سهام به شدت افزایش یافت در وال استریت دوشنبه چنگ زدن به برخی از ضرر و زیان آنها در زمان در هفت روز تار و مار در آورده با نگرانی که شیوع کروناویروس را شیرین کاری اقتصاد جهانی است.

میانگین صنعتی داو جونز رسید 800 امتیاز در یک زمان در حالی که معیار S&P 500 صعود 2.7% قرار دادن در بر روی آهنگ بهترین روز پس از ژانویه 2019. S&P 500 در حال آمدن است یک هفته از دست دادن 11.5% آن بدترین از اکتبر سال 2008 در طول بحران مالی جهانی.

با وجود این وانت در سهام و بازار اوراق قرضه در ادامه به سیگنال نگرانی در میان سرمایه گذاران ادامه داد که به نفع کم ریسک دارایی. قیمت اوراق قرضه صعود هل دادن عملکرد به پایین ترین سطح خود ، عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید کاهش یافت و به 1.08% از 1.12% اواخر جمعه. که عملکرد یک معیار برای رهن خانه و بسیاری از انواع دیگر وام. طلا یکی دیگر از سنتی مطمئن و امن سرمایه, افزایش 2.1%.

جهش بزرگ آمد و پس از یک به خصوص وحشی بعد از معامله در روز جمعه که در آن داو غرق بیش از 1 ، 000 امتیاز قبل از اواخر موج خرید در سمت چپ آن پایین 350.

“ما فقط به کف فروش وضعیت در روز جمعه گفت:” سام Stovall رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در CFRA. “سرمایه گذاران اساسا overdid قتل عام و به عنوان یک نتیجه خودمان برای حداقل کوتاه مدت reflex رالی.”

فقط قبل از 2 بعد از ظهر میانگین صنعتی داو جونز رز 754 امتیاز یا 3 درصد به 26,162. S&P 500 شاخص 71 امتیاز و یا 2.4% به 3,024 و نزدک اضافه شده 199 امتیاز یا 2.3% به 8,767.

اروپایی معیار اکثرا بالاتر و بازارهای آسیایی افزایش یافت گسترده. قیمت نفت خام آمریکا شد تا 5.2%.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی اعلام کرد به طور همزمان روز شنبه که آنها آماده هستند برای کمک به کشورهای آسیب دیده از coronavirus خود را از طریق اعطای وام اضطراری برنامه ها و ابزار های دیگر.

“ما استفاده از ابزار موجود به حد کمال ممکن” صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva و رئیس بانک جهانی دیوید Malpass گفت: در یک بیانیه مشترک. “همکاری های بین المللی ضروری است.”

در این بیانیه تکرار وعده های مشابه به عمل اگر لازم است از برخی از بانک مرکزی شروع با فدرال رزرو در روز جمعه و بانک مرکزی ژاپن بیش از آخر هفته. برخی از تحلیلگران در حال حاضر حدس و گمان است که تغذیه می تواند در کاهش نرخ گاهی این هفته قبل از آن بعدی جلسه رسمی مارس 17-18. معامله گران قیمت در 100% احتمال که فدرال رزرو را کاهش دهد نرخ یک و نیم درصد در طول یا قبل از آن نشست.

علائم وجود دارد که تاثیر اقتصادی بود که در ادامه به کوه. اندازه گیری تولید خروجی سقوط ماه گذشته به پایین ترین سطح خود در تاریخ ثبت شده به عنوان شیوع ویروسی بسته کارخانه ها و اختلال در زنجیره تامین.

به طور جداگانه اقتصاددانان در گلدمن ساکس کاهش پیش بینی های خود برای رشد اقتصادی ایالات متحده به فقط 0.9 درصد در سه ماهه اول و به صفر آوریل تا ژوئن چهارم. گلدمن نیز پیش بینی تیز کاهش نرخ بهره توسط بانک های مرکزی در آمریکا و کانادا و انگلستان و استرالیا و هند و کره جنوبی.

همچنین این سازمان برای توسعه اقتصادی یک سازمان تحقیقاتی ساخته شده عمدتا اقتصادهای پیشرفته برش آن جهان پیش بینی رشد در یک گزارش دوشنبه. OECD گفت که حتی اگر وجود دارد تنها محدود شیوع بیماری در خارج از چین, اقتصاد جهانی رشد خواهد کرد فقط 2.4% در این سال, که پایین ترین قیمت از بحران مالی در سال 2009. پیش بینی مسابقات چندین خصوصی تخمین می زند.

اگر کشورهای دیگر در حال ضربه زدن با شیوع بیماری مشابه به رشد اقتصادی چین می تواند به عنوان کم به عنوان 1.5 درصد OECD گفت.

این جی پی مورگان جهانی شاخص تولید ارسال شده شدیدترین افت در ماه گذشته پس از رکود اقتصادی سال 2009. شاخص سقوط به 47.2 پایین ترین سطح از ماه مه سال 2009 کشیده cratering تولید در چین است.

در ایالات متحده آمریکا و موسسه ism manufacturing index ثبت رشد برای دومین ماه متوالی در ماه فوریه است. اما خواندن متورم بود با یک رکود شدید در تامین کننده تحویل. به طور معمول, کرم تحویل خبر خوب این است, نشانه آن است که اقتصاد پررونق است و پیمانکاران در حال زور زدن برای نگه داشتن. ماه گذشته آن بود که نشان می دهد این ویروس به شدت مختل زنجیره تامین.

برای سرمایه گذاران مقدار زیادی از عدم قطعیت بیش از چگونه رفتار مصرف کننده و هزینه خواهد شد تحت تاثیر قرار شده است نگران کننده است.

“این یک نمونه اقتصادی ضربه” گفت: لایحه Strazzullo از منحنی بل تجارت. “اگر شهرستانها عمده در نوعی از یک مستند? چه خواهد شد که آیا به رستوران, سرگرمی, خرید, سفر ؟ آن را تقریبا غیر ممکن است برای بازی کردن از این است.”

هفته گذشته را تار و مار زدم عمده هر شاخص به آنچه ناظران بازار را “اصلاح” و یا سقوط از 10% یا بیشتر از یک قله است. ناظران بازار میگویند برای ماه که سهام آسیا شد و طولانی سر رسیده و دیگر به عقب برگشت. آخرین باری که بازار تا به حال یک قطره از آن اندازه بود که در اواخر سال 2018 زمانی که جنگ تجاری با چین افزایش و سرمایه گذاران نگران افزایش نرخ بهره.

بازارهای مالی جهانی شده اند لرزاند توسط ویروس شیوع آغاز شد که در مرکزی چین شده است و بستن مراکز صنعتی در حال تخلیه مغازه ها و شدت چین دار, سفر در سراسر جهان است. بیشتر شرکت ها در حال هشدار به سرمایه گذاران است که منابع مالی خود را در آمار به دلیل اختلال در زنجیره تامین و فروش.

اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع بیماری در حال تبدیل شدن به طور فزاینده آشکار در چین است که دیده می شود بسیاری از 90,000 یا پس ویروس موارد در سراسر جهان است. دو نظرسنجی جدید نشان داد کاهش شدید تولید چین در ماه فوریه به عنوان ضد ویروس کنترل تعطیل جهان و دومین اقتصاد اما شرکت ها اعتماد به نفس فعالیت خواهد احیای زیر محرک اقتصادی دولت تلاش.

خریداران جوراب زنانه ساقه بلند در هر روز کالا به ترس بیش از coronavirus’ گسترش بازدید کنندگان کمک بالابر سهام در خانواده محصولات شرکت. Costco شروع به پریدن کرد 8.9 درصد است. خارج رز با 6.5 درصد است. Procter & Gamble به دست آورد 3.2%.

سهام در سفر-شرکت های مرتبط شده اند در میان سخت ترین ضربه به وقوع منجر به لغو پروازها و اختلال در برنامه های تعطیلات. کروز اپراتورها در ادامه به شمع تا ضرر و زیان دوشنبه. رویال کارائیب کروز کاهش 2.4% نروژی کروز خط کاهش یافته است 6.8% و کارناوال کاهش 4.1%.

با توجه به این که اصلی اقتصادی تا کنون از شیوع ویروس در طرف عرضه اقتصاد و نه در طرف تقاضا سوالات خواسته شده که آیا شل تر سیاست های پولی خواهد شد هر گونه تاثیر معنی دار.

“برای همه صحبت از کاهش نرخ یک چیز کاهش نرخ نمی تواند انجام دهد این است که مردم به کار و زنجیره تامین پشت در حال اجرا دوباره گفت:” مایکل Hewson رئیس تحلیلگر بازار در CMC Markets.

محرک امیدوار است با این حال کمک به تقویت بازارهای آسیا پیش از آن. شاخص Nikkei 225 شاخص بسته 1% بالاتر در حالی که شانگهای کامپوزیت رشد شاخص 3.2%. معیار برای کوچکتر ارز در شنژن شروع به پریدن کرد 3.8% در حالی که کره جنوبی Kospi صعود 0.8%. این هانگ سنگ در هنگ کنگ 0.6%.

در ایالات متحده مقامات شمارش حداقل 80 مورد از این ویروس دو کشنده و نگرانی رانندگی برخی برای پاک کردن قفسه های فروشگاه های تمیز از آب بطری, ضد عفونی کننده دست و سایر ملزومات. هر دو مرگ مرد بودند با مشکلات بهداشتی موجود که در بیمارستان بستری شدند در واشنگتن است.

قیمت نفت نیز کاهش یافت به عنوان گران قیمت در چشم انداز کاهش تقاضا به عنوان یک نتیجه از شیوع ویروس. در هفته گذشته قیمت نفت چهار حدود 15 درصد است. روز دوشنبه معیار خام ایالات متحده شد تا $1.89 دلار 46.65 در هر بشکه رسید. برنت, استاندارد بین المللی, رز $1.88 دلار 51.55.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im