VirusBlockchain.com: جوامع امن تر و محل کار با کروناویروس COVID-19 Blockchain نظارت بر

“بر خلاف سنتی بیماری های عفونی نظارت است که با تمرکز بر افراد آلوده به این است که یک سیستم است که نظارت بر حرکت مثلا افراد در عوض, با توجه به محدود کردن بازگشت خود را اگر آنها را از طریق مناطق شناخته شده آلوده می گوید:” Ayon Hazraمدیر عامل شرکت Qlikchain مدیر برای PHBC. “PHBC ویروس-رایگان نظارت blockchain می تواند به طور خودکار شناسایی مناطق با و بدون اعتبار گزارش حادثه توسط یکپارچه سازی اطلاعات در زمان واقعی از ویروس نظارت ارائه دهندگان با هوش مصنوعی (AI) و سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS). این مناطق بدون اعتبار گزارش آلودگی بالا هستند به منطقه امن ، جوامع و محل کار می تواند به حفظ چنین منطقه امن وضعیت اگر آنها محدود کردن دسترسی به ناشناس شناسایی افراد و تنها اجازه حرکت به و از دیگر مناطق امن. این روش را قادر می سازد جوامع و محل کار به طور موثر محافظت از مثلا افراد.”

این blockchain فروشگاه های محل کار یا جامعه حفاظت گواهی از سازمان های امنیتی و یا نهادهای دولتی به اطمینان دهم که همه افرادی که وارد یک منطقه امن به طور مداوم تحت نظارت است. کسانی که قبلا وارد منطقه آلوده مورد نیاز به باقی می ماند در یک منطقه قرنطینه قبل از آنها مجاز به یک منطقه امن. جوامع نیز می تواند جدا شده و محل اقامت برای بازدید کننده های ورودی که به صورت ناشناس نظارت برای یک دوره مشخص از زمان. اگر این بازدید کنندگان را فراموش نمی کند و هر گونه علائم آنها ممکن است پیوستن به کل جامعه است. برای مثال امن مسکونی استراحتگاه ممکن است نیاز به ساکنان جدید به صرف زمان در مهمان تسهیلات قبل از اینکه به آنها اجازه دسترسی به امکانات رفت و آمد مکرر برای طولانی مدت ساکنان.

این PHBC ویروس رایگان نظارت blockchain برای اولین بار معرفی شد به مقامات بهداشت عمومی در PHBC کنفرانس در ژنو در فوریه 10 سال 2020. یک سال تاثیر بر مشارکت جوامع و محل کار ارائه خواهد شد یک روز پس از اجرایی جلسه هیئت مدیره سازمان بهداشت جهانی (WHO) در PHBC را 2021 کنفرانس.

منابع انسانی و مدیران ارشد مسکن نمایندگان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و همچنین جامعه کسب و کار و نمایندگان دولت دعوت به پیوستن به PHBC این کارگروه برای نظارت و حفاظت از اولویت مناطق که آنها باید به طور موثر حفظ ویروس رایگان برای امنیت و یا به دلایل اقتصادی.

www.virusblockchain.com/coronavirus-blockchain

در مورد PHBC

بهداشت عمومی Blockchain کنسرسیوم (PHBC) نشان دهنده مقامات بهداشتی دانشگاه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و نوآوران که در تلاش برای جمع آوری با خیال راحت ذخیره و تجزیه و تحلیل ناشناس داده های سلامت در blockchain به منظور از بین بردن بیماری ها و بهبود زندگی مردم در سراسر جهان است.

رسانه های دعوت

Coronavirus Blockchain – رسانه های کنفرانس, تصاویر و لوگو: www.virusblockchain.com/coronavirus-media

عربی
چینی
انگلیسی
فیلیپینی
فرانسوی
آلمانی
هندی
ایتالیایی
ژاپنی
کره ای
پرتغالی
روسی
اسپانیایی

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1135344/Ayon_Hazra_CEO_Qlikchain.jpg

تماس با ما:
Ayon Hazra
مدیر عامل شرکت Qlikchain, مدیر, برای سلامت عمومی Blockchain کنسرسیوم (PHBC)
ایمیل: [email protected]
تلفن: +31-70250-0409
www.phbconsortium.org

منبع VirusBlockchain.com

لینک های مرتبط

https://www.virusblockchain.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>