ویروس می اندازد سرشماری سال 2020 به “قلمرو ناشناخته’

Coronavirus همه گیر نمی توانست وارد در یک زمان بدتر 2020 سرشماری. یک بار در یک دهه تعداد فقط در مورد به ضربه به اوردرایو زمانی که بحران طرح میتوانست زندگی آمریکایی.

تظاهرات doorknocking و رویدادهای دیگر مردم را تشویق به پر کردن فرم های خود را در اطراف سرشماری روز 1 آوریل لغو شده است. قصد دارد به تماس با سخت-به-تعداد کالج, دانش آموزان, افراد بی خانمان و از راه دور ساکنان روستایی به تعویق افتاده اند که باید جلسات آموزشی برای سرشماری کنندگان و عملیات دیگر.

بسیاری از خانواده ها در سراسر کشور اخیرا نامه کارگردانی آنها را به پر کردن آمار آنلاین — یک گزینه جدید برای سال 2020 است. بیش از 29 درصد از خانواده ها انجام داده بود به طوری که از سه شنبه.

این کار پیچیده از شکار کردن افرادی که پاسخ ندادهاند در حال حاضر میله میله برای شروع در اواخر ماه مه هنگامی که هزاران نفر از مردم که به امضا رسید تا کار برای سرشماری خواهد شد اعزام به درب خانه در سراسر کشور.

که می تواند به منظور بلند اما اگر ویروس مربوط به محدودیت در محل باقی می ماند پس از یک تاخیر شروع می شود.

“من فکر می کنم آن را به رفتن به در حال حاضر به چالش کشیدن سرشماری بیشتر به چالش کشیدن” گفت: اندرو Virden دولت مدیر آمار عملیات. “این خواهد استرس اهمیت مردم با استفاده از self-پاسخ دوره [برای پر کردن فرم] قبل از پایان مارس به طوری که یک غریبه نمی آید به خود را درب.”

Willard گفت: آنها امید به جای برنامه ریزی doorknocking تلاش با تلفن های بانکی. دولت تا به حال نیز راه اندازی بیش از 400 سوال کمک مراکز برای افرادی که به دنبال کمک به, اما بیش از 200 نفر از آنها در کتابخانه ها — که ممکن است دیگر باز شود.

“این چیزی بود هر یک از ما می توانست پیش بینی یا برنامه ریزی شده” آل Fontenot اداره دانشیار مدیر سرشماری بمدت ده سال برنامه جمعه به خبرنگاران گفت:. “همه ما بدترین کابوس از چیزهایی است که می تواند به اشتباه با سرشماری ما این پیش بینی نیست مجموعه ای از اقدامات است.”

بیش از دو قرن پس از این کشور برای اولین بار سرشماری هیچ سابقه برای بحران این قدر همزمان با decennial تعداد گفت: سرشماری مورخ مارگو اندرسون.

“آنها واقعا در قلمرو ناشناخته” اندرسون گفت. 1918 پاندمی آنفلوانزا, در مقابل, در زمان برگزاری مدتها قبل از سال 1920 سرشماری نورد در اطراف.

“حق با صدا غذا خوردن dab در وسط دو ماه هنگامی که ما در واقع باید شمارش ما یک بحران ملی” اندرسون گفت. “و یکی که اساسا محدود مردم است.”

این ویروس همچنین پیچیده شمارش بی خانمان که به طور معمول شمارش در هر کجا که واقع شده در مارس 1 — هر چند شمارش خواهد شد و در حال حاضر شروع. Hennepin شهرستان آغاز شده است در حال حرکت بی خانمان سالمندان به حومه هتل, بدین معنی که ممکن است شمارش در بلومینگتون به جای که در آن آنها به طور معمول اقامت در مینیاپولیس.

مونیکا نیلسون که عمل دو پناهگاه بی خانمان در مینیاپولیس گفت که می تواند به معنای شهر از دست می دهد در بیش از 5 میلیون دلار در دهه آینده بر اساس تخمین می زند که هر فرد محسوب جلب $2,800 در بودجه فدرال خود را برای جامعه است.

“مینیاپولیس سزاوار است که درآمد چرا که آنها هستند که مراقبت برای بی خانمان جامعه” گفت: نیلسون که مشاوره Hennepin شهرستان در شمارش بی خانمان.

اداره آمار نیز تشویق پناهگاه بی خانمان به ارائه اطلاعات خود به ساکنان بنابراین آمار داوطلبان لازم نیست برای انجام در شخص مصاحبه. اما نیلسون گفت: پناهگاه در حال حاضر دچار کمبود کارکنان و برخورد با پیچیده قرنطینه ترتیبات.

“ما در حال تقلا آن را به عنوان ما در پناهگاه” نیلسون گفت.

“همه ما بستگی دارد سرشماری کمک به ما داده مناسب,” او اضافه شده است. “این نه تنها برای این زمان در حال حاضر.”

Alberder Gillespie, مینیاپولیس, سرشماری هماهنگ کننده گفت: بیش از یک دوجین حوادث با هدف بالا بردن آگاهی در مورد سرشماری شده اند scuttled از جمله doorknocking در جنوب مینیاپولیس و پاوا در خیابان فرانکلین.

گیلیسپی گفت: سال 2020 آمار در حال حاضر منحصر به فرد در بسیاری جهات به دلیل مبارزه بر تابعیت سوال و جامعه نگرانی در مورد اخراج.

“در حال حاضر ما COVID-19. پس از آن یک غلتکی سوار coaster به حداقل می گویند” Gillespie گفت.

اما تکنولوژی ممکن است همه چیز را آسان تر.

“من فکر می کنم اگر ما ندارد سرشماری آنلاین در دسترس این چرخه و یا از طریق تلفن ما می تواند بسیار بدتر از موقعیت” Gillespie گفت.

شمارش دانشجویان را نیز به چالش کشیدن چرا که بسیاری از آنها در حال حاضر در سمت چپ محوطه دانشگاه برای ترم بعد از این ویروس مجبور کلاس به حرکت آنلاین.

به طور معمول آمار داوطلبان خواهد صیقلی دانشگاه مینه سوتا محله در ابتدای ماه آوریل تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان در خارج از پردیس مسکن با پر کردن فرم های خود را. که عملیات به تعویق افتاد دو هفته. اما با بسیاری از دانش آموزان پشت در خانه این دانشگاه در تلاش است تا آنها را تشویق طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی و وسایل دیگر برای پاسخ به این سرشماری با آدرس نرمال در مدرسه.

“حتی در یک سال خوب وقتی که همه چیز می رود ما نگران undercounts گفت:” مایک میلر که co-صندلی های دانشگاه, آمار کامل تعداد کمیته. “این یکی دیگر از چالش های است که باعث می شود که بیشتر از یک واقعیت است.”

الکس بک امضا به یک enumerator و گفته شد آموزش آغاز خواهد شد در اواخر ماه مارس است. اما هفته گذشته او موفق به دریافت یک ایمیل گفت: آموزش رانده شده و به 15 آوریل در اولین.

“من واقعا نمی دانم زمانی که آن را به شروع در این مرحله” بک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>