لباس پرنعمت, هیچ شاهزاده اندرو در نبراسکا عکس های عروسی

شاهزاده بئاتریس عینک, قدیمی, لباس عاریه به او توسط مادر ملکه الیزابت دوم در مراسم عروسی خود را به ادواردو Mapelli Mozzi کاخ باکینگهام گفت: روز شنبه به عنوان آن منتشر شده رسمی عکس از خصوصی خانواده رویداد.

ملکه, نوه و اموال سرمایه دار خیلی مهم ازدواج کرده بودند روز شنبه در نمازخانه سلطنتی از پرستاران در رویال, تسلیم, Windsor. 94-سال-دختر پادشاه و همسرش شاهزاده فیلیپ, 99, حضور همراه با پدر و مادر و خواهر و برادر عروس و داماد.

کاخ گفت: دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش COVID-19 دنبال شد در این مراسم است. موسیقی پخش شد اما هیچ مورد و هیچ آواز خواندن — و نه حتی در طول سرود ملی: “خدا ملکه را حفظ کند.”

بئاتریس, 31, عینک, قدیمی, عاج تافته لباس توسط نورمن Hartnell و تاج الماس که فرسوده شده توسط ملکه در خود روز عروسی در سال 1947. 36 ساله و داماد عینک صبح کت و شلوار.

بئاتریس از شاهزاده اندرو و همسر سابق سارا فرگوسن بود در اصل برنامه ریزی شده به ازدواج Mapelli Mozzi در مه 29 در نمازخانه سلطنتی در کاخ سنت جیمز. این مراسم به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر.

این nuptials نیز تحت الشعاع قرار توسط سوال در مورد اندرو دوستی با اواخر آمریکایی مجرم جنسی جفری اپستاین. شاهزاده را متوقف کرده است اجرای عمومی وظایف سلطنتی در میان مطالبات توسط مقامات ایالات متحده به سوال او در مورد اپستاین که در نیویورک زندان در ماه اوت سال 2019 در حالی که رو به قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

اندرو به نظر نمی رسد در این دو عکس عروسی منتشر شده توسط کاخ که نشان می دهد زن و شوهر ترک کلیسا و با ملکه و شاهزاده فیلیپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید