رنو, Nev., Feb. 26, 2020 /PRNewswire/ — سریع Dx را تشویق می کند تمام جوامع محلی در سطح جهان به خود تشخیصی کلینیک تست بلافاصله برای COVID-19 شامل گسترش به جمعیت عمومی است.

سریع Dx برای زندگی در حال حاضر فروش م-IVD Logix هوشمند™ Coronavirus بیماری COVID-19 qPCR تشخیص کیت تشخیصی به آزمایشگاه و بیمارستان و دولت ها و شرکت ها در مناطق که قبول CE مارک معتبر تصویب قانونی برای تست COVID-19.

ما همه را تشویق به صحبت با پزشکان محلی پرستاران و سلامت رهبری امروز به منظور این کیت های آزمایش و منزوی کردن کسانی که در حال آزمایش مثبت به خود قرنطینه در صفحه اصلی به منظور کاهش سرعت پیشرفت این جهانی و همه گیر.

ما معتقدیم هزاران نفر از مردم در حال حاضر آلوده در سطح جهانی با COVID-19 (SARS-CoV-2) که تست شده و بدون علامت (هیچ خارجی علائم) و در عین حال بسیار مسری هستند.

اکثر افراد پس از قرار گرفتن در معرض COVID-19 فقط علائم خفیف (سرفه و تب و تنگی نفس یا اشکال در تنفس). 1 تا 3 درصد از کسانی که 40 ساله و مسن تر ممکن است مرد بدون درمان مناسب است. کودکان و کسانی که زیر 40 سال در حال حاضر علائم خفیف هستند اما آوردن این ویروس در صفحه اصلی به آلوده خود را پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ.

مدیریت سریع Dx نشان می دهد کشورهای محدود کردن سفر هوایی بین شهرستانها و در سطح بین المللی همراه با به طور منظم COVID-19 تست از خدمه پرواز به علاوه فرودگاه و بیمارستان و خدمات عمومی و حمل و نقل کارکنان.

سریع Dx در حال اجرای یک فعال استقرار طرح برای 300 تلفن همراه تشخیصی آزمایشگاه در سطح جهانی و به منظور تست برای COVID-19.

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسن. یک واکسن ممکن است چند ماه تا یک سال به منظور توسعه و نمی خواهد در دسترس خواهد بود به بیش از 80 ٪ از جمعیت جهان در 6 ماه آینده.

جهان تجربه های قبلی همه گیر به نام آنفولانزای اسپانیایی (1918-1920) با 500 میلیون عفونت که به کشته شدن بیش از 650,000 آمریکایی – 40 تا 50 میلیون نفر در سطح جهان است.

بیش از 5 میلیون نفر پرواز روزانه در سراسر جهان به طور بالقوه گسترش COVID-19 به تمام گوشه و کنار جهان.

ویروس نشانی از خواب نیست. همه ما نیاز به اقدام امروز شامل این شیوع جهانی از گسترش به هر روستا در هر کشور به طور بالقوه آلوده کردن صدها میلیون ها نفر از مردم است.

این Logix هوشمند COVID-19 کیت تست در دسترس است برای فروش در ایالات متحده.

سریع Dx LLC Suite 203, 401 Ryland خیابان رنو نوادا 89502 ایالات متحده آمریکا

www.rapiddxforlife.com

سریع Dx LLC مجوز توزیع جهانی شرکت-تشخیص www.codiagnostics.com

رسانه های تماس: Richard Moore, (775) 319-7800

منبع سریع Dx, LLC

لینک های مرتبط

www.rapiddxforlife.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im