وال استریت رسید در روز چهارشنبه با بهداشت و درمان سهام ارائه بزرگترین افزایش پس از جو بایدن پیشی گرفت و برنی سندرز برای تبدیل شدن به جلو جدید دونده در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

معیار S&P 500 گل رز تنها برای دومین بار در 10 روز گرفتن بیش از نیمی از نزدیک به 3% اسلاید در جلسه قبلی که اضطراری کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو تنها در خدمت به تقویت نگرانی در مورد آسیب های اقتصادی از شیوع کروناویروس.

هر سه اصلی شاخص های ایالات متحده آمریکا باقی مانده است بصورتی پایدار و محکم در اصلاح خاک های پایین بیش از 10 ٪ از اوج اخیر و یک رشته از تحلیلگران تاکید کرد وجود دارد احتمالا مشکل بیشتر به آمده به عنوان شیوع همچنان به بدتر در کشورهای خارج از چین.

“امروز یک جو بایدن امداد تجمع و آگاهی است که برنی ساندرز ممکن است تهدید بالقوه برای اقتصاد ایالات متحده و بازارهای گفت:” اریک شيفر, مدیر ارشد اجرایی این شرکت سهام خصوصی پدرسالار سازمان است.

سهام بیمه سلامت رنج می برد برای ماه به عنوان خود-توصیف سوسیالیستی ساندرز و “مدیکر برای همه” پیشنهاد که از بین بردن خصوصی سلامت بیمه به دست اورد اعتبار می باشد.

UnitedHealth Group Inc, Centene پارسیان, Humana, Inc و Cigna پارسیان همه رسید و بیش از 10 درصد در روز چهارشنبه. گسترده تر بهداشت و درمان شاخص شروع به پریدن کرد و 3.4% ترین در میان عمده S&P بخش است.

فقط قبل از ساعت 2 بعد از ظهر شرقی, میانگین صنعتی داو جونز بود تا 811 امتیاز یا 3.1% در 26,728. S&P 500 بود تا 86 امتیاز و یا 2.9% در 3,089. شاخص Nasdaq Composite شد تا 233 امتیاز و یا 2.7% در 8,916.

زندگی وحشی

در یک اجرا برای سهام, ترس از جهانی اسلاید به رکود اقتصادی و در نتیجه سقوط در ایالات متحده شرکت سود سال جاری را زدم $3.1 تریلیون کردن ارزش عمده شرکت های ایالات متحده در 10 روز گذشته.

میزان حساس سهام بانک شد دوباره ضعیف پایین 0.1% با معیار خزانه بازده 10 ساله برگزاری زیر 1% به عنوان سرمایه گذاران همچنان به خرید اوراق قرضه در این فرض فدرال رزرو را مجبور به کاهش دوباره.

“همه چیز در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر قبل از دریافت آنها بهتر” شيفر گفت:, و اضافه کرد که “coronavirus تک مدرن بزرگترین تهدید برای اقتصاد جهانی پس از رکود اقتصادی در 2008-09.”

ایالات متحده آمریکا مواد غذایی شرکت شرکت کمپبل سوپ گل رز 6.7% پس از بلند کردن اجسام آن سال 2020 پیش بینی سود و شکوه تحلیلگر برآورد برای سه ماهه در بهبود تقاضا برای آن سوپ. آنها یک شرکت معامله گران در حال مشاهده نشانه هایی از احتکار توسط مصرف کنندگان است.

مجلل خرده فروش Nordstrom تضعیف 4.9 درصد از پیش بینی یک سال 2020 سود تا حد زیادی پایین تر از بازار انتظارات است.

سرمایه گذاران خواهد شد همچنین نگاه کنید به فدرال ریزرو بژ کتاب گزارش آن ارائه خواهد شد اولین عکس فوری از بانک مرکزی کسب و کار تماس با ما در چگونه عمیقا coronavirus است که تأثیر اقتصاد داخلی.

بازارهای جهانی رالی

دلار و جهان بازارهای سهام روز چهارشنبه افزایش پیدا کردند چراکه سرمایه گذاران تشویق های قوی نشان توسط بایدن را قوی نشان میدهد.

اوراق قرضه برگزار شد به دستاوردهای پس از روز سه شنبه کاهش نرخ.

فدرال ریزرو اول-برنامه حرکت پس از بحران مالی 2008 و آمد با نظرات برجسته هر دو مقیاس چالش ها و محدودیت های سیاست های پولی اما بایدن موفقیت سرمایه گذاران ارائه شده برخی از مهلت.

“دیدن بایدن ظهور به عنوان سناتور مجموعه صحنه را برای یک رواناب در پاییز که چاله دو تن از افرادی که ضد کسب و کار” گفت: لری Hatheway از بنیانگذاران شرکت تحقیقات سوراخ Jackson اقتصاد با اشاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“نگرانی با ساندرز شده اند که مقررات زیادی swathes از صنعت آمریکا,” او گفت:.

گزاف گویی ارائه شده سرمایه گذاران این فرصت را به rejig اوراق بهادار برای انطباق با شرایط فعلی بازار در حالی که بازارهای بالاتر Hatheway گفت که او انتظار دارد که آن را تنها با ارائه مهلت موقت.

“من فکر نمی کنم بازار به کف. من فکر می کنم بازار خواهد شد و احتمالا سقوط یکی دیگر از 5% به 10%,” او گفت:. “ما در حال رفتن به رفتن به پایین تر چون شما رو روشن رکود در فعالیت است که احتمالا رفتن به گذشته از طریق نیمه اول.”

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 1.01% و در حال ظهور در بازار سهام افزایش یافت 0.73%.

پان-شاخص STOXX 600 رشد شاخص 1.00% و وال استریت strode بالاتر است.

یورو STOXX 600 به دست آورد 1.0% در دوره سوم روز شد.

گسترش این ویروس در ادامه به تاثیر شرکت ها و موسسات مالی در سراسر جهان است. لوفت هانزا گفت: آن را زمین 150 هواپیما اگر آن مجموع ناوگان حدود 770 با توجه به این ویروس و جنرال الکتریک هشدار داد و آن را یک ضربه از 300 میلیون دلار به 500 میلیون دلار است.

شرکت سهام خصوصی استون اجرایی Stephen Schwarzman آن گفت: “همچنان نامشخص” اگر تغذیه را قطع خواهد بازگرداندن اعتماد به نفس.

برخی را دیدم تغذیه فوق العاده ای حرکت می کند به عنوان یک تصمیم به حرکت سخت و زود است چرا که از آن انتظار می رود بیشتر آسیب های اقتصادی از گسترش coronavirus.

“آنها باید نشانه های تمایل به اقدام بیشتر به همین دلیل است که ما شاهد بیشتر تجمع در اوراق قرضه” گفت: تیم Drayson سر از اقتصاد در Legal & General مدیریت سرمایه گذاری.

اوراق قرضه 10 ساله ایالات متحده خزانه عملکرد که می افتد زمانی که قیمت افزایش, برگزار, زیر 1% – نه چندان دور بیش از یک شب کم از 0.9060%. عملکرد کاهش یافته است و به مدت ده روز مستقیم آن طولانی ترین اسلاید در حداقل یک نسل است.

معیار 10 سال یادداشت گذشته افزایش یافت 17/32 در قیمت به عملکرد 0.9618%.

منطقه یورو اوراق قرضه همچنان در نزدیکی پایین ترین سطح خود در روز چهارشنبه با آلمان معیار 10 سال بوند عملکرد در اطراف -0.64% نزدیک شش ماه اخیر مجموعه در روز دوشنبه.

با امن و پناهگاه ارز در تقاضای دلار چیتی بازگشت برخی از زمین از نزدیک به پنج ماه اخیر در برابر ین کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در برابر فرانک سوئیس در تقریبا دو سال است. آن مسطح بود در برابر سبد شش ارز اصلی است.

شاخص دلار 0.332% با یورو پایین 0.36% به $1.1131.

ارزش ین 0.20% در مقابل دلار آمریکا در 107.37 در هر دلار.

کره ای, سهام رشدی 2% در $9.8 میلیارد دلار دولت بسته محرک برای کاهش coronavirus تاثیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im