واکر و Dunlop سازه $47 میلیون نفر در HUD تامین مالی برای پرستاری ماهر و CCRC امکانات

BETHESDA, Md., Feb. 13, 2020 /PRNewswire/ — Walker & Dunlop, Inc. امروز اعلام کرد که آن ساختار $13,096,000 در تامین مالی برای کراون پوینت بهداشت سوئیتیک آسایشگاه در Lubbockو $33,600,000 در تامین مالی برای ریجنسی بازنشستگی کرد هانتسویلیک مراقبت مداوم جامعه بازنشستگی (CCRC) در هانتسویل آلاباما.

واکر و Dunlop, مدیر عامل, Kevin Giustiرهبری منشاء تیم که دارای تجربه ی گسترده با مسئولان مسکن و پرستاری ماهر امکانات در سراسر کشور است. اعمال نفوذ دانش خود را از ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری (HUD) پلت فرم وام واکر & Dunlop تیم استفاده هود ناب 232/233(f) تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه فراهم می کند که در دراز مدت و کاهش نرخ تامین مالی برای تخصص و امکانات بهداشتی. دائمی تامین مالی را به جای بدهی های موجود که قبلا ارائه شده توسط واکر و Dunlop پلی برنامه اعطای وام.

“واکر Dunlop تیم دوباره آن را انجام داد! آنها همچنان به ارائه خدمات به مشتریان عالی و کار سخت به درک نیازهای شرکت به طوری که آنها می تواند صنعت کارآمد ترین راه حل” اظهار نظر ریک استرنشریک در ریجنسی زندگی ارشد.

ریک روبلمدیر عامل شرکت کراون پوینت بهداشت سوئیت بیشتر اظهار نظر “واکر و Dunlop فوق العاده ارتباطی فعال و کارآمد در سراسر HUD فرآیند وام. واکر و Dunlop طرفداران برای مشتریان خود همیشه مشکل حل برای پیدا کردن سریعترین قطعنامه به کار انجام می شود.”

ساخته شده در سال 2011, Crown Point, سلامت سوئیت 96-واحد یک کلاس+ امکانات واقع در غرب تگزاس. تاج نقطه سوئیت است که متعلق به خانواده و عمل فراهم می کند و یک رفت و آمد مکرر مانند جامعه به مشتریان خود شامل خصوصی سوئیت های متعدد و گزینه های ناهار خوری, شخصی, خشکشویی, خدمات پرستاری 24 ساعته پوشش خاص و فعالیت های روزانه. این مرکز در حال حاضر دارای رتبه پنج ستاره از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و همواره حفظ رتبه بالا پس از تحویل آن است.

ریجنسی بازنشستگی کرد هانتسویل یک 312-واحد CCRC ساخته شده در سال 1980 با علاوه بر این از یک آسایشگاه در سال 2016. اموال ارائه می دهد و ساکنان سطوح مختلف مراقبت ارشد ارائه ماهر پرستاری و مراقبت توانبخشی مستقل و زندگی کمک و مراقبت از حافظه خدمات. در سال 2019 موضوع دریافت آمریکایی انجمن سلامت تعهد به کیفیت جایزه.

واکر و Dunlop عنوان رتبه 3rd بزرگترین HUD وام دهنده در سال 2019 بر اساس نقشه اولیه تایید بسته شدن بیش از $94 میلیون از سالمندان مسکن و بهداشت و درمان معاملات. اطلاعات بیشتر در مورد واکر و Dunlop توانایی به قرض دادن در سالمندان مسکن و بهداشت و درمان خواص:

در مورد واکر و Dunlop
واکر و Dunlop (NYSE: WD) که مقر آن در Bethesda, Maryland, یکی از بزرگترین تجاری املاک و مستغلات سرمایه گذاری شرکت ها در ایالات متحده. این شرکت فراهم می کند طیف کاملی از راه حل های سرمایه برای تمام تجاری املاک و مستغلات و دارایی و همچنین فروش سرمایه گذاری کارگزاری خدمات به صاحبان چند خواص. واکر و Dunlop گنجانده شده است در S&P SmallCap 600 شاخص و رتبه بندی به عنوان یکی از بخت مجله, سریع ترین شرکت های در حال رشد در سال 2014 تا سال 2017 و 2018. واکر و Dunlop 800+ حرفه ای در 40 دفاتر در سراسر کشور باید یک یکصدمین تعهد به رضایت مشتری است.

منبع Walker & Dunlop, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر