ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. نرتهم نشانه لایحه اجازه می دهد Illegals حق رانندگی

ویرجینیا از حزب دموکرات رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم امضا کرده است یک لایحه اعطای مهاجران غیر قانونی از این توانایی به طور قانونی رانندگی در دولت خود را با توجه به WSET.

نرتهم امضا قانون دوشنبه در یک رویداد مجازی است که اجازه خواهد داد این گروه از وسایل نقلیه موتور به درایو امتیاز کارت به ساکنان که به طور غیر قانونی در ویرجینیا زندگی می کنند در Jan. 1, 2021.

قانون جدید را با الزامات مورد نیاز برای شهروندی و قانونی حضور که هر کسی نیاز به دریافت گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی در ویرجینیا.

“علاوه بر دادن اعضای ویرجینیا مهاجر جامعه توانایی به طور قانونی رانندگی با وسیله نقلیه, این درایور کارت امتیاز قانون را اخذ شناسایی معتبر قابل دسترس برای همه ساکنان ویرجینیا صرف نظر از وضعیت مهاجرت” نرتهم گفت.

برآورد قرار داده و تعدادی از مهاجران غیر قانونی زندگی در ویرجینیا در بیش از 250 ، 000 با توجه به سیاست های مهاجرت, موسسه غیر حزبی واشنگتن فکر می کنم تانک.

ویرجینیا خانه ملت تصویب یک لایحه در اوایل سال جاری اجازه می دهد تا غیر قانونی ساکنان برای دریافت امتیاز کارت است که متفاوت از گواهی نامه ی رانندگی که در آنها به تمدید سالانه است. گواهینامه رانندگی معتبر باقی می ماند برای چند سال قبل از نوسازی مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im