ویروس می تواند فشار و عدم پرداخت قبوض آب و برق به بالاترین سطح خود در دهه

WEC Energy Group, Inc. و OGE انرژی Corp. ممکن است به صورت ابزار صنعت شدیدترین ضربات به درآمد به عنوان پرداخت نشده مشتری صورتحساب شمع تا با توجه به یک گزارش پژوهش.

میلواکی-بر اساس ابزار را قبل از مالیات درآمد اسلاید ممکن به اندازه 3.7% هیو Wynne و اریک Selmon تحلیلگران با سرمایه گذاری شرکت تحقیقاتی SSR LLC نوشت: دوشنبه ، آنها هشدار می دهند که اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر ممکن است درایو فراهم نشده و برق و گاز صورتحساب به بالاترین سطح خود در دو دهه.

آب و برق دیگر است که ممکن است به صورت قابل توجهی کشیدن بر درآمد شامل اوکلاهما مبتنی بر OGE با حدود 3 درصد کاهش Avangrid Inc.با 2.9 درصد کاهش و سلطه انرژی با 2.8 درصد سقوط.

با میلیون ها نفر از مردم از بسیاری از آب و برق باید متوقف قطع مشتریان برای عدم پرداخت صورتحساب. در حالی که برخی از ایالت ها اجازه می دهد نرم افزار برای بازیابی هزینه صورتحساب های پرداخت نشده از طریق هزینه های اضافی و ابزار جریان های نقدی خواهد رنج می برند تا زمانی که افزایش نرخ به اثر تحلیلگران گفت. علاوه بر یازده ایالت ویسکانسین از جمله اجازه می دهد برای پیگیری آب و برق Covid-19 هزینه های آنها گفت.

سالانه تغییرات در نرخ بیکاری حدود 39 درصد افزایش در فراهم نشده صورتحساب برق و 45 درصد از قبوض گاز با توجه به گزارش. ایالات متحده بیکاری سر به فلک کشید به 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ به عنوان پناهگاه در محل سفارشات مجبور کسب و کار برای ریختن میلیون ها نفر از کارگران است.

WEC انرژی گفت که تحت قوانین و مقررات جاری این شرکت می تواند در بهبود بدهی های بد و هزینه های در حال کار با رگولاتور و ذینفعان برای پیگیری لوایح در آینده برای بازیابی. این شرکت همچنین در حال کار با دولت فدرال و دولت های ایالتی برای کمک به مشتریان خود را مدیریت صورت حساب. OGE, Avangrid و سلطه نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

تنظیم کننده ها اجازه آب و برق تسلیم ویروس-هزینه های مربوط از جمله کسانی که از عدم پرداخت برای آینده پتانسیل بازیابی WEC رئیس گیل E. Klappa گفت: در طول یک درآمد تماس هفته گذشته است.

ملک می تواند در بهبود هزینه های منقضی مجموعه در طول زمان برای تقریبا همه از آن آب و برق و گاز. رئیس امور مالی James Chapman گفت: در ویرجینیا بر اساس شرکت های درآمدی تماس که او انتظار ندارد “بد بدهی هزینه بیش از بودجه مقدار به یک راننده مواد برای این سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de