Volante فن آوری می پیوندد آمریکا پرداخت سریع تر شورای

نیویورک, مارس 27 سال 2020 /PRNewswire/ — Volante Technologies, Inc. ارائه دهنده جهانی از پرداخت های مالی و راه حل پیام برای سرعت بخشیدن به انتقال دیجیتال امروز اعلام کرد که آن را رسما پیوست ایالات متحده پرداخت سریع تر شورای (FPC) عضویت سازمان اختصاص داده شده به پیشبرد سریع تر پرداخت در ایالات متحده. به عنوان یک عضو از شورای Volante خواهد شد پیوستن به عنوان یک رای گیری عضو در ارائه دهندگان تکنولوژی بخش بیشتر به آدرس مسائل که مانع تصویب سریع تر پرداخت.

در ایالات متحده Volante شناخته شده است به عنوان توانمند از اولین زمان واقعی پرداخت بیش از پاکسازی خانه RTP® , شبکه, شده است و شرکت کنندگان فعال در پرداخت سریع تر نیروی کار. در سطح بین المللی این شرکت شده است یک نیروی محرکه در پرداخت نوسازی کمک به بانک ها از تمام اندازه ها روند زمان واقعی پرداخت به عنوان یک سرویس در ابر و یا بر فرض به صورت منطقه ای در چارچوب مانند انگلستان و سریعتر پرداخت, مکزیک SPEI و اتحادیه اروپا SEPA فوری. به تازگی این شرکت راه اندازی آن رایگان RTP به عنوان یک سرویس برنامه حذف onboarding و هزینه های خدمات به طور معمول در ارتباط با اتصال به جدید پرداخت ریل.

“به عنوان یک مستقل راه حل-اگنوستیک عضو سازمان FPC است در یک موقعیت منحصر به فرد به کار با تمام ذینفعان صنعت و مقابله با چالش هایی که ممکن است مشکل تر برای آدرس از طریق همکاری های دو جانبه به تنهایی” گفت: نی Luhtanenمدیر اجرایی سریع تر پرداخت کرد. “ما مشتاقانه منتظر به اعمال نفوذ Volante تخصص در پرداخت نوآوری و تحول در سراسر طیف بانک.”

Ganesh Srinivasan, مدیر جهانی سر از مشارکت و اتحاد Volante فن آوری گفت: “ما در آستانه یک تحول در ما چگونه پرداخت در ایالات متحده. سریع فن آوری و نوآوری ابر تصویب و تقاضا به صورت دقیق تر و سریع تر پرداخت در حال حاضر یک فرصت بزرگ – و نه فقط برای بانک های بزرگ. ما می خواهیم به بانک های کوچکتر از فرصت برابر برای شرکت در زمان واقعی انقلاب و ایجاد یک مزیت رقابتی پایدار را به عنوان به خوبی.”

او ادامه داد: “به عنوان یک عضو جدید از ایالات متحده پرداخت سریع تر شورای ما به دنبال به جلو به اشتراک گذاری دانش ما به کمک جامعه تعریف بهترین شیوه ها و استانداردهای به کمک بیشتر رانندگی تصویب سریع تر پرداخت. ما به طور کامل متعهد به این ابتکار و ما مشتاقانه منتظر به همکاری با اعضای ما.”

در مورد ایالات متحده پرداخت سریع تر شورای (FPC)

این FPC صنعت است-led عضویت در سازمان که ماموریت است که برای تسهیل در کلاس جهانی سیستم پرداخت که در آن آمریکایی ها می توانند با خیال راحت و ایمن پرداخت در هر نقطه در هر زمان و با نزدیک فوری بودجه در دسترس است. توسط طراحی FPC را تشویق می کند طیف متنوعی از دیدگاه و باز است به همه ذینفعان در ایالات متحده سیستم پرداخت. هدایت اصول انصاف و شمول انعطاف پذیری و شفافیت های FPC استفاده مشترک حل مساله و روش حل و فصل مسائل هستند که مهار گسترده ای پرداخت سریع تر تصویب در این کشور است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید FasterPaymentsCouncil.org.

در مورد فن آوری های Volante

Volante های ارائه دهنده جهانی از فن آوری و نرم افزار به عنوان یک سرویس برای سرعت بخشیدن به دیجیتال تغییر و تحول و نوسازی در خدمات مالی است. مشتریان ما عبارتند از بزرگترین بانک ها در بازار زیرساختهای مبادلات پاکسازی خانه ها, شرکت گنجينه و کارت شبکه.

Volante را در اکوسیستم کسب و کار خدمات ساده و خودکار سیستم های پیچیده و فرایندهای در پرداخت بازارهای سرمایه و مالی پیام یکپارچه سازی. به عنوان یک نتیجه, ما مشتریان را قادر به ماندن بگیرید پیش از ظهور روند بازار رقابتی تر تبدیل شده تحویل مشتری برتر تجربه و رشد کسب و کار خود را از طریق نوآوری.

دهکده در دره سیلیکون در سال 2001 Volante امروز به عنوان یک اعتماد استراتژیک شریک کسب و کار برای بیش از 90 موسسات مالی در 35 کشور جهان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: www.volantetech.com.

منبع Volante فن آوری

لینک های مرتبط

http://www.volantetech.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im