وال استریت افزایش می یابد که افزایش نفت گرفتگی رکورد بارگیری در این هفته مدعیان

وال استریت منعکس روز پنج شنبه به عنوان نکات از یک معامله بین روسیه و عربستان سعودی سوار یک رکورد 30 درصد افزایش در قیمت نفت outweighing شوک از یک پرش در ایالات متحده مدعیان گذشته 6 میلیون.

S&P شاخص انرژی پایین نصف این سال به دست آورد 12 درصد دو رقمی سود برای رشته های Exxon Mobil Corp و شورون پارسیان کمک به درایو بیش از 1 درصد افزایش برای هر دو شاخص S&P 500 و Dow.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار می رود روسیه ولادیمیر پوتین و عربستان ولیعهد به اعلام یک خروجی برش از 10 میلیون به 15 میلیون بشکه در روز قرار دادن برنت در مسیر بزرگترین آن یک روز به دست آوردن رکورد.

آپاچی پارسیان Diamondback شرکت انرژی و Helmerich Payne همه را به دست آورد بین 18 و 22 درصد به عنوان ذهن برای یک لحظه نقل مکان کرد به دور از آسیب های اقتصادی در حال شکل دراورده شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“افزایش نفت خام کمک می کند خلق و خوی بنابراین ما در حال دیدن برخی از تسکین را در بازار شده اند که با چکش گفت:” ریچارد استاینبرگ رئیس استراتژیست بازار در مستعمره گروه در فلوریدا.

سه ماهه اول سال 2020 بود در میان بازارهای سهام ایالات متحده’ بدترین در تاریخ و تحلیلگران پیش بینی ادامه کاهش به آتن برای مبارزه با COVID-19 شیوع بیشتری رانندگی شرکت کاهش بودجه.

بوئینگ شرکت نماد امریکا صنعتی ممکن است گفت: این امر ارائه خریداری و بازنشستگی زودرس بسته به کارکنان به عنوان نزدیک به سقوط در فعالیت های کسب و کار له نقدینگی و جرقه جمعی کارکنان furloughs.

مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته بیش از حد بالا پایان از تحلیلگران تخمین می زند در 5.25 میلیون دلار به ایالات تر اجرا جارو stay-at-home سفارشات برای محدود کردن بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بازار کار ایالات متحده هرگز تجربه چنین اختلال گفت:” مایک Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E*TRADE مالی.

“بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد می گویند ایالات متحده آمریکا نشسته است و مستقیما در یک رکود اقتصادی در حال حاضر, اما سوال واقعی در دست است برای چه مدت و تا چه حد است.”

فقط قبل از 1 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 331 امتیاز یا 1.6% در 21,274. 30-سهام داو به طور خلاصه افزایش بیش از 500 امتیاز پیش از آن در روز بعد از باز کردن به شدت پایین تر است.

S&P 500 تا 43 امتیاز یا 1.7% در 2,513. شاخص Nasdaq Composite شد تا 109 واحد معادل 1.5 درصد در 7,470.

Walgreens, چکمه, داد, Inc کاهش 6 درصد بعد از داروخانه خرده فروش گزارش کاهش شیب در U. S همان-فروش فروشگاه در هفته گذشته از ماه مارس است.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر decliners بیش از 2 به 1 در NYSE و Nasdaq.

S&P شاخص ثبت شده جدید در 52 هفته بالا و هفت پایین در حالی که نزدک ثبت دو جدید اوج و 53 پایین.

بازارهای جهانی

جهانی صعود بازارهای سهام در روز پنج شنبه در بازگشت از یک افزایش در دارایی های پر ریسک مانند نفت و جبران نگرانی خود را از افزایش مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس که انتظار می رود که فشار اقتصاد جهانی به رکود اقتصادی است.

سرمایه گذاران به دنبال ایمنی از دلار و اوراق قرضه دولتی. قیمت های آتی نفت در میان چند خطر در دارایی که, پیشرفته با معیار افزایش 25% پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار می رود عربستان سعودی و روسیه برای رسیدن به یک معامله به زودی به پایان خود را از کاهش قیمت نفت.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان افزایش یافت 0.85% گسترده پس از کاهش در اروپا و ژاپن است. سهام اروپا خود را از دست دستاوردهای اولیه پس از داده ها نشان داد هفتگی تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده شروع به پریدن کرد و به رکورد 6.6 میلیون دو رکورد از هفته گذشته است.

“افزایش بی سابقه است آنچه در آن می گوید ما این است که اقتصاد ایالات متحده در حال رفتن به یک توقف ناگهانی” گفت: Gennadiy گلدبرگ نرخ بهره استراتژیست در TD اوراق بهادار در نیویورک است.

“بازار به هضم این واقعیت است که همه کارگران گذاشته در حالی که آنها هنوز هم دریافت برخی از کمک از دولت آنها بیرون رفتن و هنوز هم هزینه های, به طوری که آنها هنوز هم برای اضافه کردن به تولید ناخالص داخلی است.”

سرمایه گذاران به دنبال امنیت درک شده از اوراق قرضه دولتی. معیار آمریکا 10 سال یادداشت گذشته افزایش یافت 11/32 در قیمت به عملکرد 0.6017% از 0.635% اواخر روز چهارشنبه.

سازمان بهداشت جهانی گفت: جهانی مورد تعداد را در رسیدن به 1 میلیون و مرگ و میر 50,000 در چند روز آینده. آن را در حال حاضر می ایستد در 46,906.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که در ابتدا با بازی کردن شیوع خبرنگاران در کاخ سفید در روز چهارشنبه که او را با توجه به برنامه ریزی برای توقف پروازها به کروناویروس داغ مناطق در ایالات متحده است.

در بازار ارز دلار ایستاده بود افزایش یافت 0.652% در برابر سبد شش ارز اصلی بعد از افزایش 0.53% یک شبه. ارزش یورو در پایین 1% در $1.0852 به عنوان دلار پیشرفته.

قراردادهای آتی نفت خام برنت افزایش 25 ٪ به $30.84. آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) قراردادهای آتی نفت خام افزایش یافت 25 درصد به $25.39.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او صحبت کرده بود به تازگی با رهبران روسیه و عربستان سعودی و اعتقاد بر این دو کشور را یک معامله در عرض “چند روز” به کاهش تولید و در نتیجه آوردن قیمت به بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>