وال استریت ریباند به عنوان ما تولید گسترش

سهام ایالات متحده بسیج در دوشنبه, کمک سود در سنگین وزن سهام فن آوری و قدرت در ایالات متحده تولید فعالیت شدیدی فروش در هفته گذشته موجب با نگرانی در مورد خرید اینترنتی از یک ویروس در خارج از چین است.

میانگین صنعتی داو جونز رز 142.7 امتیاز یا 0.51% به 28,398.73 S&P 500 به 23.34 امتیاز یا 0.72% به 3,248.86 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 122.47 امتیاز یا 1.34% به 9,273.40.

داو شد تا 374 زودتر.

ایالات متحده آمریکا کارخانه فعالیت به طور غیر منتظره بازگشت در ماه ژانویه پس از عقد قرارداد برای پنج ماه متوالی در میان خروش در سفارشات جدید با توجه به موسسه مدیریت عرضه (ISM).

داده ها به کمک سهام بعد از S&P 500 در هفته گذشته دچار بزرگترین هفتگی درصد افت در حدود شش ماه نگرانی coronavirus گسترش می تواند در رشد اقتصادی است.

“سرمایه گذاران به دنبال فراتر از پتانسیل اثرات منفی از coronavirus” گفت: Michael Arone رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در خیابان دولت جهانی مشاوران در بوستون. “از لحاظ تاریخی این وقایع ثابت کرده اند که یک فرصت خرید برای سرمایه گذاران وجود دارد و می تواند یک عنصر مردمی شدن راحت با جایی که ما با کروناویروس در حال حرکت رو به جلو است.”

مایکروسافت سهام افزایش یافت 2.0% منجر 1.0% افزایش شاخص S&P 500 در بخش فن آوری.

سهام گوگل, پدر و مادر الفبا را به دست آورد 3.1% جلوتر از این شرکت سه ماهه به علت نتایج پس از نزدیک به بازار روز دوشنبه.

ده از 11 اصلی S&P 500 در بخش های, رز, با, انرژی, تنها در قلمرو منفی به عنوان قیمت های نفت خام کاهش یافته است.

سرمایه گذاران چشم دوخته اند مشغول سیاسی در ایالات متحده در هفته است. دموکرات ها در آیووا لگد کردن حزب نامزدی روند در روز دوشنبه.

آمریکا بود که با توجه به رای گیری در روز چهارشنبه در مورد اینکه آیا برای حذف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر زیر روند استیضاح, اگر چه جمهوری خواه کنترل قوه مقننه بود و انتظار می رود به تبرئه او.

در اخبار شرکت تسلا سهام افزایش یافت 16.0% به عنوان پاناسونیک پارسیان گزارش سه ماهه اول سود در آن ایالات متحده کسب و کار با باتری به برق خودرو ساز.

Gilead Sciences, Inc سهام به دست آورد 5.6% پس از داروسازی گفت: آن را فراهم کرده است تجربی ابولا درمان برای استفاده در تعداد کمی از بیماران مبتلا به کوروناویروس.

نایک سهام افزایش یافت 3.6% پس از JP Morgan اضافه شدن سهام به تمرکز خود را لیست.

چهارم-درآمد سه ماهه فصل است که در مورد نیمه راه انجام شده با 228 S&P 500 شرکت داشتن گزارش و با درآمد انتظار می رود که صعود 1.1% در این دوره با توجه به TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر کاهش آنهایی که در بازار بورس توسط یک 1.99 به نسبت 1; در نزدک یک 2.01-به-1 نسبت مورد علاقه advancers.

S&P 500 نوشته شده در 24 جدید 52 هفته بالا و جدید 9 پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 54 جدید اوج و 66 پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>