Vuzix اعلام Cisco Webex تیم های ویدئو کنفرانس حمایت از خط کامل از عینک هوشمند

روچستر, n. y., آوریل 1 2020 /PRNewswire/ — Vuzix® Corporation (NASDAQ: VUZI), (“Vuzix” و یا “شرکت”), تامین کنندگان پیشرو از عینک هوشمند و واقعیت افزوده (AR) فن آوری و محصولات امروز اعلام کرد از تجاری در دسترس بودن آن از اتصال برنامه برای سیسکو Webex تیم های ویدئو کنفرانس نرم افزار بر روی آن Vuzix M-Series و Vuzix تیغه® عینک هوشمند.

Cisco Webex تیم به طور گسترده ای استفاده می شود راه حل همکاری که مردم نگه می دارد و کار تیمی متصل در هر زمان در هر نقطه بر روی هر دستگاه. با Webex تیم برنامه کاربران ایجاد فضاهای کاری مجازی امن برای همه چیز از تکمیل پروژه های کوتاه مدت برای حل دراز مدت کسب و کار فرصت. روز به روز تعامل با ارسال پیام و به اشتراک گذاری فایل و ویرایش را می توان با برنامه های شخص ثالث یکپارچگی برای یک گردش کار بدون درز. Webex تیم می تواند به افزایش بهره وری و تعامل با ارتباطات زمان واقعی شروع می شود تماس فورا فراهم می کند با کیفیت بالا تصویری جلسات با صفحه نمایش های در لمس یک دکمه. موجود مجوز برای Webex تیم ها ملزم به استفاده از اتصال برنامه و آنها در دسترس هستند به طور مستقیم از سیسکو.

“Webex تیم های مشتریان می توانند با اتصال به یک کنترل از راه دور مربی و یا تیم پشتیبانی و…) و هنگامی که ما با استفاده از M-سری یا Vuzix تیغه های هوشمند ، استفاده از ما عینک هوشمند اتصال برنامه برای Webex تیم های ویدئو کنفرانس خدمات به مشتریان فراهم می کند با یک پوشیدنی و دست-نسخه رایگان از این نرم افزار توسعه یافته به طور خاص برای Vuzix هوشمند. این اجازه می دهد تا آنها را برای ورود به سیستم وصل کنید و به اشتراک گذاری خود را در نقطه (نقطه نظر) خوراک زمان واقعی از دوربین Vuzix هوشمند” گفت: پل Travers, Vuzix رئیس جمهور و رئیس اجرایی. “این Webex تیم خدمات دسترسی از طریق اتصال برنامه را قادر می سازد نه تنها یک به یک پشتیبانی تماس بلکه یک به چند که اجازه می دهد تا کارگران از راه دور برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها در حال دیدن با تمام کاربران که عضو جلسه به طور همزمان است.”

در مورد شرکت Vuzix

Vuzix است یک تامین کننده پیشرو هوشمند-عینک واقعیت افزوده (AR) فن آوری ها و محصولات برای مصرف کننده و سرمایه گذاری بازار. محصولات این شرکت عبارتند از صفحه نمایش شخصی و محاسبات پوشیدنی دستگاه های که ارائه کاربران قابل حمل با کیفیت بالا مشاهده و تجربه ارائه راه حل برای تحرک پوشیدنی نمایش و واقعیت تقویت. Vuzix دارای 150 اختراع ثبت شده و ثبت اختراع در انتظار و متعدد IP مجوز در این ویدئو عینک زمینه است. این شرکت موفق به کسب Consumer Electronics Show (یا CES) جایزه برای نوآوری در سال های 2005 تا 2020 و چندین جایزه نوآوری تکنولوژی بی سیم در میان دیگران. در سال 1997 تاسیس Vuzix یک شرکت عمومی (NASDAQ: VUZI) با دفاتر در روچستر, نیویورک, آکسفورد, انگلستان,و , توکیو, ژاپن. برای اطلاعات بیشتر Vuzix سایت Twitter و Facebook pages.

به دنبال اظهارات سلب مسئولیت

اظهارات خاص موجود در این انتشار اخبار هستند “به دنبال اظهارات” در معنای اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار عمل 1995 و قابل اجرا قوانین اوراق بهادار کانادا. رو به جلو به دنبال اظهارات موجود در این نسخه مربوط به Vuzix هوشمند ما فرصت های کسب و کار با Cisco WebEx گره خورده است و در میان چیزهای دیگر این شرکت رهبری در عینک هوشمند و در تاریخ صنعت نمایش. آنها به طور کلی شناسایی کلمات مانند “معتقد” “مه” “انتظار” “پیش بینی,” “باید” و عبارات مشابه. خوانندگان نباید جای تکیه بی در چنین اظهارات به جلو نگاه که بر اساس شرکت باورها و مفروضات از تاریخ از این نسخه. این شرکت نتایج واقعی می تواند مادی متفاوت با توجه به عوامل خطر و سایر موارد توضیح داده شده در جزئیات بیشتر در “عوامل خطر” بخش از این شرکت گزارش سالانه و MD و یک زمینه با ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار و قابل اجرا اوراق بهادار کانادا رگولاتور (نسخه هایی از که ممکن است به دست آمده در www.sedar.com یا www.sec.gov). پس از آن حوادث و تحولات ممکن است باعث این اظهارات به جلو نگاه را تغییر دهید. این شرکت به طور خاص سلب هر گونه تعهد و یا قصد به روز رسانی و یا تجدید نظر در این اظهارات به جلو نگاه به عنوان یک نتیجه از تغییر رویدادها یا شرایطی رخ می دهد که پس از تاریخ این نسخه به جز به عنوان مورد نیاز توسط قانون قابل اجرا است.

رسانه ها و روابط سرمایه گذار تماس:

اد مک گرگورمدیر روابط سرمایه گذار, شرکت Vuzix [email protected] Tel: (585) 359-5985

شرکت Vuzix, 25 هندریکس جاده سوئیت غرب هنریتا 14586 ایالات متحده آمریکا
اطلاعات سرمایه گذاری – [email protected], www.vuzix.com

منبع شرکت Vuzix

لینک های مرتبط

https://www.vuzix.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>