AUSTIN, Texas, مارس 19 سال 2020 /PRNewswire/ — rachel miller گنجانیده شده است پیشرو در ارائه دهنده همکاری پایش و تجزیه و تحلیل ترافیک امروز اعلام کرد آن است که ارائه رایگان محاکمه آن همکاری مدیریت عملکرد (CPM) راه حل برای شرکت های بالاتر آموزش و پرورش K-12 و سازمان بهداشت و درمان برای کمک به آنها در مقیاس تصویری همکاری در پاسخ به COVID-19 شیوع.

در دو هفته گذشته شده است وجود دارد گسترش عظیم در استفاده از ویدئو کنفرانس در تقریبا تمام انواع موسسات. اکثریت قریب به اتفاق شرکت های بزرگ نیاز به کارکنان خود را به کار از راه دور و با استفاده از ویدئو برای بهبود همکاری تیم. به طور مشابه, تقریبا تمام آموزش عالی و K-12 سازمان فرستاده اند دانش آموزان در خانه و با استفاده از ویدئو به ارائه آموزش از راه دور برنامه های. در نهایت, بهداشت و درمان, سازمان های منتقل شده به سرعت به گسترش تصویری بر اساس telehealth خدمات برای حمایت از بیماران در حالی که کاهش خطر COVID-19 گسترش یافته است.

عامل مقیاس بزرگ تصویری همکاری محیط می تواند چالش برانگیز.این تیم نیاز به تجزیه و تحلیل ترافیک به پشتیبانی عملیاتی و انطباق گزارش مورد نیاز است. علاوه بر این نظارت و ردیابی تماس های ویدئویی با کیفیت بسیار مهم است برای اطمینان از موفقیت کار از راه دور آموزش از راه دور و پزشکی از راه دور برنامه های. Rachel miller را CPM محصول استفاده شده است امروز به کار در مقیاس بزرگ تصویری همکاری در محیط های مختلفی از بزرگترین شرکت های آموزش و پرورش و بهداشت و درمان سازمان.

“در طول این چالش برانگیز و بی سابقه ای وضعیت rachel miller تیم مشغول به کار در سراسر ساعت به ما راه حل در دسترس برای کمک به سرمایه گذاری, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و سازمان های موثر در مقیاس خود تصویری همکاری گفت:” آلفردو Ramirez, مدیر عامل شرکت rachel miller. “ما موقعیت محلی و بزرگتر جامعه جهانی به طور جدی و متعهد به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به مشتریان ما با استفاده از ویدئو برای به حداقل رساندن اختلال به خود کارکنان و دانشجویان و بیماران و مشتریان است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در rachel miller رایگان محاکمه, بازدید:
Rachel miller رایگان Trial – سرمایه گذاری کار از راه دور
Rachel Miller رایگان Trial – بهداشت و درمان
Rachel Miller رایگان Trial – آموزش از راه دور

در مورد Rachel Miller, Incorporated
Rachel miller پیشرو در ارائه دهنده همکاری مدیریت عملکرد و اتاق جلسه بینش راه حل. با پوشش است که دهانه های تصویری صوتی و پیام رسانی از سیسکو, مایکروسافت, پلی Pexip زوم Bluejeans و بیشتر rachel miller کمک می کند تا شرکت های بهبود کیفیت تجربه سرعت بخشیدن به محل کار تحول و بهینه سازی سرمایه گذاری در سراسر UC و اتاق کنفرانس. Rachel miller نظارت و تجزیه و تحلیل بیش از 10 میلیارد جلسه سالانه در سراسر بزرگترین شرکت در جهان از جمله روز کاری AstraZeneca, دانشگاه استنفورد, خدمات مشترک کانادا و آمریکا وزارت امور جانبازان.

آنجلا Shori
Sr. مدیریت نام تجاری و آگاهی
Rachel miller
[email protected]

این نسخه صادر شد از طریق WebWire(R). برای اطلاعات بیشتر http://www.webwire.com.

منبع rachel miller

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im