وال استریت افزایش یافت روز سه شنبه به عنوان نشانه های اولیه از یک رکود در coronavirus موارد در ایالات متحده نقاط داغ مطرح امیدوار است که جارو مستند اقدامات برای جلوگیری از شیوع مشغول به کار بودند.

S&P 500 برای مجموعه بود بزرگترین آن دو روز در به دست آوردن نزدیک به دو هفته ساختمان در پرش 7% روز دوشنبه به عنوان فرمانداران نیویورک نیوجرسی و لوئیزیانا با اشاره به آزمایشی نشانه هایی از یک plateauing در این بیماری همه گیر.

دستاوردهای اولیه منجر شد توسط انرژی, مالی, و, مواد, بخش تهاجمی دور از سیاستهای مالی و پولی محرک در ماه گذشته نیز افزایش ریسک پذیری.

با وجود شروع قوی به هفته, S&P 500 باقی مانده است حدود 19 درصد کمتر از آن در اواسط ماه فوریه رکورد به عنوان سخت stay-at-home سفارشات خرد و تقاضا در صنایع و موجب جمعی کارکنان furloughs.

“این است که به دنبال بیشتر شبیه به یک تظاهرات خرس بازار گفت:” نانسی پرز ارشد مدیر نمونه کارها در بوستون ثروت خصوصی در میامی.

“من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از headwinds است که می تواند این بازار را دوباره تست پایین. وجود خواهد داشت اولیه سرگیری کسب و کار بر روی کاغذ اما پس از آن اقدامات واقعی را به دنبال دارد.”

در 1:30 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 595 امتیاز یا 2.6% در 23,275 S&P 500 تا 60 امتیاز یا 2.3% در 2,723 و شاخص Nasdaq Composite بود تا 120 واحد معادل 1.5 درصد در 8,032.

وال استریت ترس سنج به طور پیوسته عقب نشینی از 12 سال قبل اما نوسان است انتظار می رود به بالا باقی می ماند به عنوان شرکت های تهیه گزارش انتظار می رود در سه ماهه اول درآمد و رئوس مطالب بیشتر شدید قصد دارد برای تقویت ذخایر نقدی.

اکسون موبیل متوقف شده پشت چند سال سرمایه گذاری ولگردی و قانونی شکنی در شیل LNG و آب های عمیق تولید نفت گفت: این امر قطع برنامه ریزی شده هزینه های سرمایه در این سال 30 درصد به عنوان همه گیر تضعیف تقاضای انرژی.

نفتی و خدمات شرکت هالی برتون شرکت گفت: کاهش حدود 350 شغل در اوکلاهما و که در آن مدیران به کاهش حقوق خود را.

اکسون و هالی برتون سهام شروع به پریدن کرد 4.9 درصد و 5.7 درصد نیز پیگیری افزایش قیمت نفت در میان امید جهان اصلی تولید کنندگان نفت موافق به قطع خروجی در یک جلسه در روز پنج شنبه.

نروژی کروز خط رویال کارائیب و کارناوال پارسیان در میان به شدت کتک سهام این سال با توجه به نزدیکی توقف در گردشگری جهانی, افزایش نزدیک به 25 درصد.

مصرف کننده کالاهای اساسی و خدمات گسترده در نظر گرفته امن ترین شرط در فرار بار, ارسال شده کوچکترین سود در میان عمده S&P 500 در بخش.

طلا سقوط کرد 0.8% در روز است.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر decliners بیش از 8 به 1 در بازار بورس و 3 به 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت سه 52 هفته بالا و بدون کم جدید در حالی که نزدک ثبت جدید نه بالا و نه پایین.

جهانی سهام

بازارهای جهانی سهام ارسال شده تیز سود به عنوان نشانه ای از پیشرفت در مهار گسترش این رمان coronavirus در اروپا و ایالات متحده سوخت سرمایه گذاران ریسک پذیری.

قیمت نفت در صعود امیدوار است از یک معامله برای کاهش عرضه, در حالی که یورو افزایش در برابر دلار آمریکا پس از شش جلسه کاهش می یابد.

ژاپن Nikkei ارسال شده در 2% افزایش یک شبه به آن دولت وعده داده شده نزدیک به $1 تریلیون بسته محرک – برابر با یک پنجم از تولید ناخالص داخلی خود را.

سرزمین اصلی چین گزارش هیچ coronavirus مرگ و میر برای اولین بار از زمان همه گیر آغاز شد و کاهش در موارد جدید, یک روز قبل از ووهان که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر راه اندازی شد برای بلند کردن آن مستند.

اما فرانسه coronavirus ارقام در روز دوشنبه نشان داد که میزان افزایش در مرگ و میر sped تا دوباره پس از چند روز کاهش و حتی به عنوان افزایش در افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه در ادامه به کاستن سرعت.

“این است که به دنبال بیشتر شبیه به یک تظاهرات خرس بازار گفت:” نانسی پرز ارشد مدیر نمونه کارها در بوستون ثروت خصوصی در میامی.

“من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از headwinds است که می تواند این بازار را دوباره تست پایین. وجود خواهد داشت اولیه سرگیری کسب و کار بر روی کاغذ اما پس از آن اقدامات واقعی را به دنبال دارد.”

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 1.3 میلیون نفر کشته و بیش از 74,000, و اگر تعداد آنها همچنان رو به افزایش در بسیاری از بسیار پر جمعیت کشور برخی آزمایشی بهبود داده اند امید است.

پان-شاخص STOXX 600 رشد شاخص 1.55% و شاخص MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 2.03%.

در حال ظهور در بازار سهام افزایش یافت 3.20%. شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن بسته 2.7 درصد و بالاتر در حالی که ژاپن Nikkei رز 2.01%.

با بازار خوش بینی افزایش دلار کاهش یافته و ریسک ارزهای عملکرد بهتری نسبت به ریسک پذیری بهبود یافته در امیدوار است که قفل فراز ممکن است کاهش گسترش coronavirus در برخی از کشورها.

“مرگ و میر در انگلستان نسبتا پایین باقی می ماند و آهسته برای دومین روز اگر چه apex است که هنوز هم تصور می شود حدود 10 روز دور” برنده نازک جهانی سر از ارز استراتژی در Brown Brothers Harriman در نیویورک گفت: در یک گزارش.

“فرکانس بالا داده coronavirus عفونت و مرگ و مير در ادامه به ایجاد ثبات در,” او گفت:.

شاخص دلار ردیابی ارزش دلار در برابر شش ارز اصلی کاهش 0.675% با یورو تا 0.83% $1.0881.

ین ژاپن تقویت شد 0.17% در مقابل دلار آمریکا در 109.06 هر دلار در حالی که استرلینگ آخرین معاملات دلار در 1.232 تا 0.74% در روز است.

نفت لرزان

قیمت نفت در داخل و خارج از قلمرو منفی به عنوان امیدوار است که بزرگترین تولید کنندگان موافق به کاهش تولید شدند و مقابله با این تحلیلگر معتقد است که رکود اقتصادی جهانی در پی coronavirus بحران می تواند عمیق تر از انتظار می رود.

خام ایالات متحده شد تا 0.77% در $26.28 در هر بشکه و نفت برنت در $32.95 پایین 0.3% در روز است.

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده رز به عنوان بازار اوراق قرضه mulled بلندی عرضه سیل و به عنوان سهام خود را ادامه داد به افزایش است.

معیار 10 سال یادداشت های گذشته کاهش یافت و 26/32 در قیمت به عملکرد 0.7581% از 0.678% اواخر روز دوشنبه. 30 سال پیوند گذشته کاهش یافت 1-20/32 در قیمت به عملکرد 1.3444% از 1.285%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im