون رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارگردانی کرده است او خشم در تغذیه اما قوی تر اقدامات ممکن است به عنوان سهام زیان رشد جلوتر از پیشنهاد انتخاب مجدد خود را در این سال با توجه به دیرینه وسواس با سهام عملکرد Mediolanum را Holohan نشان می دهد.

“پس از ضرب کردن این واقعیت است که اقتصاد در حال انجام است به خوبی و بازار سهام بود که در بالا چندی پیش او سپس نیاز به دیده می شود به اقدام به سعی و دستگیری کاهش سریع است که ما دیده ایم,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im