دیوار از مادران شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در عوامل در پورتلند

زنان-تاسیس گروه از جمله دیوار از مادران شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش استقرار ماموران فدرال به پلیس ضد نژادپرستی تظاهرات در پورتلند اورگان ادعا آن است بیش از حد قدرت خود.

دولت فدرال اقدامات در پورتلند “خیانت یک اصل بنیادی دموکراسی آمریکایی: که دولت فدرال تمرینات تنها قدرت قانون اساسی وظیفه” با توجه به کت و شلوار در دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی در روز دوشنبه در مقابل وزارت امنیت داخلی و سازمان های دیگر. “قدرت های دیگر از جمله ژنرال پلیس قدرت متعلق به ایالات متحده و تقسیم بندی.”

دیوار از مادران و دیگر گروه های محرمانه که به تازگی فاش داخلی DHS یادداشت و رفتار ایالات متحده افسران بر روی زمین دور از اموال فدرال آنها قدرت را به نگهبان نشان می دهد که عملیات سخت کوش شجاعت آن را به عنوان نامیده می شود در خدمت “برای ارعاب و سکوت معترضان به دلیل خود پیام است.” ایشان آخرین طرح دعوی در دادگاه چندین برابر دولت بیش استقرار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مستقر عوامل میان گاهی اوقات خشونت در پورتلند بخشی از سراسر کشور اعتراض پس از مرگ جورج فلوید. رئیس جمهور هشدار داد او ارسال خواهد فدرال افسران به شیکاگو و شهرهای دیگر و همچنین رسم انتقاد از دموکرات مقامات محلی و مدنی و آزادی خواهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات به دنبال اهرم تظاهرات برای به تصویر کشیدن دموکراتیک کنترل شهرستانها به عنوان مجاز و نشان می دهد یک پیروزی نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن در ماه نوامبر به معنی هرج و مرج. بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر این کشور مسالمت آمیز است.

به طور کلی نیروی پلیس این سایت متعلق به ایالات متحده و خود را تقسیم بندی و اساسی میله فدرال امنیت داخلی یا نیروی پلیس با توجه به روز دوشنبه که به دنبال یک دستور در مقابل این عملیات در حالی که طرح دعوی در دادگاه پخش کردن.

DHS نمی بلافاصله در پاسخ به یک تماس و یک ایمیل به دنبال اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net