وال استریت به نظر می رسد برای اولین بار بازگشت به عقب به دست آوردن در 6 هفته

سهام بالاتر در یکی دیگر از روز های پر از دست انداز معاملات روز شنبه به کنگره حرکت می کند و نزدیک به عبور از 2 تریلیون دلار بسته برای کمک به اقتصاد و مقابله با آسیب های ناشی از کوروناویروس.

اگر بازار به پایان می رسد بالاتر از آن را برای اولین بار بازگشت به عقب به دست آوردن پس از یک فروش شد.

S&P 500 بود تا بیش از 2 درصد در اوایل بعد از ظهر و پس از شناور بالا و پایین در طول صبح. یک روز قبل از آن رسید 9.4% به عنوان یک معامله بر روی ویروس کمک یافتند. روز سه شنبه 11.4% برای به دست آوردن میانگین صنعتی داو جونز بود که بزرگترین آن از سال 1933.

کاخ سفید و سنا رهبران را اعلام توافق اولیه روز شنبه با سنا احتمالا رای گیری در آن بعد از ظهر. سرمایه گذاران با نگرانی در انتظار این نوع از کمک های که به شما کمک کند ضربه به اقتصاد به عنوان کسب و کار تعطیل به سرعت گسترش coronavirus.

اما حتی خوشبین می گویند این بسته فراهم می کند فقط پای دوم از سه که بازار نیاز به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس پایدار. فدرال رزرو و بانک مرکزی نیز با ارائه کمک فوق العاده ای با کاهش نرخ بهره و حمایت از اعطای وام بازارهای اما سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید اوج قبل از آنها می توانید احساس راحتی دانستن چقدر عمیق بلندی رکود اقتصادی خواهد بود.

“در بسیاری از اخبار بد وجود دارد بسیار کمی ملموس اخبار خوب و زیادی وجود عدم اطمینان در بین گفت:” جک Ablin مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Cresset.

سرمایه گذاران نیز هنوز در انتظار برای دیدن جزئیات واشنگتن با این طرح که شامل پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها و کمک های اولیه برای ضربه صنایع. این معلوم نیست که مجلس نمایندگان می تواند با رای خود در این طرح است.

“بازارهای مصرف آن در گام امروز” پس از جهش بسیار قبل از روز انتظارات قریب الوقوع قرارداد طرح گفت: Darrell Cronk مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر ولز فارگو ثروت و مدیریت سرمایه گذاری.

تعدادی از شناخته شده عفونت است پریدم گذشته 435,000 مردم در سراسر جهان و بیش از 19,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. به طور کلی بیش از 111,000 بهبود یافته اند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

با گسترش عصری اقتصاد تعطیل و اخراج نصب اقتصاددانان مطمئن هستند که شیب افت در حال آمدن است. آنها پیش بینی یک گزارش در روز پنج شنبه را نشان می دهد تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها زمینه برای مزایای بیکاری به عنوان اخراج رفت و برگشت کشور است. چه مطمئن است و چقدر طول خواهد کشید.

که عدم اطمینان منجر به نوسانات در بازار سهام در ماه گذشته. S&P 500 است 9.4% افزایش پنج شنبه بود که عملکرد بهتری نسبت به شاخص تبدیل شده در صورت 10 از گذشته 20 سال کامل.

اما بازار نیز تا به حال یک زن و شوهر روز در ظرف چند هفته گذشته است که بسته بندی شده کل سال’ ارزش زیان از جمله دو روز پایین 10.4%. S&P 500 تا به حال نه یک بازگشت به عقب به دست آوردن پس از فروش آغاز شد و در فوریه. 20 روز پس از شاخص مجموعه خود را ضبط. سهام پایین حدود 27% از آن.

عدم اطمینان به انجام حتی به معاملات در یک روز خاص یا یک ساعت خاص.

S&P 500 تا 2.5% به عنوان 12:35 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. پیش از آن در روز آن را به عنوان آنجا که 1.6 درصد. داو شد تا 873 امتیاز یا 4.2%.

بوئینگ افزایش یافت و 30 درصد در بخش انتظارات که مخفف آن برای به دست آوردن از بسته کمک میانجیگری در کاپیتول هیل. دیگر مربوط به سفر سهام نیز یورش برده و بالاتر برای جبران بخشی از زیان های بزرگ در طول ماه گذشته. رویال کارائیب کروز پرید 20% شنبه, اما آن را هنوز هم نزدیک به 70% در سال.

نایک صعود نزدیک به 10 درصد و پس از آن گفت: قوی تر خرید و فروش آنلاین در چین در طول شیوع کروناویروس کمک آن جبران کاهش درآمد ناشی از تعطیلی فروشگاه ها در سراسر کشور است. این شرکت گفت: آن را به دنبال خواهد داشت مشابه راهکار در کشورهای دیگر به عنوان شیوع در سراسر جهان گسترش یافته. همچنین گفت: فروش قوی در چین که در آن شیوع بیماری کاسته است و اکثر نایک فروشگاه ها بازگشایی شد.

بازارهای اروپایی در ابتدا شروع به پریدن کرد به قوی دستاوردهای اما آنها پژمرده به عنوان روز پیشرفت است. آلمان داخ شد تا 0.7 درصد و CAC 40 فرانسه شد تا 3.3%.

پیشتر در روز سه شنبه بازارهای آسیایی رسید به دستاوردهای بزرگ پس از بزرگ ایالات متحده بعد. آسیا و ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شروع به پریدن کرد و 8 درصد کره جنوبی Kospi افزایش 5.9% و شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ را به دست آورد 3.8%.

بازتاب اندک معاملات در بازار سهام خزانه بازده مورد برگزاری نسبتا ثابت است. عملکرد 10 ساله خزانه داری آغشته به 0.79% از 0.81% اواخر روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>