توکیو — نگرانی از شیوع کروناویروس را تهدیدی برای اقتصاد جهان رشد پنج شنبه, حتی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد انتقاد از خود و پاسخ به تهدید به عنوان یک “جعل” پخته سیاسی خود را دشمنان.

چین تولید فرو در فوریه و حتی گسترده تر از حاشیه رود پس از تلاش ها برای مهار ویروس تعطیل بسیاری از نقاط جهان به دومین اقتصاد رسمی نظرسنجی نشان داد.

بررسی آینده به بازارهای جهانی سهام سقوط به شدت در ترس است که این ویروس گسترش در خارج از کشور می افزاید: برای نصب شواهد گسترده هزینه های این بیماری است که ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر و تاثیر اقتصادی آن در سراسر جهان است.

فهرست کشورهای لمس توسط ویروس به صعود نزدیک به 60 مورد جدید گزارش شنبه در لبنان, کرواسی, هلند و اکوادور. بیش از 85000 نفر در سراسر جهان قرارداد بسته اند این ویروس با مرگ و میر شکوه از 2900.

بسیاری از موارد شده اند نسبتا خفیف و برخی از کسانی که آلوده بر این باور هستند که نشان می دهد هیچ نشانه در همه. اما که می تواند اجازه می دهد تا برای آسان تر گسترش و نگرانی است نصب شده است که در طولانی مدت قرنطينه زنجیره تامین اختلال و کاهش شدید, گردشگری و سفر کسب و کار می تواند تضعیف اقتصاد جهانی و یا حتی باعث رکود است.

ماهانه شاخص مدیران خرید صادر شده توسط چینی ها سازمان آمار و صنعت گروه کاهش یافت و به 35.7 از ژانویه 50 در یک مقیاس 100 نقطه که در آن تعداد زیر 50 نشان می دهد فعالیت های پیمانکاری.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اعلام کرد که 270 میلیارد ین ($2.5 میلیارد دلار) اضطراری بسته اقتصادی برای کمک به مبارزه با ویروس. آبه گفت: در یک کنفرانس خبری که ژاپن در مقطع بحرانی برای تعیین اینکه آیا این کشور می تواند در حفظ و شیوع بیماری تحت کنترل جلوتر از توکیو بازی های المپیک تابستانی.

آبه که اعلام این هفته از یک برنامه به تمام مدارس برای بیش از یک ماه از طریق پایان از سال تحصیلی موجب انتقاد عمومی گفت: اورژانس بسته شامل حمایت مالی برای پدر و مادر و کارفرمایان خود را تحت تاثیر تعطیلی.

“رک و پوست کنده صحبت کردن در این نبرد نمی توان به دست آورد تنها با تلاش های دولت” آبه روز شنبه گفت. “ما نمی توانیم این کار را بدون درک و همکاری هر یک از شما از جمله موسسات پزشکی و خانواده ها و شرکت ها و دولت های محلی است.”

به عنوان دولت درهم برای کنترل گسترش و کسب و کار کشتی با وقفه محققان در حال کار برای درک بهتر این بیماری گزارش شده است که میزان مرگ و میر ممکن است پایین تر از ابتدا می ترسید که بیشتر موارد خفیف هستند محسوب می شود.

یک مطالعه توسط محققان چینی جمعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند تجزیه و تحلیل 1,099 بیماران در بیش از 500 بیمارستان ها در سراسر چین محاسبه مرگ و میر از 1.4 درصد قابل ملاحظه ای پایین تر از مطالعات قبلی است که با تمرکز بر بیماران در ووهان که در آن آغاز شده است و شدید ترین.

با فرض وجود دارد بسیاری از موارد با هیچ و یا بسیار خفیف علائم “مورد مرگ و میر ممکن است بطور قابل توجهی کمتر از 1%” آمریکا مقامات بهداشت نوشت: در یک تحریریه در مجله.

که ویروس جدید بیشتر شبیه شدید آنفلوآنزای فصلی از یک بیماری شبیه به آن ژنتیکی عموزاده سارس, سندرم حاد تنفسی شدید و یا MERS Middle East respiratory syndrome.

با وجود نگرانی در مورد شیوع گسترده تر در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از اقدامات انجام شده و دو جنگ جهاني در دموکرات ها که سوال خود را از دست زدن به از را انتخاب کنید.

در یک تظاهرات سیاسی جمعه شب در شمال چارلستون کارولینای جنوبی مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که دموکراتیک شکایات خود را در مورد دست زدن به ویروس تهدید هستند “جدید خود را جعل” انعکاس مشابه گذشته شکایت توسط رئیس جمهور در مورد روسیه تحقیق و تفحص و استیضاح.

تهمت متهم دموکرات “سیاسی” coronavirus تهدید و افتخار در مورد اقدامات پیشگیرانه او دستور داد در تلاش برای نگه داشتن این ویروس از گسترش در سراسر ایالات متحده است.

مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به صحبت می کنند, مقامات بهداشت تایید یک مورد دوم از این ویروس در ایالات متحده آمریکا در یک فرد که نمی سفر بین المللی و یا تماس نزدیک با هر کسی که تا به حال ویروس.

شیوع این بیماری را در سراسر جهان منجر به توقیف مقدس سایت لغو کلاس ها و تغییرات در زندگی روزمره میلیون ها نفر.

ایران در حال آماده سازی برای امکان “دهها هزار نفر” از مردم گرفتن تست شده برای این ویروس به عنوان تعدادی از تأييد موارد مشخصی دوباره شنبه یک مقام رسمی گفت: تأکید ترس هر دو در خانه و خارج از کشور بیش از شیوع این بیماری در جمهوری اسلامی است.

ویروس و COVID-19 بیماری باعث کشته شدن 43 نفر از 593 موارد تایید شده در ایران, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت. جدید تلفات نشان دهنده یک پرش از 205 موارد — 150 درصد افزایش از 388 گزارش روز قبل از.

در اوایل روز شنبه بحرین منع تجمعات عمومی به مدت دو هفته و تهدید به پیگرد قانونی در برابر مسافرانی که از ایران و تا به حال تست شده برای ویروس.

عربستان سعودی بسته کردن اسلام مقدس ترین سایت در مکه و مدینه به زائران خارجی اخلال در سفر برای هزاران نفر از مسلمانان در حال حاضر رهبری به پادشاهی و به طور بالقوه مؤثر بر قصد دارد بعد از این سال برای میلیون ها نفر بیشتر جلوتر از روزه ماه رمضان و مراسم حج.

حتی در جدا تحریم-آمار کره شمالی ” کیم جونگ سازمان ملل متحد به نام برای قوی تر anti-virus تلاش برای محافظت در برابر COVID-19 گفت: وجود خواهد داشت “عواقب جدی” اگر این بیماری به کشور است.

چین شاهد یک رکود در عفونت های جدید و در صبح روز شنبه گزارش 427 موارد جدید طی 24 ساعت همراه با 47 اضافی مرگ و میر. این شهرستان در کانون شیوع ووهان اختصاص بخش عمده ای از هر دو. حزب حاکم در تلاش برای بازگرداندن عمومی و کسب و کار, اعتماد به نفس و جلوگیری از عمیق تر شدن رکود اقتصادی و به لحاظ سیاسی خطرناک زیان کار پس از دو هفته وقفه به دلیل شیوع ویروسی.

کره جنوبی دوم سخت ترین ضربه های کشور گزارش شده 813 جدید موارد شنبه — بالاترین روزانه پرش پس از تایید آن بیمار برای اولین بار در اواخر ماه ژانویه و افزایش آن در مجموع به 3,150.

خیابان های متروک در شهر ساپورو در ژاپن شمالی اصلی جزیره هوکایدو که در آن یک وضعیت اضطراری صادر شد تا اواسط ماه مارس. هفتاد موارد — بزرگترین از یک استان در ژاپن — تشخیص داده شده اند در این جزیره ریاست.

در فرانسه و اسقف اعظم پاریس توصیه کشیش اهل محله به اداره صمیمیت و همدلی با قرار دادن مراسم مذهبی نان در دهان از نمازگزاران. به جای کشیش گفته شد به جای نان را در دست خود. با توجه به اسقف پاریس یک کشیش آزمایش مثبت برای ویروس جمعه پس از بازگشت از ایتالیا.

رئیس سازمان بهداشت جهانی روز جمعه اعلام کرد که خطر ابتلا به این ویروس گسترش در سراسر جهان بود “بسیار بالا” در حالی که U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: “پنجره فرصت” برای حاوی ویروس بود باریک.

در آسیا توکیو دیزنی لند و استودیو یونیورسال ژاپن اعلام کرد که آنها را خواهد دید و حوادث است که انتظار می رود برای جذب ده ها هزار نفر از مردم خاموش نامیده می شدند از جمله یک سری کنسرت توسط K-pop گروه BTS.

ورود توریست در تایلند در حال پایین 50 درصد در مقایسه با یک سال پیش و در ایتالیا — که به گزارش 888 موارد بیشتر از هر کشور در خارج از آسیا — رزرو هتل در حال سقوط و برتر جوزپه کونته مطرح شبح رکود اقتصادی.

اقتصاددانان پیش بینی رشد جهانی را لغزش به 2.4 درصد در سال جاری کمترین پس از رکود بزرگ در سال 2009 و قبل از آن انتظارات و نزدیک به 3 درصد است. برای ایالات متحده تخمین می زند در حال سقوط به پایین به عنوان 1.7 درصد رشد در این سال از 2.3 درصد در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de