HOLMDEL, N. J., مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ —

Vonage ارائه می دهد عبارتند از:

  • جدید کسب و کار تداوم ارائه را قادر می سازد بدون درز از راه دور کار می کنند ،
  • جدید های رایج تصویری همکاری محصول ؛
  • جدید Vonage فوری هشدار سرویس اس ام اس برای توزیع زمان واقعی به روز رسانی در COVID-19 همه گیر از سازمان های دولتی که Vonage خواهد شد منبع باز و به اشتراک گذاری در سراسر جهان

Vonage (Nasdaq: VG) یک کسب و کار جهانی, ابر, ارتباطات, رهبر است با انتشار چندین راه حل های جدید برای سازمان هایی که نیاز به کار از راه دور در محیط های در طول COVID-19 بحران بهداشتی.

Vonage و منحصر به فرد و قدرتمند ترکیبی از واحد ارتباطات مرکز تماس و ارتباطات رابط های برنامه کاربردی را قادر می سازد کارکنان به کار دقیق همکاری بیشتر به راحتی و خود را با آنها در هر کجا که بروید.

Vonage و راه حل فعال کردن telehealth درگیری برای حرفه ای بهداشت و درمان و آموزش آنلاین محیط برای مربیان و همچنین به عنوان اتصالات بدون درز با مشتریان همکاری با همکاران و قابلیت اتصال به مرکز تماس ماموران با مشتریان از هر مکان.

توانمند سازی کسب و کار برای انجام این همه و بیشتر Vonage متصل می شود مردم از تقریبا هر دستگاه را قادر می سازد تقریبا 1 میلیون کاربران کسب و کار و تماس با مرکز عوامل به کار از هر نقطه در سراسر جهان.

کار یادگیری و دریافت مشاوره پزشکی از هر نقطه در ایالات متحده

سازمان ها نیاز به انتقال سریع در محیط فعلی است. Vonage جدید تداوم کسب و کار پیشنهاد حذف مانع ایجاد فوری مجازی محیط کار با دسترسی به آن Vonage و ارتباطات کسب و کار (VBC) ارتباطات یکپارچه و همکاری پلت فرم.

Vonage و تداوم کسب و کار ارائه در دسترس است برای هر کسب و کار و فراهم می کند تا به 250 تلفن همراه تنها مجوز رایگان به مدت 90 روز. این را قادر می سازد تا تیم به کار از هر نقطه با استفاده از Vonage و تلفن همراه و یا دسکتاپ, نرم افزار, کسب و کار به حداقل می رساند اختلال می دهد و تیم های فوری دسترسی به این مجموعه کامل از VBC قابلیت های از جمله:

  • صدای اس ام اس و پیام رسانی.
  • تصویری همکاری از طریق Vonage جلسات به منظور تسهیل one-on-one ارتباطات یا cross-شرکت در جلسات از مکان های مختلف در سراسر جهان است.
  • دسکتاپ و موبایل برنامه های کاربردی است که اجازه می دهد تا کارکنان به مدیریت خدمات خود را به طور مستقیم از هر دستگاه.
  • توانایی را انتخاب کنید که چگونه تماس های گرفته شده و روت شده با حمل و نقل تماسو یا به طور خودکار تماس های مشخص شده تعداد نسخه پشتیبان در هنگام نیاز با استفاده از تماس با تداوم.
  • بدون درز یکپارچه سازی به CRM و ابزار بهره وری.

افتخاری تصویری همکاری برای همه

Vonage را تجربه کرده است یک افزایش شدید در تقاضا و استفاده از آن تصویری رابط های برنامه کاربردی و راه حل های همکاری در پی COVID-19-رانده دفتر تعطیلی پردازش بیش از 1 میلیارد تصویری API دقیقه پس از 1 ژانویه تا سال 2020یک افزایش قابل توجهی در مقابل قبل از دوره.

برای سازمان هایی که ممکن است نیاز به یک کامل راه حل های ابر در حال حاضر Vonage گرفته شده در این ویدئو رابط های برنامه کاربردی است که قدرت برخی از بزرگترین ویدئو های جاسازی شده برنامه های کاربردی در جهان و خود Vonage جلسات راه حل برای سفارشی ساخت های رایج تصویری راه حل برای کمک به مشتریان در طول این زمان نیاز است.

جدید Vonage Free کنفرانس خدمات در دسترس خواهد بود در آغاز این هفته برای هر کسی که به استفاده رایگان به مدت 90 روز.

محل کار مجازی برای ارائه یک راه حل دائمی

Vonage ارائه شده است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آموزشی و سازمان های غیر انتفاعی مشتریان که نیاز به یک راه حل دائمی 90 روز اول از VBC خدمات به صورت رایگان و با آن به محل کار مجازی ارائه دهد.

“Vonage در حال انجام است همه چیز ممکن است برای کمک به حفظ سلامت و رفاه کارکنان در حالی که کمک به مشتریان ما را همان” گفت: Alan Masarek, Vonage و مدیر عامل شرکت. “ما می دانیم چقدر مهم است برای جلوگیری از اختلال در ارتباطات برای کسانی که مشغول به کار برای حمایت از خدمات عمومی از طریق این بحران است. ما احساس می کنیم این مهم را به انجام بخشی از ما را برای کمک به خدمات حیاتی و پشتیبانی حرفه ای ارتباط برقرار هموار از طریق این چالش است.”

Masarek ادامه داد: “ما درک می کنیم که به جای یک زمان سیستم تلفن با یک, ابر, ارتباطات, راه حل برای مقابله با بحران چیزی است که بسیاری از سازمان ها متمرکز شده است در حال حاضر به خصوص کسانی که در این میان کار برای حفظ بهداشت و درمان و آموزش سیستم های رفتن و به همین دلیل است که ما ارائه رایگان جایگزین برای فعال کردن کار از هر نقطه. ما با فروتنی با تشکر از کسانی که مشغول به کار به مبارزه و مهار این تهدید و در اینجا به ارائه پشتیبانی آنها نیاز به اقامت در تماس از دور و نزدیک.”

Vonage فوری و هشدار اس ام اس راه حل

در پاسخ به COVID-19 بحران Vonage و توسعه جدید اس ام اس هشدار راه حل است که می توانید لینک هر کسی در زمین خود با آژانس دولت محلی در زمان واقعی به روز رسانی در این بیماری همه گیر از جمله سازمان های مانند CDC در ایالات متحدهبیمه خدمات درمانی در انگلستان و چه کسی است. Vonage و API پلت فرم را قادر می سازد شرکت به منبع باز این اس ام اس هشدار قابلیت Vonage فوری هشدار خدمات در سراسر جهان. این خواهد بود که رایگان برای دانلود و استفاده برای مراقبت های بهداشتی ارائه دهندگان خدمات در جوامع و سازمان های دولتی برای حمایت از COVID-19 تلاش های همه گیر در سراسر جهان است.

یک ثروت از اطلاعات آموزشی

Vonage و ثروت از اطلاعات آموزشی در موضوعات تداوم کسب و کار و کنترل از راه دور, کار, پزشکی از راه دور و آموزش مجازی در وب سایت خود را. این شرکت همچنین برنامه ریزی آموزشی برای کمک به سازمان ها مطلع در مورد ابزار در دسترس به آنها را به سرعت فعال مجازی در محل کار در طول این زمان به چالش کشیدن.

در مورد Vonage

Vonage (Nasdaq: VG) است تعریف جدیدی از ارتباطات کسب و کار یک بار دیگر. ما در حال ساخت ارتباطات بیشتر انعطاف پذیر و هوشمند و شخصی برای کمک به شرکت در سراسر جهان اقامت جلوتر است. ما با ارائه ارتباطات یکپارچه مراکز تماس و برنامه ریزی ارتباطات رابط های برنامه کاربردی ساخته شده در جهان قابل انعطاف ترین ابر ارتباطات پلت فرم. درست به ریشه های ما به عنوان یک تکنولوژی disruptor ما انعطاف پذیر رویکرد ما کمک می کند تا بهتر در خدمت رشد همکاری و ارتباطات و تجربه مشتری نیاز دارد از شرکت در تمام کانال های ارتباطی. Vonage در خدمت 1.3 میلیون کسب و کار و مصرف کنندگان در سراسر جهان.

Vonage و دارایی های شرکت که مقر اصلی آن در نیوجرسیبا دفاتر در سراسر ایالات متحده, اروپا, اسرائیل, استرالیاو آسیا. به دنبال Vonage در توییتر مراجعه کنید www.twitter.com/vonage. برای تبدیل شدن به یک فن در Facebook به facebook.com/vonage. برای مشترک شدن در یوتیوب, بازدید youtube.com/vonage.

(vg-یک)

منبع Vonage

لینک های مرتبط

https://www.vonage.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de