Virologist تماس در ایرلند به انصراف از روز سنت پاتریک رژه بیش ویروس

ایرلند باید لغو آن روز سنت پاتریک رژه برنامه های در حال حاضر که موارد coronavirus گزارش وجود دارد یک متخصص برجسته است گفت:.

“اگر من در کفش خود من می گویند” ما باید به تعویق انداختن آن “آن است نه پایان جهان برای یک سال” فارسی virologist جان آکسفورد یک استاد از دانشگاه کوئین مری لندن گفت: RTÉ رادیو “امروز با شان o’rourke” نشان می دهد, به گزارش ایرلندی بار.

“پس از همه چینی ها به تعویق افتاد, سال نو چینی که عظیم است و” آکسفورد گفت. “آنها در زمان آن بسیار جدی است.”

رژه جذب گردشگران از سراسر جهان است که می تواند به افزایش شیوع این ویروس گفت: آکسفورد. دو مورد از رمان coronavirus یا COVID-19, تایید شده اند در ایرلند.

اما دولت ایرلند است نه مشاوره “در این مرحله” که این جشن رژه باید لغو شود چرا که این بیماری را تهدید لئو Varadkar یک مقام دولتی گفت: بعد از ظهر سه شنبه در یک نشست خبری.

“اما به یاد داشته باشید که روز سنت پاتریک جشنواره دو هفته دور و بسیاری اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن” Varadkar گفت. “وجود خواهد داشت جدید توصیه های منتشر شده بعد از امروز یا فردا.”

در ضمن گوگل گزارش شده است که در آن کارکنان در اقیانوس منجمد شمالی خیابان در دوبلین خواسته شده بود به کار دومین روز از خانه پس از یک کارمند گزارش آنفولانزا مانند علائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im