رأی-با-ایمیل گیر: 318 اوهایو رای گیری بیش از حد دیر به شمارش

در آنچه که می تواند حاکی از یک مشکل در سراسر کشور به عنوان مطلب متحده به دنبال رای-توسط-mail گزینه در میان coronavirus همه گیر اوهایو انتخابات مقامات می گویند 318 رای دهندگان در یک شهرستان نمی خواهد که خود را شمارش آراء برای مارس 28 اولیه به دلیل ایالات متحده خدمات پستی تحویل به تاخیر بیاندازد.

اگر چه رای شهریور توسط مارس 27 مهلت آنها را به Butler County انتخابات هیئت مدیره تا زمانی که در این هفته روز پس از 8 مارس مهلت محسوب می شود.

جمهوری خواه وزیر امور خارجه فرانک لاروس نوشته شده به خدمات پستی دفتر مرکزی خواستار بررسی و مراحل را به مطمئن شوید که این مسئله اتفاق نمی افتد این سقوط.

“این رای دهندگان باید به طور موثر از حقوق خود محروم و در اوهایو اولیه انتخابات” لاروس نوشت.

ایالات متحده خدمات پستی سخنگو گفت: مدیریت این است که به دنبال به وضعیت و نمی خواهد اظهار نظر تا زمانی که تحقیقات کامل است.

“این پست ایالات متحده به عنوان کارآمد و موثر برای شهروندان و مبارزات برای شرکت در روند انتخابات و خدمات پستی است که متعهد به تحویل انتخابات الکترونیکی در موقع” سخنگوی گفت.

به دبیر سخنگوی, مگی شیهان گفت: ساقی در جنوب غربی اوهایو تنها شهرستان است که گزارش دیر تحویل تا کنون.

یک پیام ایمیل نیز ارسال می شود شنبه به Butler County انتخابات مدیر به دنبال نظر و پرسیدن که آیا رای دهندگان اطلاع داده می شود برگه های رای خود خیلی دیر رسیدند.

لاروس است درخواست اوهایو مقننه به گسترش absentee ballot درخواست مهلت قبل از انتخابات عمومی ماه نوامبر. سه روز پنجره و درخواست رای-توسط-mail انتخابات و روز انتخابات است “لجستیکی, غیر ممکن است,” او گفت:.

اوهایو, مارس 17 اولیه تمدید شد و پس از فرد در رای گیری که روز لغو شد و برای دلایل بهداشتی در میان coronavirus گسترش یافته است. اکثریت قریب به اتفاق آراء شد از طریق پست.

دموکرات ها در کنگره به دنبال اضافه کردن پست الکترونیکی-در رای دادن به بخشی از coronavirus بسته های مشوق اما ملاقات با مقاومت از جمهوری خواهان که می گویند عمل رسیده است برای تقلب. مسائل را با پست تحویل می تواند پرتاب و در عین حال یکی دیگر از آچار به چنین طرح هایی.

کالیفرنیا که در حال حاضر دارای یک سیاست لیبرال برای به اصطلاح “رای و برداشت” است که اجازه می دهد تا داوطلبان برای جمع آوری رای غیابی برای مردم آنها را نمی دانند و آنها را به حوزه های رأی گیری و یا سایت های انتخاباتی. جمهوری خواهان به طور کلی دوست ندارم عمل.

اما رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر و اجرایی این ماه به موضوع پست الکترونیکی-در برگه های رای برای هر ثبت نام رای دهندگان کالیفرنیا برای این سال انتخابات عمومی در مورد آنها احساس نمی امن در حوزه های رأی گیری. این حرکت نیز کشیده شده آتش از محافظه کاران از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اطلاعات از آسوشیتد پرس استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im