VironAire راه اندازی نسل بعدی تکنولوژی قابل حمل هپا تصفیه کننده هوا در واکنش به ملت Covid-19 بحران

پالم اسپرینگز کالیفرنیا., ژوئیه 28 سال 2020 /PRNewswire/ — VironAire (https://VironAire.com) امروز اعلام کرد راه اندازی دو مقرون به صرفه نسل بعدی فن آوری پزشکی-درجه تصفیه کننده هوا برای کسب و کار و خانه. دانشگاه هاروارد پروفسور جوزف آلن یکی از بسیاری از متخصصان پزشکی توصیه می کند که پیشرفته هپا تصفیه کننده هوا به عنوان یک استراتژی در مبارزه هوابرد ویروس انتقال قطرات. VironAire دو جدید و بهبود قابل حمل تصفیه استخدام نوآورانه چند مرحله آلودگی هوا در یک رد پای کوچک. هر واحد به طور خاص طراحی شده به هوا را امن تر در فضاهای سربسته مانند schoolrooms دکتر و دندانپزشک دفاتر ورزشگاه چشمه های معدنی سالن مهدکودک, رستوران ها و کافه ها, خانه های سالمندان, کسب و کار, تنظیمات, خوابگاه های خصوصی و محیط های مشابه.

نسل بعدی تکنولوژی

VironAire با موفقیت یکپارچه بسیاری از فن آوری لبه برش به واحدهای قابل حمل و بدون به خطر انداختن عملکرد. نتیجه این بود پزشکی-درجه تصفیه هوا با بالا CADR است که مقرون به صرفه هستند.

R. David Brown, VironAire را CTO گفت: “این اولین بار است که تا کنون چنین طیف گسترده ای از فن آوری های پیچیده طراحی شده است به جمع و جور تصفیه هوا واحد. ما سیستم استخدام هپا-13 همراه با پیشگام 254 نانومتر اشعه ماورای بنفش UV-C نور است. بعلاوه VironAire شامل نورکافت سرد کاتالیزور فعال کربن غربال مولکولی و آنیون نسل به واحد. ما دستاورد مهم ترین پیشرفت های قابل حمل تصفیه فن آوری در یک نسل است.”

داخل هوا خطرناک است

فضاهای محصور باید یک آرایه وسیعی از پاتوژن های مضر موجود در هوا و آلاینده ها. تحقیقات نشان می دهد میلیون ها نفر از خطرناک ذرات در حال گردش در هوا کسب و کار کلاس های درس و خانه ها مانند ویروس ها و میکروب ها قالب اسپور کنه و گرد و غبار و آلرژن ها و سموم دیگر. هر منطقه داخلی رنج می برد از ناسالم کیفیت هوا. یک بعدی-سطح سیستم تصفیه هوا می تواند کاهش مرگبار در داخل آلاینده ها.

افتتاح مدارس با خیال راحت

پروفسور آلن که همچنین معاون دانشگاه هاروارد مرکز ایمنی شغلی و بهداشت ترویج فیلترهای هپا در کلاس های درس به عنوان یک اندازه گیری ایمنی در برابر گسترش Covid-19. دکتر آلن گفت: در اخیر CBS مصاحبه “در علاوه بر این به شستن دست و اجتماعی فاصله ضروری است که مدارس بیشتری ارائه تهویه با portable پاک کننده هوا است که فیلترهای هپا در آنها در هر کلاس درس در کشور است.”

در دسترس فوری

VironAire هپا-13 تصفیه ضبط 99.97 درصد ذرات هوابرد. Uncaptured آلی در حال تخریب و یا نابود شده است. VironAire ramped تا تولید برای دیدار با نیازهای فعلی این Covid-19 بیماری همه گیر.

منبع VironAire

لینک های مرتبط

http://www.VironAire.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de