وال استریت افزایش 2% به عنوان افزایش نفت گرفتگی رکورد بارگیری در این هفته مدعیان

سهام ایالات متحده بسیج در روز پنج شنبه به امید به آتش بس در جنگ قیمت نفت عربستان سعودی و روسیه و کاهش در تولید نفت سوار سود در نظر گرفتن برخی از نیش از تکان دهنده در پرش آمریکایی تشکیل پرونده مدعیان با توجه به کروناویروس-led مستندات.

میانگین صنعتی داو جونز رز 466.58 امتیاز یا 2.23% به پایان در 21,410.09 نقاط شاخص S&P 500 به 56.09 امتیاز یا 2.27% به 2,526.59 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 126.73 امتیاز یا 1.72% به 7,487.31.

اخبار – نسخه های قبلی زیر

ارزها در روز پنج شنبه به امید به آتش بس در جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه و کاهش تولید نفت سوار, سود, کمک به جبران تکان دهنده در پرش آمریکایی تشکیل پرونده برای رفع بیکاری با توجه به کروناویروس-led مستندات.

S&P شاخص انرژی پایین توسط بیش از 50 ٪ در این سال با توجه به قیمت جنگ بین روسیه و عربستان سعودی و coronavirus تقاضای نگرانی است که باعث شده قیمت نفت به غوطه صعود 8.01%,

عربستان سعودی خواستار نشست اضطراری از تولید کنندگان نفت در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار می رود پادشاهی و روسیه برای کاهش تولید به میزان 10 میلیون به 15 میلیون بشکه در روز است. کمک ایالات متحده آتی حل و فصل 24.7 درصد و نفت برنت تا 21.5% خود بزرگترین روزانه در صد سود در ضبط.

هنوز عمده میانگین خاموش بودند خود را به بهترین سطح از این روز به عنوان بخش انرژی به عقب کشیده و از قبل داشت.

“هر خبر خوب در حال حاضر, و یا هر چیزی که ممکن است حتی به عنوان یک خبر خوب به طور بالقوه می تواند کمک به بازارهای این چیزی است که شما در حال دیدن با انرژی امروز” گفت: Keith, Buchanan, مدیر نمونه کارها در GLOBALT در آتلانتا.

“اما به عنوان ما را دیده اند از ماه فوریه این خرس محیط بازار تمایل به محو شدن آن تظاهرات.”

فقط بعد از 3 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 259 امتیاز یا 1.2% در 21,202. 30-سهام داو به طور خلاصه افزایش بیش از 500 امتیاز پیش از آن در روز بعد از باز کردن به شدت پایین تر است.

S&P 500 تا 30 امتیاز یا 1.2% در 2,499. شاخص Nasdaq Composite شد تا 46 امتیاز و یا 0.6% در 7,404.

لیست بالا برندگان در معیار S&P 500 با آشغال شرکت نفت. Occidental Petroleum رسید 18.20% با نام هایی مانند آپاچی پارسیان و هالی برتون همچنین شاهد دو رقمی در صد سود.

یک دست انداز قیمت ها هنوز هم ممکن است به اندازه کافی برای ذخیره کردن مقداری از بدهی-لادن شیل ایالات متحده شرکت های که در آستانه ورشکستگی به عنوان تقاضا همچنان به غوطه ساخته شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. تحلیلگران پیش بینی کاهش بیشتر در سهام ایالات متحده به عنوان کشور گسترده آتن برای محدود کردن گسترش ویروس در نتیجه مجازی توقف در فعالیت های کسب و کار و شرکت را مجبور به اخراج کارکنان و صرفه جویی در پول نقد.

بوئینگ شرکت پس از یک نماد امریکا صنعتی ممکن است تا به ارائه خریداری و بازنشستگی زودرس بسته به کارکنان ارسال سهام پایین 6.25%.

سرمایه گذاران همچنان به جذب یک موج بد اقتصادی اخبار است که ادامه خواهد داد به رنگ یک تصویر تیره و تار. مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته افزایش یافت و به 6.65 میلیون, بیش از بالا پایان برآورد اقتصاددانان در 5.25 میلیون.

“همه فک کاهش یافته و هفته گذشته در 3 میلیون و ما آمار 6 میلیون دلار در این هفته و همه yawned که فقط قابل توجه که چگونه است که روانشناسی کار” گفت: Buchanan.

به عنوان درآمد نجومی به آرامی شروع به جریان Walgreens کاهش یافت 7.88% بعد از داروخانه خرده فروش گزارش کاهش شیب در U. S همان-فروش فروشگاه در هفته گذشته از ماه مارس است.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر کاهش آنهایی که در بازار بورس توسط یک 1.05 به نسبت 1; در نزدک یک 1.03-به-1 نسبت مورد علاقه decliners.

S&P 500 ارسال شده جدید در 52 هفته بالا و 19 پایین ترین نرخ های جدید; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 3 جدید اوج و 115 جدید پایین.

بازارهای جهانی

جهانی صعود بازارهای سهام در روز پنج شنبه در بازگشت از یک افزایش در دارایی های پر ریسک مانند نفت و جبران نگرانی خود را از افزایش مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس که انتظار می رود که فشار اقتصاد جهانی به رکود اقتصادی است.

سرمایه گذاران به دنبال ایمنی از دلار و اوراق قرضه دولتی. قیمت های آتی نفت در میان چند خطر در دارایی که, پیشرفته با معیار افزایش 25% پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار می رود عربستان سعودی و روسیه برای رسیدن به یک معامله به زودی به پایان خود را از کاهش قیمت نفت.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان افزایش یافت 0.85% گسترده پس از کاهش در اروپا و ژاپن است. سهام اروپا خود را از دست دستاوردهای اولیه پس از داده ها نشان داد هفتگی تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده شروع به پریدن کرد و به رکورد 6.6 میلیون دو رکورد از هفته گذشته است.

“افزایش بی سابقه است آنچه در آن می گوید ما این است که اقتصاد ایالات متحده در حال رفتن به یک توقف ناگهانی” گفت: Gennadiy گلدبرگ نرخ بهره استراتژیست در TD اوراق بهادار در نیویورک است.

“بازار به هضم این واقعیت است که همه کارگران گذاشته در حالی که آنها هنوز هم دریافت برخی از کمک از دولت آنها بیرون رفتن و هنوز هم هزینه های, به طوری که آنها هنوز هم برای اضافه کردن به تولید ناخالص داخلی است.”

سرمایه گذاران به دنبال امنیت درک شده از اوراق قرضه دولتی. معیار آمریکا 10 سال یادداشت گذشته افزایش یافت 11/32 در قیمت به عملکرد 0.6017% از 0.635% اواخر روز چهارشنبه.

سازمان بهداشت جهانی گفت: جهانی مورد تعداد را در رسیدن به 1 میلیون و مرگ و میر 50,000 در چند روز آینده. آن را در حال حاضر می ایستد در 46,906.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که در ابتدا با بازی کردن شیوع خبرنگاران در کاخ سفید در روز چهارشنبه که او را با توجه به برنامه ریزی برای توقف پروازها به کروناویروس داغ مناطق در ایالات متحده است.

در بازار ارز دلار ایستاده بود افزایش یافت 0.652% در برابر سبد شش ارز اصلی بعد از افزایش 0.53% یک شبه. ارزش یورو در پایین 1% در $1.0852 به عنوان دلار پیشرفته.

قراردادهای آتی نفت خام برنت افزایش 25 ٪ به $30.84. آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) قراردادهای آتی نفت خام افزایش یافت 25 درصد به $25.39.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او صحبت کرده بود به تازگی با رهبران روسیه و عربستان سعودی و اعتقاد بر این دو کشور را یک معامله در عرض “چند روز” به کاهش تولید و در نتیجه آوردن قیمت به بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>