سهام چرخش به پایین چهارشنبه پس از نشانه های بیشتری انباشت اشیاء بدست آمده تا از آسیب های اقتصادی که ناشی از شیوع کروناویروس.

بازارهای گیر شده است دوچرخه سواری بین ترس و غنچه خوش بینی در هفته های اخیر به عنوان سرمایه گذاران سعی کنید به حدس زدن چگونه طولانی و عمیق بلندی رکود اقتصادی خواهد بود با سوئیچ اغلب کوه در می رم یک شبه و یا حتی در همان روز. اقتصاددانان بوده است کاهش پیش بینی های خود را در آماده سازی برای آنچه آنها می گویند ممکن است بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ اما چند گزارش که جمعه شد و حتی بیشتر دلتنگ تر از حد انتظار.

خرده فروشی غرق یک رکورد 8.7% در ماه گذشته به عنوان مستندات در سراسر کشور به سرعت گسترش ویروس بسته فروشگاه ها و نگهداری مردم در خانه. جداگانه بررسی شرایط کسب و کار برای تولید کنندگان در ایالت نیویورک سقوط به پایین ترین سطح خود در تاریخ, توسط یک حاشیه گسترده ای. تولید صنعتی در سراسر کشور نیز موفق به دیدار با اقتصاددانان’ در حال حاضر انتظارات پایین.

سهام در سراسر جهان و عملکرد وزارت خزانه داری در حال حاضر در اوایل روز شنبه معاملات خود را قطره شتاب پس از انتشار این گزارش. کاهش بازده نشانه آن است که تقاضا برای نسبتا امن سرمایه گذاری مانند اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده در حال افزایش است.

پس از نزدیک به یک ساعت از معاملات میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 645 امتیاز یا 2.7% به 23,304. S&P 500 تضعیف 79 امتیاز و یا 2.8% به 2,767 در حالی که نزدک کامپوزیت کاهش یافته و 186 نقطه یا 2.2% به 8,329.

سهام انرژی در زمان بیشترین ضرر و زیان پس از قیمت نفت سقوط به یکی دیگر از 18 سال کم است. کسانی که در S&P 500 شاخص کاهش یافت و 5.8%.

تقاضا برای نفت در سراسر جهان سقوط خواهد کرد در این سال یک رکورد مقدار آژانس بین المللی انرژی گفت. معیار خام ایالات متحده لمس پایین ترین قیمت از سال 2002 قبل از دوره نقاهت slighlty به $20.14 هر بشکه کمی تغییر از یک روز پیش از آن. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش یافت $1.27 دلار 28.30.

پیش از این صندوق بین المللی پول گفت: در این سال اقتصادی جهانی خروجی کوچک خواهد شد توسط 3 ٪ بزرگتر از دست دادن نسبت به سال 2009 با 0.1% کاهش در طول بحران مالی است. که تیز بود معکوس از صندوق ژانویه پیش بینی 3.3 درصد رشد قبل از اینکه این ویروس باعث شد دولت ها به تعطیل کارخانه های سفر و سایر صنایع.

“صندوق بین المللی پول پیش بینی اقتصادی عمیق زمستان” گفت: Hayaki ناریتا از بانک Mizuho در یک گزارش. ناریتا گفت.

در اروپا و لندن FTSE 100 از دست 2.5 درصد و شاخص DAX در فرانکفورت کاهش یافته است 3.2%. شاخص CAC 40 در فرانسه عقب نشینی 2.9% به 4,437. شاخص Nikkei 225 در توکیو کاهش یافته است 0.5% و هانگ سنگ در هنگ کنگ بود 1.2 درصد.

سرمایه گذاران با تمرکز بر چگونگی و زمانی که مقامات ممکن است شروع به سهولت کسب و کار از خاموش شدن ناگهانی و محدودیت در جنبش مردم تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus. S&P 500 به حال شروع به پریدن کرد و 3.1% فقط یک روز قبل از آن در امیدوار است که شیوع درست شد خاموش در برخی از نقاط و می تواند به بخش هایی از اقتصاد باز ،

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بحث در مورد چگونه به رول فدرال اجتماعی فاصله گرفت. ایالات متحده فرمانداران در حال همکاری در برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد خود را در آنچه که به احتمال زیاد به یک روند تدریجی برای جلوگیری از coronavirus از بازگشت.

چین بازگشایی کارخانه ها و مغازه ها و کسب و کارهای دیگر پس از اعلام پیروزی بر شیوع اما پیش بینی می گویند آن را به ماه برای صنایع به بازگشت به حالت عادی خروجی در حالی که صادرکنندگان را افسرده تقاضای جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de