ویروس خاموش و مینه سوتا را جمع آوری مکان های

زندگی معمول خود ادامه داد تا به آرامی سخت کار کردن به توقف در مینه سوتا به عنوان یک تعداد زیادی از رویدادها و جلسات عمومی و مکان های تجمع تعطیل در مبارزه با کروناویروس.

موزه تئاتر, دادگاه, عمومی, انجمن, رویدادهای ورزشی و همه فن حریف جاهای دیگر تجمع Minnesotans درهای بسته و لغو برنامه های به زودی پس از فرماندار اعلام زمان صلح و وضعیت اضطراری در روز جمعه. اعلام شد که تعداد COVID-19 موارد در مینه سوتا افزایش به 14. سازمان به سرعت توجه مقامات مشاوره برای انصراف از گردهمایی 250 یا بیشتر مردم است.

“آن چیزی که حق انجام” گفت: کریس هاولند ، سخنگوی Chanhassen شام تئاتر. پیش از آن در هفته با تئاتر شروع به برداشتن گام های اضافی برای ضد عفونی سطوح و حفظ مشتریان و کارکنان امن است. اما به عنوان وضعیت در اطراف coronavirus به سرعت در حال تغییر بود و تئاتر قصد دارد باز بماند. این بسته چهار شنبه, furloughing 300 کارکنان.

“این دلخراش” هاولند گفت. “این خواهد بود که سختی. … آن را به یک وضعیت که هیچ کس از طریق زندگی می کردند در طول عمر من است.”

یکی یکی, دیگر, تئاتر, فرهنگی و سالن های پیوست در حال گسترش لیست تعطیلی از جمله اکلاهما, Ordway و تئاتر کودکان و نوجوانان. موزه ها که بسته شامل موسسه مینیاپولیس, هنر, Walker Art Center, مینه سوتا, دریایی, موزه هنر در وینونا. خیابان اول به حالت تعلیق در تمام نشان می دهد از طریق پایان ماه مارس.

دونده که امضا کرده بود به اجرا داغ داش 5K و 10 مایل گفته شد جمعه که در مارس 21 جاده مسابقه لغو شده است.

شهرستانها در سراسر منطقه مترو بسته جامعه مراکز و لغو وقایع است. ملکه های لبنی که نوید آغاز بهار با مخروط روز لغو خشنود رویداد در مارس 19 از آنجا که از virus.

حتی بزرگ جاذبه های با فضاهای باز و بسته از جمله مینه سوتا چشم انداز باغ و باغ وحش مینه سوتا.

“مثل همیشه سلامت و ایمنی از مهمانان ما کارکنان و داوطلبان و حیوانات اولویت ما است و ما همچنان به طور فعال نظارت بر تحولات جهانی و گسترش ویروس” خواندن یک بیانیه نوشته شده توسط باغ وحش.

و در روز جمعه حتی اسکات لمبرت با اکراه به در به ویران بودن ناشی از کروناویروس و اعلام کرد که شهرهای دوقلو خودرو بود و تعطیل.

“این درست اما من خوشحال نیست” گفت: Lambert, جمهور, بیشتر مترو Automobile Dealers Association که سازماندهی سالانه نشان می دهد.

یک روز پیش او انتظار می رود این نمایش به پایان خود نه روز اجرا روز یکشنبه به دلیل مراحل گرفته شده برای ضد عفونی کردن سطوح. اما به عنوان دیگر وقایع و مکانهای بسته و دولتی و ملی مقامات بهداشت مطرح هشدار در مورد گسترش ویروس نگرانی از کسانی که مشغول به کار و حضور در نمایش نصب شده است.

“تمام خلق به نظر می رسید به تغییر” لامبرت گفت. “به نظر می رسید مانند ما در برخورد با سوالات بیشتری از مردم است. آن را سخت تر به نظر می رسید به باز بماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>