وال استریت موج به عنوان بوئینگ, تهمت, راه اندازی, راه اندازی مجدد برنامه

سهام ایالات متحده در روز جمعه افزایش یافت, کمک افزایش در ارزش سهام بوئینگ رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد و امید بالقوه مواد مخدر توسط جلعاد برای درمان COVID-19.

سهام ایالات متحده planemaker افزایش یافت و در برنامه به راه اندازی مجدد جت تجاری تولید در واشنگتن پس از توقف عملیات در ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

S&P 500 شد تا به شدت از راهپیمایی خود را از طریق و راه برای به دست آوردن این هفته پس از یک قایق جهانی محرک و امیدوار است که ایالت مستندات خواهد بود کاسته شیوع نشان داد نشانه هایی از ebbing.

اما شاخص همچنان به خوبی در آن بالا تمام وقت و استراتژیست هشدار داده اند از یک رکود اقتصادی به عنوان یک توقف در فعالیت های کسب و کار قرار می دهد میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار می کنند.

برخی از ایالات آمریکا روز جمعه شد و انتظار می رود به اعلام جدول زمانی برای لغو محدودیت یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برشمرد راهنمای مرحله به مرحله بازگشایی ویران اقتصاد ایالات متحده.

طرح “ارائه برخی از امید و خوش بینی به صورت مردمی و بازار و کل اقتصاد است. این یک شروع” گفت: Gary بنوا مدیر نمونه کارها در هاجز مدیریت سرمایه در دالاس.

اخبار بوئینگ که بنوا می گوید شرکت او صاحب کرده بالابر خوش بینی نیز هست.

Gilead Sciences, Inc رسید 8.1% پس از یک گزارش که بیماران با علائم شدید از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس بود پاسخ مثبت به آن آزمايش مواد مخدر remdesivir.

با هیچ درمان یا واکسن در حال حاضر مورد تایید برای coronavirus اخبار برداشته بازارهای سهام جهانی اما جلعاد گفت: کلیت داده ها از آزمون های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل شود و از آن انتظار می رود به گزارش نتایج حاصل از یک مطالعه در شدید COVID-19 بيمار در پایان ماه آوریل است.

فقط قبل از 4 p. m. ET نزدیک میانگین صنعتی داو جونز بود تا 678 امتیاز یا 3 درصد در 24,215. S&P 500 تا 75 امتیاز یا 3 درصد در 2,874. شاخص Nasdaq Composite شد تا 111 امتیاز یا 1.3% در 8,645.

سهام بانک بهبود پس از چهار روز مستقیم از ضرر و زیان موجب شده توسط وام دهندگان گزارش چندین میلیارد دلار در ذخایر برای پوشش بالقوه پیش فرض وام. مالی سهام بودند بالا افزایش شاخص S&P 500.

شرکت اپل کاهش یافت و به عنوان گلدمن ساکس کاهش داد و سهام در انتظارات از 36% کاهش محموله های آیفون در طول سه ماهه سوم با توجه به کروناویروس مربوط به مستندات.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر کاهش آنهایی که در بازار بورس توسط یک 4.96 به نسبت 1; در نزدک یک 3.58-به-1 نسبت مورد علاقه advancers.

S&P 500 ارسال شده هشت جدید 52 هفته بالا و نه پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 28 جدید بالا و نه پایین.

بازارهای جهانی

جهانی سهام بسیج در حالی که دلار کاهش یافت و در میان سرمایه گذاران خطر در حال رشد در احساسات.

خریداران شارژ پیش رو در گزارش می دهد که بیماران مبتلا به COVID-19 علائم تا به حال پاسخ مثبت به Gilead Sciences’ داروی آزمایشی remdesivir بلند کردن جلعاد سهام 8.3%.

بوئینگ اعلام این امر از سرگیری تولید جت تجاری در هفته آینده نیز رو به احساسات و به معامله گران دلیل به شانه 6.8% کاهش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول, اولین انقباض از سال 1992 زمانی که مدرن, رکورد نگه داشتن آغاز شد.

دلار تضعیف در برابر یورو و ین ژاپن و طلا کاهش یافت تا آنجا که 2 درصد به عنوان سرمایه گذاران در سطح جهانی و جلب آسایش از مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به تدریج دوباره باز اقتصاد ایالات متحده در سه مرحله رویکرد است.

چین همراه با آلمان و ایتالیا و اسپانیا و دیگر نقاط اروپا نیز قصد دارد به بازگشایی اقتصاد خود را حتی به عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر افزایش می یابد.

“این خیلی زود به سیگنال همه روشن است, اما من فکر می کنم ما در حال پیشرفت هستیم” گفت: Michael Arone رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در خیابان دولت جهانی مشاوران در بوستون.

اقتصاد را نه به طور کامل بهبود می یابند تا مردم راحت می توانید آنها را حرکت می کند بدون اینکه در معرض coronavirus و گرفتن بیمار, او گفت:. علاوه بر این گذاشته و کارگران باید rehired اما وجود یک پوشش نقره ای است که حداقل نیمی از خود را نشان می دهد وضعیت موقت است, او گفت:.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 1.81% در حالی که پان-شاخص STOXX 600 رشد شاخص 2.63% است و تا نزدیک به 8 درصد در طول دو هفته گذشته.

مرگ و میر از coronavirus آمار 150,000 روز جمعه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. حدود 1,300 مردم در ووهان برابر با نصف قبلا گزارش شده چینی مجموع شمارش شدند در مرگ عوارض به دلیل ساقط رسانه های دولتی گفت.

آسیا تا به حال قوی ، توکیو شاخص نیکی و سئول KOPSI هر دو بسته تا بیش از 3 درصد و صنعتی فلز مس تا حدودی bellwether اقتصادی جهانی بهداشت شد تا نزدیک به 4 درصد برای این هفته است.

شاخص دلار سقوط کرد 0.142% با یورو تا 0.33% به $1.0871. ین تقویت 0.36% در مقابل دلار آمریکا در 107.59 در هر دلار.

اما هنوز همه گیر موجب غم انگیز اخبار.

رتبه اعتباری شرکت S&P جهانی کاهش داد و یکی دیگر از کلاچ از کشورهای در برخورد با کروناویروس و هشدار داد که حتی سه گانه-A و دیگر دارای امتیاز بالا ملل می تواند برش بسته به اینکه چگونه آنها را مدیریت دراز مدت عواقب ناشی از این بیماری همه گیر.

در اروپا ایتالیا اوراق قرضه دولتی شده اند که تحت فشار به این کشور virus مشکلات فشار آن بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی به سمت 150% بسیج دوباره.

ایالات متحده طولانی-مورخ عملکرد وزارت خزانه داری کاهش یافت و به دو هفته با وجود بالاتر و ریسک پذیری به طور کلی. معیار 10 سال یادداشت های گذشته کاهش یافت و 13/32 در قیمت به عملکرد 0.6496%.

آمریکا قیمت طلا در معاملات آتی حل و فصل کردن 1.9% در $1,698.80 دلار در هر اونس.

ایالات متحده آتی آمار 18 سال پایین معاملات زیر 18 دلار در هر بشکه برای بخشی از جلسه به عنوان WTI تمدید ضرر و زیان در مقایسه با معیار جهانی نفت برنت در بخش با توجه به آینده انقضای این زمان ممکن است قرارداد. اما بعد-مورخ قرارداد نیز کاهش یافت و ایالات متحده به عنوان ذخیره سازی به سرعت در حال پر می کند.

قیمت نفت را ضعیف باقی ماند و حتی پس از سازمان کشورهای صادر کننده نفت و دیگر تولید کنندگان در آخر هفته گذشته اعلام کرد برای مقابله با کاهش تولید.

برنت افزایش یافت 26 سنت یا 0.9% به حل و فصل در $28.08 در هر بشکه رسید در حالی که خام وست تگزاس اینترمدیت قرارداد در ماه ژوئن که شد روز فعال تر قرارداد به پایان رسید جلسه را 50 سنت یا 2% در $25.03.

کمتر فعال سریع قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت برای ماه مه تحویل سقوط توسط $1.60 یا 8.1% به $18.27, پیش از آن, مارس 21 انقضا. قرارداد سقوط به پایین از $17.31 در هر بشکه طی این جلسه که پایین ترین سطح از نوامبر 2001.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر