وال استریت صعود پس از تغذیه فروند در بازار دوباره با کمک

وال استریت افزایش یافت و برای سومین بار در چهار روز در روز پنج شنبه به عنوان ایالات متحده فدرال رزرو نورد عظیم $2.3 تریلیون برنامه به تقویت دولت های محلی و کسب و کار در حالی که انرژی سهام شروع به پریدن کرد در انتظار کاهش در تولید نفت ،

در آنچه که به احتمال زیاد خود بیشترین تلاش ها برای نجات همیشه, تغذیه گفت: این امر کار را از طریق بانک ها به ارائه 4 سال وام به شرکت ها تا 10000 کارکنان و به طور مستقیم خرید اوراق قرضه دولتها و بیشتر پرجمعیت استان ها و شهرستانها.

“فدرال رزرو و دولت آمریکا در حال حاضر به رفتن به طول های شدید به حمایت از اقتصاد و شده است که فراتر از انتظارات من” گفت: Dev Kantesaria موسس مدیر نمونه کارها از صندوق های تامینی Valley Forge, مدیریت سرمایه, Wayne, Pennsylvania.

در ضمن داده ها نشان داد اولیه تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده کاهش یافت و کمی در هفته گذشته به 6.6 میلیون از یک upwardly تجدید نظر 6.87 میلیون هفته قبل از.

هنوز ادعاهای جدید در صدر 6 میلیون دلار برای دومین هفته تاکید مقیاس آسیب است که بحران بهداشت و درمان در حال انجام است به اقتصاد ایالات متحده.

S&P 500 تا دوباره در حدود 11 درصد در تعطیلات کوتاه هفته در نشانه های اولیه از وقوع ضربه اوج و تهاجمی جهانی محرک اما آن باقی مانده است حدود 16 درصد کمتر از خود رکورد به عنوان مستند اقدامات مانع فعالیت های کسب و کار.

در حالی که کارشناسان بهداشت عمومی تاکید کرد نیاز به نگه داشتن مردم از هم جدا برای جلوگیری از سرایت این محدودیت باید خفه اقتصاد و موجب گسترده تولید کاهش اخراج و بینی از یک رکود اقتصادی شدید.

سهام انرژی led سود در S&P 500 با افزایش بیش از 3% به عنوان یک جلسه از بزرگترین تولید کنندگان نفت به بحث در مورد کاهش تولید در راه است.

اکسون موبیل شورون, مسابقه دو ماراتون نفت و آپاچی پارسیان رز بین 2% تا 18% به عنوان قیمت نفت به دست آورد.

بانک های بزرگ نیز افزایش یافت حداقل 4% با معیار و شاخص تعیین شده برای آن بزرگترین هفتگی درصد افزایش از سال 1974 اگر دستاوردهای برگزاری از طریق روز.

“یک (بازار) تجمع معنا نیست که ما از جنگل فقط رتبهدهی نشده است, و نه که بی ثباتی است که یک چیزی از گذشته گفت:” مایک Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E*TRADE مالی پارسیان در نیویورک است.

“اگر یکی از چیزهایی اخیر تاریخ به ما نشان داده این است که خوش بینی را می پوشند به سرعت اگر موارد بالا رفتن و یا ماندن در خانه و سفارشات در حال افزایش یافته است.”

در 12 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 480 امتیاز یا 2% در 23,913 S&P 500 بود تا 56 امتیاز یا 2% در 2,805 و شاخص Nasdaq Composite شد تا 85 امتیاز و یا 1% در 8,175.

استارباکس پارسیان کاهش یافت و بیش از نزدیک به 1% به عنوان زنجیره ای قهوه پیش بینی 47 درصد کاهش در درآمد سه ماهه دوم به دلیل از دست دادن در فروش.

والت دیزنی با همکاری پرید 4.1% به عنوان شرکت گفت: آن دیزنی+ پخش آنلاين خدمات در حال جذب بیش از 50 میلیون پرداخت می شود کاربران در سطح جهان است.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر decliners توسط یک 11.78 به نسبت 1 در بازار بورس و توسط یک 4.19 به نسبت 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت 5 new 52 هفته بالا و نه پایین در حالی که نزدک ثبت شده 12 ماهه و 6 جدید پایین.

بازارهای جهانی

جهانی سهام معیار به دست آورد علائم زیر که دولت و بانک مرکزی در حال گرفتن مراحل اضافی برای تقویت اقتصاد خود به عنوان اقدامات به سرعت گسترش COVID-19 همه گیر به نظر می رسد به کار.

قیمت های آتی نفت رسید دوباره بر انتظارات است که روسیه و کشورهای اوپک آماده شد به قطع تولید هر چند سرمایه گذاران مردد به حرکت در خارج از امنیت درک شده از اوراق قرضه دولتی.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 1.90% زیر دستاوردهای گسترده در اروپا و آسیا.

“تمایلات اختیارات اما سرمایه گذاران به نظر می رسد به دنبال از طریق رشد تیتر شماره COVID-19 موارد و با تمرکز بر نشانه هایی که از گسترش این بیماری همه گیر است که تحت کنترل در آورد که به نوبه خود زیر بنای امیدوار نسبتا سریع آرامش از مهار اقدامات گفت:” علامت گذاری Haefele ارشد مدیر سرمایه گذاری UBS Global مدیریت ثروت.

روز چهارشنبه فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: دولت تلاش در اجتماعی فاصله مشغول به کار بودند در گرفتن این ویروس را تحت کنترل در یکی از بزرگترین نقاط داغ در ایالات متحده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم به بازگشایی اقتصاد آمریکا با “انفجار بزرگ” است که شمار تلفات ناشی از کروناویروس اولین بار نیاز به عنوان کردن.

یورو در برابر دلار بر مذاکرات وزرای دارایی منطقه یورو خواهد توافق بر حمایت بیشتر برای خود coronavirus-آمار اقتصاد.

در عین حال نگرانی در مورد تلفات و کاهش سرعت اقدامات در اقتصاد جهانی نگه داشته و یک درب در یک حرکت گسترده به دارایی های ریسک پس از ایالات متحده مدعیان اطلاعات بیش از 6 میلیون دلار برای دومین هفته با توجه به اطلاعات منتشر شده در روز پنج شنبه.

معیار 10 سال یادداشت گذشته افزایش یافت 1/32 در قیمت به عملکرد 0.7603% از 0.764% اواخر روز چهارشنبه.

“ما احتمالا در سرعت به از دست دادن شغل بیشتر در ماه آوریل به تنهایی از ما از دست رفته در طول رکود بزرگ” گفت: Dante DeAntonio ارشد اقتصاد در مودی تجزیه و تحلیل در نیویورک است. “این مهم است که به نگه داشتن یاد خودمان را چگونه بی سابقه این است که حتی اگر آن را به نظر می رسد مانند هر کس تبدیل شده است numbed به آن را تنها پس از سه هفته از دیدن این ظالمانه اعداد بزرگ است.”

سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن از جمله روسیه – یک گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ – مجموعه برای تشکیل یک کنفرانس ویدئویی در جلسه روز پنج شنبه.

امید به توافق برای کاهش 10 میلیون به 15 میلیون بشکه در روز) افزایش یافت و پس از گزارش رسانه ها از پیشنهاد روسیه آماده بود برای کاهش خروجی آن توسط 1.6 میلیون بشکه.

خام ایالات متحده افزایش یافت 6.74% به $26.78 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت افزایش یافت 4.26% به $34.24 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de