رای دهندگان رد تهمت را انتخاب کنید در هرج و مرج ویسکانسین دادگاه مسابقه

MADISON, Wis. — یک لیبرال چلنجر در روز دوشنبه رییس محافظه کار ویسکانسین دیوان عدالت تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و غلبه بر یک موفق فشار جمهوریخواهان برای نونهالان با هفته گذشته انتخابات حتی به عنوان بسیاری کشورهای دیگر به تعویق افتاد و ایشان با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

جو بایدن نیز پیروز به عنوان انتظار می رود در دولت دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری. بایدن آسان پیروزی شد دانشگاهی که ایالت ورمونت برنی ساندرز کاهش یافته است, یک روز پس از ویسکانسین برگزار شد در شخص رای گیری.

اما غایب-رای-سوخت پیروزی لیبرال دیوان عالی کشور نامزد جیل Karofsky شد یک پیروزی بزرگ برای حزب دموکرات. آن کاهش می یابد محافظه کار کنترل از دادگاه به 4-3 دادن به لیبرال ها یک شانس را به کنترل در سال 2023.

Karofsky در حال حاضر خواهد شد در دادگاه در زمانی که جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری می رود در مورد وظیفه redistricting سال آینده یک مبارزه است که بسیاری انتظار دارند که به تصمیم دادگاه عالی ایالت.

پیروزی او نیز قطعا دیده می شود به عنوان یک bellwether در میدان نبرد ویسکانسین پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی انجام شده دولت در چهار سال پیش و هر دو طرف آن را به عنوان مهم این سال است.

عدالت دن کلی اولیه بود underdog در دادگاه عالی نژاد, با توجه به انتظار بالاتر دموکراتیک مردم در انتخابات پس از انتخابات بود و در همان روز به عنوان ریاست جمهوری اولیه. اما نتیجه دادگاه عالی نژاد بیشتر شد نامشخص به عنوان بایدن ظهور به عنوان presumptive نامزد در ماه مارس و coronavirus همه گیر منجر به ترس از فرد رای گیری و بسته شدن مراکز رای دهی مکان.

با خیلی سوار بر مشارکت مردم جمهوریخواه فشار برای ادامه انتخابات مشاهده شد توسط دموکرات ها به عنوان یک راه برای آنها را به سرکوب دموکراتیک رای به ویژه در میان اقلیت ها در میلواکی است.

Karofsky اعتبار او برنده با رای دهندگان افزایش و رد جمهوریخواه تلاش برای سرکوب مردم در انتخابات.

“مردم مایل به انجام این کار است زیرا آنها می خواستند صدای آنها شنیده می شود در این انتخابات” او گفت:. “بسیاری از اوقات در روز انتخابات ما زنگ دست ما چون ما خیلی ناراحت در مورد بی تفاوتی رای دهندگان. این مشکل نیست در روز سه شنبه. مردم می خواستند صدای آنها شنیده می شود.”

Karofsky رای دهندگان کالیب اندرسن از میلواکی کار پای صندوق های رای در روز انتخابات و فکر موانع قرار داده تا برای رای گیری در فرد انگیزه برخی افراد آمده که نمی خواهد در غیر این صورت.

“من مطمئن هستم که وجود دارد این است که برخی از سطح از دفاع” اندرسون گفت: از Karofsky برنده شوید. “من احساس می کنم وجود دارد بسیاری از رای دهندگان فعالیت توسط افرادی که خشم تمام چیزی که عدم در دسترس بودن رای گیری غایب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته شکست از کارشناسان بهداشت و درمان و به نام هواداران خود را به “خارج شدن و رای دادن در حال حاضر” به صورت کلی. او بعدها گفت: دموکرات ها بودند که بازی سیاست را با تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات است.

“به محض این که من تایید او ویسکانسین دموکرات گفت:” بیایید حرکت انتخابات دو ماه بعد,'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در حال حاضر آنها صحبت در مورد ‘Oh, ایمنی, ایمنی است.'”

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین حمایت کلی در یک تجمع در ژانویه مراتب را قبل از نگرانی بیش از coronavirus منجر به تماس برای تاخیر در انتخابات.

بسیار سیاسی ویسکانسین دیوان عالی کشور مورد حمایت جمهوری خواهان در ادامه با فرد رای گیری در حکم صادر شده روز قبل از 7 آوریل انتخابات.

هزاران نفر از رای دهندگان جمع ساعت ها در صف های طولانی در آوریل 7, هجوم اجتماعی-فاصله دستورالعمل که منجر به تعویق افتادن مقدماتی در چند کشورهای دیگر. میلواکی باز فقط پنج نفر از 180 حوزه های رأی گیری با توجه به کمبود کارگران است.

Karofsky رسید به پیروزی پشت یک رکورد بالا تعداد رای غیابی — تقریبا به عنوان بسیاری که تمام آرا در دادگاه عالی ایالت مسابقه سال گذشته است.

ویسکانسین در انتخابات متبلور آنچه انتظار می رود به بالا-سهام دولت توسط دولت قانونی مبارزه با بیش از چگونه شهروندان می توانند با خیال راحت پای صندوق های رأی رفتند اگر coronavirus شیوع ادامه به انتخابات ماه نوامبر. دموکرات ها در حال مشاجره هستند به صورت متحده به آماده تغییر به استفاده بیشتری از غایب و از طریق پست رای گیری در حالی که جمهوری خواهان بالا بردن شبح که این انتخابات می تواند منجر به افزایش تقلب.

Karofksy را به نفع خود است به احتمال زیاد تنها اضافه کردن سوخت به دموکراتها تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر ایمیل در انتخابات و تشدید مذاکره. دموکرات ها اوایل روز دوشنبه به نام برای حرکت مارس 12 ویژه انتخابات برای کنگره آمریکا در ویسکانسین به پست الکترونیکی-در تنها.

بازده اجازه نداشتند به گزارش تا روز دوشنبه به دلیل تغییر ناگهانی در دادگاه نبرد بر انتخابات. حتی قبل از شمارش آرا آغاز شد, یک گروه از میلواکی-منطقه رای دهندگان واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال نیروی جزئی revote برای حفاظت از “هزاران نفر” از رای دهندگان که آنها معتقدند بودند محروم توسط آشفته انتخابات. پرونده های حقوقی دیگر به نظر می رسید برخی به دنبال دارد.

بسیاری از رای دهندگان گفتند که آنها درخواست کرده بود رای غیابی است که هرگز وارد و آنها را وادار به انتخاب بین نشستن انتخابات و یا خطر عفونت با رای دادن در فرد است. مقامات شهرستان در میلواکی و همچنین ویسکانسین آمریکا دو سناتور به نام ایالات متحده خدمات پستی به بررسی شکایات.

رژیم صهیونیستی. تونی Evers, یک دموکرات روز دوشنبه گفت که این انتخابات بود “ظروف سرباز یا مسافر است که می تواند اجتناب شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im