وال استریت افزایش در امید به بازار کار را بهبود بخشد

وال استریت افزایش یافت در روز پنج شنبه به یک سوم کاهش هفتگی مدعیان مطرح امیدوار بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس و تاثیر آن بر بازار کار شد در حالی که سهام انرژی شروع به پریدن کرد بر روی یک جهش در قیمت نفت است.

سه شاخص های اصلی این افت ارزش برخی از دستاوردهای اوایل بعد از ظهر پس از فایننشال تایمز گزارش داد که جلعاد علوم تجربی داروی ضد ویروسی برای coronavirus شکست مواجه در اولین کارآزمایی بالینی تصادفی.

“این فقط یک دندانه به این امید که چیزی در حال رفتن به آمده است همراه نسبتا به سرعت برای کمک به حل این مشکل گفت:” رابرت Pavlik مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست ارشد و مدیر نمونه کارها در SlateStone ثروت LLC در نیویورک است.

حمایت به سمت بالا حرکت داده شد که نشان داد هفتگی تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده کاهش یافت و به 4.43 میلیون از یک تجدید نظر 5.24 میلیون. اما تعداد آنها هنوز هم سرسام آور مصرف کل در گذشته پنج هفته به رکورد 26 میلیون و پاک کردن تمام شغل های ایجاد شده پس از بحران مالی است.

“کاهش تعداد مدعیان بیکاری در دلگرم کننده است اما این آسیب انجام شده با بیمه و نرخ بیکاری فزاینده به یک رکورد بالا در (قبلی) هفته گفت:” پل Ashworth ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه.

شاخص انرژی به دست آورد ترین در میان 11 S&P 500 بخش به عنوان قیمت نفت بهبود در یک هفته پر سر و صدا که دیدم ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام سقوط به زیر صفر برای اولین بار در تاریخ.

شاخص های سهام ایالات متحده باید بسیج در این ماه بر روی یک قایق جهانی محرک, اما معیار S&P 500 باقی مانده است بیش از 15 درصد کمتر از خود رکورد به عنوان بدتر شدن شاخص های اقتصادی foreshadow عمیق رکود جهانی.

یک بررسی نشان داد ایالات متحده کسب و کار فعالیت پلمپ رکورد جدید پایین در آوریل معکوس وخیم ارقام از اروپا و آسیا به عنوان سخت stay-at-home سفارشات خرد و تولید و زنجیره تامین و هزینه های مصرف کننده.

هنوز هم خلق و خوی ریسک با تنها decliners میان S&P 500 sub-شاخص های دفاعی بودن نرم افزار املاک و مستغلات و اساسی مصرف کننده.

CBOE volatility index فرانسه از 12 سال قبل آمار ماه گذشته اما همچنان بالاتر از سطوح دیده می شود در دو سال گذشته و تحلیلگران هشدار داده اند از دیگر فروش به شرکت های بزرگ امریکا مسائل نگران کننده پیش بینی برای سال.

در ضمن کنگره آماده شد نزدیک به 500 میلیارد دلار بیشتر در کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها است که انتظار می رود برای پاک کردن مجلس نمایندگان در روز بعد.

فقط قبل از 2:30 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 131 امتیاز یا 0.6% در 23,606 S&P 500 شد تا 8 امتیاز و یا 0.3% در 2,807 و شاخص Nasdaq Composite شد تا با 18 امتیاز و یا 0.2% در 8,512.

یک 11.9% پرش برای Las Vegas Sands پارسیان برداشته آمریکا کازینو اپراتورها پس از شرکت در پیش بینی بهبود سریع در آسیا در مقید کردن قمار تقاضا است.

سهام در وین استراحتگاه MGM اقامتگاههای تفریحی و Melco تفریحی به دست آورد بین 4.7 درصد و 8 درصد.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر decliners توسط یک 2.25 به نسبت 1 در بازار بورس و توسط یک 1.85 به نسبت 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت شش new 52 هفته بالا و یکی پایین ترین سطح در حالی که نزدک ثبت 29 جدید اوج و 11 جدید پایین.

بازارهای جهانی

بازارهای سهام جهانی صعود کرد در روز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران وزن یک جهش در قیمت نفت و چشم انداز بیشتر محرک اقتصادی دولت در برابر استارک داده های اقتصادی نشان عوارض این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سرمایه گذاران کج به سمت بازارهای در حال ظهور از حوالی مانند دلار و اوراق قرضه دولتی.

عمده ایالات متحده و شاخص های سهام اروپا شد تا بیش از 1% در ظهر تجاری در نیویورک در اخبار تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده کاهش یافت و به 4.4 میلیون دلار کاهش از 5.2 میلیون به هفته قبل اما هنوز هم حدود 200000 بیشتر از انتظار است. یک رکورد 26 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری بیش از پنج هفته است.

“بازار است که نادیده گرفتن تمام داده های ضعیف تا کنون آن را به قیمت در گفت: پریا Misra های جهانی نرخ استراتژی TD اوراق بهادار.

“ما نقل مکان کرد و جلوتر از سه ماهه دوم که افتضاح” Misra, گفت:, و اضافه کرد که شرکت کنندگان در بازار بودند چرخش نسبت به چشم انداز برای سه ماهه سوم و چهارم.

روغن گل رز موجب افزایش تنش ها در خاورمیانه و کاهش تولید توسط سازمان ملل با هدف توقف عرضه بیش از حد که ناشی از رکورد فرو اوایل این هفته.

خام ایالات متحده به تازگی رز 29.61 ٪ به $17.86 در هر بشکه و نفت برنت در $22.69 تا 11.39 درصد در روز است.

پان-شاخص STOXX 600 رشد شاخص 1.01% و شاخص MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 1.18%.

شاخص دلار ردیابی واحد در برابر شش ارزهای اصلی تضعیف 0.328%. معیار 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده یادداشت شد و متوسط در نوسان است. یادداشت گذشته افزایش یافت 2/32 در قیمت به عملکرد 0.6125% از 0.619% اواخر روز چهارشنبه.

ریسک در حال ظهور در بازار سهام افزایش یافت 0.62% و شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن بسته 0.51% بالاتر در حالی که ژاپن Nikkei رز 1.52%.

سرمایه گذاران به دنبال امیدوارم نسبت به نشست سران اتحادیه اروپا که با توجه به اولین گام خود را به سمت تامین مالی مشترک از یک بهبود اقتصادی پس از coronavirus بیماری همه گیر.

“(این) شورای اتحادیه اروپا دیدار خواهد بود از نزدیک تماشا به ببینید که چگونه به سرعت اتحادیه اروپا سیاست گذاران خواهد حرکت به سمت منطقه گسترده مالی ریسک های” گفت: جورج کول یک اقتصاددان در گلدمن ساکس. “ما انتظار داریم این بحث به سقوط کوتاه از تعهد کامل به mutualize خطرات ناشی از COVID-19 شوک است.”

اهمیت این نشست با تاکید خبری که یک ارزیابی سلامت اقتصادی این IHS Markit فلش کامپوزیت شاخص مدیران خرید (PMI) برای اتحادیه اروپا غرق به پایین ترین سطح خود پس از خواندن این نظر سنجی شروع شد و در اواسط سال 1998 است. در انگلستان PMIs کاهش یافت و به پایین ترین رکورد در ماه مارس و به مراتب پایین تر حتی ضعیف ترین پیش بینی در یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان.

داخلی اتحادیه اروپا توجه نشان داد که بلوک کمیسیون با توجه به طرح به ارزش 2 تریلیون یورو (2.2 تریلیون دلار) برای مقابله با یک رکود عمیق است.

اتحادیه اروپا در نشست این کنگره ایالات متحده به نظر می رسد در دوره به تصویب نزدیک به 500 میلیارد دلار بیشتر در coronavirus کمک گرفتن به بزرگترین اقتصاد جهان را به طور کلی بسته های مشوق به حدود 3 تریلیون دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru