وال استریت جهش به عنوان مدعیان افزایش امید بیشتر محرک

وال استریت شروع به پریدن کرد در روز پنج شنبه باز ساختمان در دو روز پیاپی به عنوان سرمایه گذاران در بیشتر اقدامات محرک اقتصادی از ایالات متحده از مدعیان رسید گذشته 3 میلیون در هفته گذشته تأکید بر تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سرمایه گذاران همچنین این باورند که 2 تریلیون دلار بسته نجات آماده به تصویب کنگره را کاهش دهد همه گیر تلفات در اقتصاد است.

وال استریت است که رهبری برای آن سه روز تجمع از فوریه.

پس از حدود یک ساعت از معاملات میانگین صنعتی داو جونز رز 809 امتیاز یا 3.8% به 22,009. S&P 500 به 99 امتیاز یا 4 درصد در 2,574. شاخص Nasdaq Composite به دست آورد 247 امتیاز یا 3.3% به 7,633.

تعداد مدعیان بیکاری در آمریکا افزایش یافت و به رکورد 3.28 میلیون آمریکایی در هفته گذشته به عنوان کسب و کار تعطیل می شود برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. در حالی که خواندن بیش از برآورد اولیه است و در این راه از دولت ایالات متحده برای کمک به جبران تاثیر بر کارگران و کسب و کار. رئیس فدرال Jay Powell نیز به دنبال اطمینان از معامله گران که بانک مرکزی نمی خواهد اجرا از بحران-مبارزه با مهمات.

“این هیچ راز که بار خواهد بود دشوار در مشاغل جلو برای آینده قابل پیش بینی” گفت: Mike Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E*Trade مالی. “سوال واقعی در دست در حال حاضر این است که اگر این زمان بسته محرک کافی است به آمریکایی ها حمایت آنها نیاز داریم.”

ادعای داده است که یکی از اولین و مهمترین گزارش نشان می دهد میزان آسیب به اقتصاد آمریکا پس از ایالات در سراسر کشور آغاز شد گسترده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی با هدف جلوگیری از coronavirus از گسترش.

سهام کمتر بود در سراسر جهان قبل از ادعای داده ها به عنوان سرمایه گذاران شروع به نگاه گذشته بسته های مشوق برای نصب بشر تاثیر شیوع کروناویروس. آمریکا مرگ و میر از این بیماری همه گیر در صدر 1,000. اوراق قرضه دولتی و ین پیشرفته.

های اروپا افزایش یافت و پس از منطقه, بانک مرکزی اعلام کرد آن را به قراضه محدودیت در خرید اوراق قرضه خود را برای اورژانس برنامه یک تصمیم مهم است که به آن تقریبا نامحدود شلیک به مبارزه اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس. یورو تقویت شد و به عنوان یک سنج دلار رهبری برای سومین روز در حال سقوط است.

بازارهای جهانی

سهم بازار در سراسر جهان کاهش یافت و اعصاب بیش از اشتغال به احتمال زیاد به وضع لخت اقتصادی قتل عام از coronavirus همه گیر هرحال یک 2 تریلیون دلار آمریکا بسته محرک.

اروپا گسترده Euro STOXX 600 کاهش 1.8% با ثبات نسبی بازار بورس در فرانکفورت و لندن و پاریس همه را حدود 2.5 درصد به عنوان روز تجمع شک و تردید عمل.

زودتر آسیا را دیدم یک مخلوط نمایید. شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن افزایش یافت 1.1% اما منطقه ای اجرای برنامه های متنوع است.

شاخص Nikkei جامعی سه روز از دستاوردهای در توکیو با 4.5% کاهش در حالی که استرالیا معیار رز برای سومین روز خود را طولانی ترین خط برنده شدن در شش هفته.

توکیو از فرماندار خواسته ساکنان برای جلوگیری از بیرون رفتن و به “عمل با یک حس از بحران است.” اسپانیا coronavirus مرگ و میر پیشی چین در حالی که مرگ و میر در سطح جهان رسیده اند بیش از 21,000.

در سنگاپور اقتصاد دچار بزرگترین انقباض در یک دهه در سه ماهه اول و کارخانه های ارسال شده خود را در بزرگترین خروجی قطره پس از ثبت در سال 1983 شروع شد.

نرمتر دلار آمریکا رو در حال ظهور در بازار ارز با شاخص MSCI شاخص لمس یک هفته بالا است.

سقوط نفت به عنوان ترس از ياوه تقاضا هرحال انتظارات حمایت از آمریکا محرک. قراردادهای آتی نفت خام برنت کاهش یافت و به 0.5% کاهش به $27.25 clawing بازگشت برخی از آنها زودتر از ضرر و زیان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>