نیویورک — در سراسر جهان مسابقه برای محافظت از مردم در برابر بی خبر coronavirus حامل تشدید دوشنبه سوراخ سوراخ شدن دولت در برابر یکدیگر به عنوان آنها خرید محافظ دنده و باعث پرسش های جدید در مورد کسی که باید پوشیدن ماسک, دریافت, درجه حرارت چک و یا حتی مجاز به رفتن به خارج.

در شهر ووهان که در آن همه گیر آغاز شد و در دسامبر سبز نماد در دستياران گوشی های دیکته حرکات خود را. سبز است “سلامت کد” که می گوید یک کاربر علامت رایگان و ضروری برای هیئت مدیره یک مترو ورود به هتل یا وارد شهرستان مرکزی از 11 میلیون نفر است. جدی محدودیت های مسافرتی هنوز هم وجود دارد برای کسانی که زرد یا قرمز نمادها.

در شمال ایتالیا کشور با بسیاری از ویروس مرگ و میر در جهان در بیش از 13000 نگهبانان با دماسنج اسلحه تصمیم می گیرید که می توانید وارد سوپر مارکت ها. در لس آنجلس شهردار توصیه کرده است که این شهرستان را 4 میلیون نفر ماسک می پوشند.

و یک مقام بهداشتی در فرانسه را سخت ضربه شرقی گفت: مقامات آمریکایی swooped در چین فرودگاه به روح دور planeload از ماسک که فرانسه دستور داده بود.

“در جاده اسفالته دارای سنگفرش آمریکایی ها وارد, را از پول نقد و پرداخت سه یا چهار بار بیشتر برای سفارشات ما به طوری که ما واقعا باید به مبارزه با” ژان Rottner که هر دو رهبر سیاسی در منطقه شرقی و یک پزشک اورژانس در Mulhouse رادیو RTL گفت.

یک مطالعه توسط محققان در سنگاپور روز چهارشنبه تخمین زده است که حدود 10 درصد از عفونت های جدید ممکن است موجب افرادی که حامل ویروس اما هنوز دچار علائم.

در پاسخ به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تغییر چگونه آن را تعریف خطرات ناشی از عفونت و گفت اصل است که هر کسی ممکن است یک حامل آیا آنها باید علائم یا نه. نه آن و نه سازمان بهداشت جهانی تغییر کرده راهنمایی های خود را در برابر داشتن همه را با پوشیدن ماسک.

بیش از 95 درصد از افرادی که فوت کرده اند از coronavirus در اروپا شده اند بیش از 60 که گفت پنج شنبه. اسپانیا, در ضمن, گزارش یک رکورد در ویروس های مربوط به مرگ و میر با 950 مرگ و میر در 24 ساعت حتی به عنوان آن عفونت به نظر می رسد به سهولت.

اما از نیویورک به لس آنجلس, مقامات ایالات متحده هشدار داد که بدترین پیش است.

“چگونه آن را به پایان ؟ و مردم می خواهند پاسخ” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. “من می خواهم پاسخ. پاسخ این است که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید.”

ایالت نیویورک را coronavirus مرگ و میر دو برابر در مدت 72 ساعت به بیش از 1900. کومو در حال حاضر شکایت کرده است که ایالات متحده در حال رقابت در برابر یکدیگر برای دنده محافظ و دستگاه تنفس و یا اینکه بیشتر توپ زدن توسط دولت فدرال.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که فدرال ذخایر تقریبا تهی از تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز توسط پزشکان و پرستاران.

“ما در حال رفتن به یک زن و شوهر از هفته شروع تقریبا در حال حاضر, اما به خصوص چند روز از هم اکنون که در حال رفتن به وحشتناک,” او گفت:.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: حتی یک “در جمع سربند” می تواند سرعت گسترش ویروس و یادآوری به مردم برای حفظ فاصله خود از یکدیگر است.

“من می دانم که آن را نگاه سورئال,” او گفت: پوشیدن ماسک. “ما در حال رفتن به مجبور به استفاده می شود برای دیدن هر یک از دیگر مانند این.”

در ژاپن که در آن ماسک ها یک خانواده پایدار دولت برنامه ریزی برای تحویل دو ماسک گاز توسط پست به هر یک از این کشور 50 میلیون خانوار.

در یونان و مقامات قرار داده و کل اردوگاه پناهندگان تحت قرنطینه دوشنبه پس از کشف یک سوم از 63 مخاطبین فقط یک زن آلوده آزمایش مثبت — و هیچ کدام تا به حال نشان داد علائم.

این کشور بالا بیماری های عفونی, متخصص Sotirios Tsiodras اشاره کرد که کارشناسان اختلاف نظر در مورد اینکه آیا ماسک کمک کرده و یا بدتر این ویروس گسترش یافته است.

“این یک بیماری همه گیر از بسیاری از ابهامات و علامت سوال,” او گفت:.

در مجموع تقریبا 942,000 مردم در سراسر جهان قرارداد بسته اند این ویروس با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 47,500 فوت کرده اند از ویروس ها و دیگر 195,000 بهبود یافته اند.

این آمار و ارقام واقعی هستند که بسیار بالاتر به دلیل تست کمبود تفاوت در شمارش مرده و موارد خفیف که رفته اند گزارش نشده. در ایتالیا یک مطالعه جدید دریافتند یک تلفن از coronavirus در استان برگامو بیش از دو برابر رقم رسمی 2,060 برای منطقه در مرکز ایتالیا اپیدمی با برآورد 4,500.

منتقدان همچنین می گویند برخی از دولت ها شده اند به عمد گزارش دهی موارد به منظور اجتناب از انتقاد.

به عنوان نقاط داغ هایش در نیواورلئان و جنوب کالیفرنیا ملت بزرگترین شهرستان, نیویورک, سخت ترین ضربه از همه آنها را. بدن بود در حال لود شده بر روی یخچال سردخانه کامیون توسط لیفتراک در خارج از غرق بیمارستان.

“آن را مانند یک میدان جنگ پشت خانه خود گفت:” 33 ساله اما Sorza که می تواند شنیدن آژیر از غرق المهرست بیمارستان در کوئینز.

کومو گفت: پیش بینی ها نشان می دهد بحران در نیویورک را به اوج در پایان مارس با نرخ مرگ بالا در ادامه از طریق جولای.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه و منجر به مرگ شود.

عمده بازارهای جهانی سهام و آتی سهام ایالات متحده افزایش یافت پنج شنبه پس از راکی شروع به روز.

بسیاری از کشورها در حال حاضر مدل سازی پاسخ آنها به این ویروس در قسمت بعد از چین که در ماه ژانویه بسته کردن کل استان بیش از 70 میلیون نفر است. دولت می گوید این اقدامات یک موفقیت بوده اند و گزارش می دهد که تقریبا تمام موارد جدیدی از این ویروس وارد شده از خارج از کشور.

مردم در ووهان هنگامی که کانون بحران شروع به بازگشت به کار ردیابی توسط یک برنامه تلفن هوشمند است که نشان می دهد اگر آنها نشانه رایگان.

راه رفتن به ایستگاه مترو چهار شنبه, Wu Shenghong یک مدیر برای یک تولید کننده لباس, استفاده از تلفن خود برای اسکن بارکد در یک پوستر که باعث شده برنامه خود را. سبز کد و بخشی از هویت شماره کارت به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش. یک نگهبان با پوشیدن یک ماسک و عینک دست تکان داد او را از طریق.

اگر کد قرمز شده بود که بگویم گارد که وو تایید شد به طور کامل و یا تا به حال یک تب یا علائم دیگر بود و در انتظار یک تشخیص است. زرد کد به معنی او تا به حال تماس با فرد آلوده اما نیومده بود دو هفته قرنطینه معنی که او باید در یک بیمارستان و یا قرنطینه.

مردم با قرمز یا زرد کدهای “قطعا در حال اجرا در اطراف در خارج” گفت: Wu, 51. “من احساس امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de