بازديد و درآمد در حال رها کردن در مینه سوتا ایمنی-net درمانگاه با توجه به COVID-19

مراقبت های اولیه بازديد پایین به طور قابل توجهی ایجاد مشکلات مالی برای درمانگاه اما همچنین به طور بالقوه تنظیم صحنه برای یک موج از بیماران نیاز به مراقبت اورژانس بیمارستان در زمانی که COVID-19 زور زدن سیستم.

اگر سمت چپ مدیریت نشده, شرایط مزمن می تواند تبدیل به آسم شدید حملات دیابتی شوک مواد مخدر, مصرف بیش از حد و یا سلامت روانی بحران است که می تواند نیاز به بیمارستان در سطح مراقبت.

“اگر ما سقوط و دیگر مراکز را به عنوان به خوبی از آن خواهد شد یک اثر دومینو است که پایمال کردن سیستم بیمارستان” گفت: کارینا فارست-پرکینز اجرایی در مرکز خدمات و در مینیاپولیس.

دولت ایمنی-net درمانگاه که نسبت بیشتری از پزشکی بیماران در معرض خطر هستند در فشار مالی. با بیمار درآمد حذف 50 درصد در برخی از مکان های بسیاری را گذاشته کارگران و نمی دانم چقدر دیگر آنها می توانند عامل.

“هنوز هم وجود دارد که بلوک از بیماران وجود دارد که ما نیاز به مراقبت و اینکه ما برای زنده ماندن انجام دهید که واقعا در یک نقطه اوج” جاناتان واتسون اجرایی در مینه سوتا انجمن مراکز بهداشتی و درمانی که نشان دهنده 17 ایمنی-net درمانگاه.

دو سوم از درمانگاه بيماران دارای درآمد زیر خط فقر; یک سوم در حال ایجاد و حدود نیمی از آنها ثبت نام در پزشکی دولتی یا MinnesotaCare برنامه های.

“ما در حال انجام برخی از بازدیدکننده داشته است به صورت رایگان در حال حاضر گفت:” فارست-پرکینز. “ما نمی باید توانایی لایحه برای آنها و ما در حال گرفتن صدها نفر از آنها در هفته است.”

دو نفر از افراد مرکز سه مکان را تعطیل, 27 کارگران گذاشته و رهبری ارشد furloughed حقوق خود را.

تقریبا یک شبه درمانگاه مجموعه تصویری و تلفن لینک به جای چهره به چهره بازدیدکننده داشته است است که دلسرد طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این است که هر نوآوری یا هلاک گفت:” گرگ هریسون در جامعه بومی آمریکا درمانگاه در مینیاپولیس.

مینه سوتا وزارت خدمات انسانی که در عمل دولت برنامه های بیمه به تازگی ساخته شده این امکان را برای کلینیک به لایحه بیشتر بازدیدکننده داشته است پزشکی از راه دور از جمله تماس های تلفنی است که فاقد شرایط لازم برای پرداخت.

COVID-19 بودجه اضطراری در دسترس است اما دلار در حال اختصاص داده شده برای coronavirus تست مراقبت های بهداشتی و تجهیزات پزشکی.

“وجود دارد بسیار کمی از این بودجه که به سادگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به جای از دست هزینه درآمد گفت:” استیو Knutson ارشد اجرایی در محله HealthSource در مینیاپولیس.

غیر انتفاعی ایمنی-net درمانگاه به تنهایی نیست. در سراسر کشور دفاتر پزشکی از همه نوع در حال آماده کردن کارکنان و برش و پرداخت و یا کاهش خدمات.

ویژه 50 میلیون دلار مراقبت های بهداشتی اضطراری صندوق مجاز توسط قوه مقننه واز درخواست امداد هستند که پنج برابر بیشتر از آنچه در آن ارائه می کنند.

“کمک های مالی بیشتر نیاز به اتفاق می افتد به ما ارائه با ثبات” واتسون گفت.

St. Paul مبتنی بر مینه سوتا جامعه مراقبت دولت بزرگترین ایمنی-net درمانگاه با 37,000 بیماران بسته شده است 13 از آن 17 مکان. در یک فضا در کنار مجموعه ای اپتومتری تبدیل شد به یک مراقبت های دوران بارداری, درمانگاه خود را با ورودی مجزا.

“قدر از منابع مورد نیاز است ژرف” پیج اندرسون بون درمانگاه ارشد پیشرفت افسر. “نیاز به این منابع در دسترس بودند دیروز, هنوز چهار هفته از در حال حاضر و که نمی تواند درک شود.”

“کلینیک ما مجبور به ایجاد و تکامل در راه بسیار سریع تر از ما آماده برای, اما این چیزی است که ما به عنوان یک جامعه کلینیک [هستند] قرار است به انجام,” دکتر گفت: Lauren گرابر مدیر پزشکی برای سلامت جمعیت در خیابان درمانگاه.

گرابر که نه تصویری و چت یکی در درمانگاه جلسه در صبح روز جمعه گفت: پزشکی از راه دور می دهد بینش جدید به بیماران خود را.

“مردم هیجان زده به من نشان می دهد خانه خود را,” او گفت:. “در برخی از راه های آن متفاوت است صمیمی تر نگاه کنید.”

تصویب سریع پزشکی از راه دور می تواند آن را آسان تر برای بیماران و پزشکان برای تعامل حتی پس از COVID-19 همه گیر فروکش.

“قبل از این ما می خواستیم بیشتر راه های خلاقانه برای رفتن به بیماران ما” گفت: Shawna Hedlund, مدیر دسترسی به بهداشت و وکالت در مینه سوتا جامعه مراقبت.

“این قرار ما پا بر روی گاز,” او گفت:. “من امیدوارم که این اساسا تغییرات مراقبت های بهداشتی و نحوه ارائه آن است.”

یک منطقه است که به ضربه بسیار سخت است که مراقبت از دندان که بسیاری از ایمنی خالص درمانگاه را به عنوان هسته به ماموریت خود را به دلیل دندانپزشکی های خصوصی اغلب نمی مدیکید ثبت نام به دلیل پایین نرخ بازپرداخت.

با این توصیه که اکثر عروق کرونر از کار دندانپزشکی بود به تعویق افتاد و این درمانگاه را تعطیل ترین خدمات.

“ما از 100 دندانپزشکی بیماران یک روز به دیدن none” گفت: ان Cazaban ارشد اجرایی در سوتهسید خدمات سلامت و بهداشت جامعه در مینیاپولیس. “ما تا به حال به کردند 62 کارکنان.”

تحت توافق با ابوت شمال غربی بیمارستان Southside را در کلینیک دندانپزشکی در زمان مراقبت از برخی از بیماران دندانپزشکی که رفته بود به اتاق اورژانس در مینیاپولیس بیمارستان یک کانال است که در حال حاضر بسته شده است.

این درمانگاه هنوز هم از دیدن بیمارانی که نیاز به توجه فوری پزشکی با بیشتر بودن نمایش قبل از آنها در درب راه رفتن.

“ما هنوز هم می خواهید برای دیدن مردمی با گلودرد و دیدن مردمی که دیگر شرایط حاد” گفت: Harrison از جامعه بومی آمریکا درمانگاه.

Nate Beske شده است که یک بیمار در جامعه-دانشگاه مرکز بهداشت در مینیاپولیس از سال 2008 به زودی شروع به خود درمانی است با یک روانشناس کلینیک توسط تلفن.

او برای اولین بار آمد به درمانگاه بیش از یک دهه پیش هنگامی که او در مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد به الکل و زندگی در یک ماشین “چرا که هر کس به نوعی از طریق من.”

هوشیار در حال حاضر برای سال های بسیاری از او گفت که او را مردد به سوئیچ به یک راه جدید برای گرفتن درمانی است.

Beske یک نماینده بیمار در کلینیک مدیره و او نگرانی در مورد آینده آن است.

“نگرانی من این است که مردمی که در حال مقابله و از سال 2007 یا 2008,” او گفت:. “کسانی که مردمی که در خطر از دست دادن خدمات اساسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im