وال استریت Soars در امید بیشتر محرک Coronavirus واکسن

دیوار خیابان اصلی رسید شاخص در روز دوشنبه به عنوان تشویق آمار اولیه از پتانسیل coronavirus آزمایش واکسن افزایش ضریب اطمینان سرمایه گذاران نیز شمارش بیشتر محرک برای نجات اقتصاد آمریکا از رکود.

داروسازی مدرن, Inc گفت: تجربی آن را COVID-19 واکسن نشان داد که نتایج امیدوار کننده ای در مراحل اولیه آزمایشی, افزایش قراردادهای آتی در premarket تجارت. آن سهام خود را شروع به پریدن کرد و 23 درصد است.

پس از افزایش حدود 34% از چند سال اخیر آمار در ماه مارس شاخص S&P 500 تا معامله شده در محدوده این ماه به عنوان کاستن از coronavirus-led محدودیت موجب امید بهبود اقتصادی و حتی آن را به عنوان افزایش خطر موج دیگری از عفونت است.

“اگر واقعا وجود دارد قابل اجرا واکسن است که می تواند تولید انبوه آن را واقعا یک تعویض بازی برای بسیاری از صنایع که در مورد ما نیست بنابراین مطمئن شوید که اگر reopenings خواهد مشکلات خود را حل کند گفت:” ریک Meckler یک شریک در گیلاس لین سرمایه گذاری در جدید Vernon, New Jersey.

ضرب و شتم مربوط به سفر سهام مانند کروز خط اپراتورهای کارناوال پارسیان, Royal Caribbean Cruises Ltd و نروژی کروز خط Holdings Ltd پرید 13 ٪ تا 18٪.

هواپیمایی subindex اضافه 9.3% به عنوان Delta Air Lines گفت: این امر از سرگیری پرواز چند راه عمده در ماه ژوئن.

بازار همچنین در زمان قلب از فدرال رزرو صندلی جروم پاول اظهارات بیش از آخر هفته در بهبود اقتصادی تدریجی و تاکید که بیشتر محرک پولی بود و در این راه اگر لازم باشد.

او با تاکید بر اهمیت واکسن در ایجاد اقتصادی عادی نیز هست.

“پاول بیانیه ترجمه حداقل برای لحظه ای به یک پتو امنیت برای سرمایه گذاران گفت:” آندره Bakhos مدیر عامل جدید در انگور سرمایه LLC در برناردزویل, New Jersey.

فقط قبل از 1 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 858 امتیاز یا 3.6% در 24,544 و S&P 500 بود تا 92 امتیاز یا 3.2% در 2,955. شاخص Nasdaq Composite شد تا 226 امتیاز یا 2.5% در 9,242.

معیار S&P 500 در مسیر بزرگترین آن یک روز در صد افزایش در پنج هفته با 11 عمده S&P در بخش شاخص های معاملاتی بالاتر است.

انرژی سهام افزایش یافت 6.4 درصد از قیمت نفت افزایش یافت در چشم انداز تقاضا بالاتر به عنوان فعالیت های اقتصادی به آرامی رزومه در سراسر جهان است.

جنرال موتورز شرکت رز 8.7 درصد و فورد موتور شرکت 6.7% آنها به عنوان آماده برای بازگشایی خود در آمریکای شمالی کارخانه در یک فشار به راه اندازی مجدد کار در یک صنعت است که حدود 6 درصد از ایالات متحده فعالیت های اقتصادی.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر decliners توسط یک 10.13 به نسبت 1 در بازار بورس و توسط یک 5.39 به نسبت 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت 19 new 52 هفته بالا و نه پایین در حالی که نزدک ثبت 78 جدید اوج و پنج جدید پایین.

بازارهای جهانی

سنج بازارهای سهام جهانی رسید بیش از 2 درصد نفت و بسیج به اوج گذشته دیده می شود در اواسط ماه آوریل به عنوان داده ها از پتانسیل COVID-19 آزمایش واکسن برداشته هر دو روحیه و امید به بهبودی سریع تر از coronavirus محور رکود اقتصادی.

آب و هوای گرم ترغیب بسیاری از نقاط جهان به ظهور از coronavirus مستندات به عنوان مراکز از شیوع از نیویورک به ایتالیا و اسپانیا به تدریج لغو محدودیت است که باید نگه داشته شود میلیون ها نفر cooped برای ماه می باشد.

سرمایه گذاران را تشویق می کردند هر مثبت توسعه توسط داروسازان’ واکسن محاکمات میان ترس از موج دوم از عفونت به عنوان محدودیت ها کاسته.

قابل اجرا واکسن است که می تواند تولید انبوه تا پایان سال یا اوایل سال 2021 خواهد بود “تغییر بازی” برای صنایع که چالش های ممکن نمی شود اقتصاد را بازگشایی گفت: ریک Meckler شریک در گیلاس لین سرمایه گذاری یک خانواده سرمایه گذاری در جدید Vernon, New Jersey.

اقتصادی جهانی در خروجی را به دو یا سه سال برای بازیابی به قبل از همه گیر سطح IHS Markit گفت: در یک یادداشت طرح در سراسر جهان تولید ناخالص داخلی به سقوط 5.5 درصد در سال 2020 یا سه بار در سال 2009 انقباض پس از بحران مالی جهانی.

تحت بهترین شرایط از آن خواهد شد یک راه طولانی برای اقتصاد ایالات متحده به بهبود اضافی زیان کار به احتمال زیاد از طریق ژوئن فدرال رزرو رئیس جروم پاول در مصاحبه ای گفت: در روز یکشنبه.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 2.79% در مسیر بزرگترین افزایش در یک ماه در حالی که پان-شاخص STOXX 600 رشد شاخص 3.98%.

“انعطاف پذیری بازار سهام نسبت به افتضاح اقتصادی داده ایم که دیدن بیش از گذشته دو هفته صحبت می کند به خوش بینی است که… به عنوان اقتصاد بیرون آمدن از مستند ما می توانیم انتظار برای دیدن پیشرفت های خود را به نیمه دوم سال گفت:” مایکل Hewson رئیس تحلیلگر بازار در CMC Markets.

ژاپن در مقدماتی تولید ناخالص داخلی نشان داد که در جهان سوم بزرگترین اقتصاد قرارداد سالانه 3.4 درصد در سه ماهه اول به رکود کشیده برای اولین بار در بیش از پنج سال است.

امید در سراسر جهان بهبود اقتصادی برداشته قیمت نفت پشتیبانی خروجی کاهش است.

“خوش بینی در طرف تقاضا از نفت معادله کمک کرده است قیمت صعود بیشتر با بنزین تقاضا در آینده را به عنوان دولت سهولت سلول اقدامات” گفت: Rystad انرژی ارشد بازار نفت تحلیلگر پائولا رودریگز Masiu.

خام ایالات متحده به تازگی رز 12.23 درصد به $33.03 در هر بشکه و نفت برنت در $35.41 تا 8.95% در روز است.

پرش در قیمت نفت ارزهای کالا مانند نروژی تاج و دلار کانادا در برابر دلار ایالات متحده به عنوان خوش بینی در مورد بازگشایی اقتصاد خفه توسط pandemic افزایش ریسک پذیری.

شاخص دلار سقوط کرد 0.529% با یورو تا 0.56% به $1.0876. ارزش ین 0.33% در مقابل دلار آمریکا در 107.41 در هر دلار.

نروژی تاج برداشته شد با افزایش قیمت نفت تا حدود 0.8% در برابر یورو.

آلمان را 10 سال بازده اوراق قرضه کاهش یافته است به -0.495% .

معیار 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده یادداشت سقوط 21/32 در قیمت به فشار عملکرد خود را به 0.7078%.

طلا مقایسه سود از هفت سال اوج قبلا در این جلسه به تجارت کمی پایین تر به عنوان امید بالقوه COVID-19 آزمایش واکسن افست پی آمار اقتصادی ضعیف و رو به آمریکا و بازارهای سهام.

نقطه طلا کاهش یافته است 0.5% کاهش به $1,732.55 دلار در هر اونس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im